Moda iş - online dersler

Genel

Program açıklaması

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz.

Drama yapma, desen yapma, CAD desen yapma, aksesuarlar, dikiş, moda sanatı, örme, iş, ürün geliştirme, konferans, CAD moda sanatı, çocuk giyim ve daha pek çok şey: Moda Üniversitesi tüm büyük moda disiplinlerinde ders öneriyor.

Çoğu okul, dikiş veya kalıp hazırlama gibi belirli bir moda disiplininde tek bir moda dersi vermek için büyük bir eğitim ücreti talep etmektedir. Moda Üniversitesinde, erişim için çok daha az ödeme yapacaksınız her Içinde moda konusu her disiplin!

Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın

Moda Ticareti - Çevrimiçi Dersler

A moda iş analitik becerilere sahip yaratıcı düşünme birleştirir. İşimiz dersleri perakende alıcılar, raf ve pazarlamacılar yönelik videolar içermektedir. Bir mal planı, markalaşma, lisans ve pazarlama yaratan perakende matematik, kar ve zarar hakkında önemli bilgiler de dahil olmak üzere, perakende, üretim veya tasarım iş kendi başlamak isteyenler için sağlam bir temel sağlar.

moda dünyası için yeni iseniz, Perakende Kar ve Zarar anlamak ve Perakende Mal Planı Oluşturma, Temel Matematik Kavramları ile başlar. Sonra, bizim pazarlama ve markalaşma videoları takip eden lisans serisi, mücadele. Bizim 3 bölümlük Moda Start-Up 101 serisi ile bitirmek.

Tipik UoF Moda İş Dersi Önizleme

Moda Başlangıcı 101 - Temel Bilgiler

Bu Disiplinde Sunulan Birçok Dersten Birkaçı

Artı Boyutu: Modeller, İllüstratörler, Tasarımcılar ve daha fazlası

Bu derste size artı boyutlu modeller, illüstratörler, tasarımcılar ve daha fazlası hakkında bilgi verilecektir. artı boyutu moda endüstrisinin çok giysi kendilerini ötesine uzanır. Bazı kilit oyuncular, vücudun pozitifliğini savunan medyada öne çıkan modellerin yanı sıra endüstrinin tüm farklı tasarım yönlerini karşılayan tüm illüstratörler, bağımsız tasarımcılar ve butikler içeren artı boyutu modasının temelini oluşturmaktadır.

Moda Marka

bir "marka" olmanın ne demek olduğunu bizim sanayi pro öğrenin. Başarılı bir marka yaratmanın arkasındaki psikolojiyi ve markanızın ticari markasını almasının neden önemli olduğunu öğreneceksiniz. Buna ek olarak, rekabette bir rekabet avantajı elde edebilirsiniz böylece ürünün benzersiz bir kimlik vermek için farklı marka stratejileri hakkında bilgi sahibi olacaktır.

21. Yüzyılda Moda Pazarlama

Pazarlama dersi bizim Giriş üzerine inşa, bu ders 21. yüzyılda bir pazarlamacı karşı karşıya sorunları giderir. Sosyal medyanın ve sosyal meselelerin pazarlama karmasını nasıl etkilediğini, teknolojik güçlerin moda ürünlerinin tanıtımına nasıl yardım ettiğini ve moda sektörünün sosyal sorumlulukla ilgili olarak hangi rolü oynadığını öğreneceksiniz. Bu dersten sonra, lisans verme konusundaki derslerimize göz atın.

University of Fashion, Fashion Business'da pek çok ders sunmaktadır. UniversityofFashion.com adresindeki ana sayfamızdaki Dersler sekmesini tıklayarak bunları kontrol edin..

Abone olmak için tıklayın

Son Güncelleme Tem 2017

Okul Hakkında

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world.

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world. Daha Az