Moda sanatı - çevrimiçi dersler

Genel

Program açıklaması

Moda Üniversitesi nedir?

Moda Üniversitesi, birçok moda tasarım okulundan çok daha farklı çalışır. Aldığınız her bir sınıf için ayrı bir eğitim ücreti talep etmiyoruz. Bunun yerine, size 7 gün 24 saat verelim, isteğe bağlı olarak herşey Yıllık abonelik ücreti düşük yüzlerce video boyu dersi.

UoF'un dersleri, moda okulu profesörleri ve endüstri profesyonelleri tarafından, yalnızca amatörler tarafından öğretilmemektedir. En iyi moda okullarının öğrettiği dersleri ve "nasıl yapılır" demelerini aynen göreceksiniz, ancak uygun olmayan yerlerde katı ders saatleri olmadan. Bunun yerine, ne, ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar veriyorsunuz.

Drama yapma, desen yapma, CAD desen yapma, aksesuarlar, dikiş, moda sanatı, örme, iş, ürün geliştirme, konferans, CAD moda sanatı, çocuk giyim ve daha pek çok şey: Moda Üniversitesi tüm büyük moda disiplinlerinde ders öneriyor.

Çoğu okul, dikiş veya kalıp hazırlama gibi belirli bir moda disiplininde tek bir moda dersi vermek için büyük bir eğitim ücreti talep etmektedir. Moda Üniversitesinde, erişim için çok daha az ödeme yapacaksınız her Içinde moda konusu her disiplin!

Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın

Moda Sanat Dersleri

Online moda çizim, render ve illüstrasyon video dersler kağıt üzerine tasarımlarınızı gerçekleştirmek yardımcı ve sizin dışında bir sanatçı yapacak! başkalarına tasarım fikirleri iletişim için güçlü olmak, başarılı bir moda tasarımcısı olma yolunda önemli bir adımdır.

Tipik UoF Moda Sanat Dersi Önizleme

Kamuflaj yapma

Her Beceri Seviyesi İçin Dersler

ACEMİ

ilgi kadın erkek, ikizleri, bebekler, küçük çocuklar veya büyük çocuk için tasarlıyor olsun, tüm moda Croquis çizmek için öğrenme ile başlar. Croquis bir moda moda çizimde vakıf olarak kullanılan kaba bir taslaktır ve gerçek hayat gövde oranları karşılaştırıldığında biraz uzamış rakam sunar.

Bizim "Kadın Frontal poz" ve "Kadın kontrapost poz" dersleri mastering öğrenme başlayın. Sonra, "Kadın Yürüyüş poz" ve Kadın Yan Arka Pose çizmeye çalışın. ". Sonra, bizim "Kadın Rahat Daimi poz" ve "Kadın Başkanı, El ve Ayaklar" dersleri geçmek. Son olarak, seçme ve ilginizi çeken, ya da bizim Intermediate bölümüne geçmeden önce, zorlu görünüyor 4 diğer Acemi dersler bitirmek.

Eğer el çizim becerileri ile rahat hissettiğiniz sonra, bizim Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) dersleri geçmek için çekinmeyin. Bizim CAD disiplin bölümünde bunları bulacaksınız. Biz bunları izlemek gerekir sırayla CAD dersleri ortaya koydu ettik. ilk ders ile başlayın, daha sonra ikinci bir ders yapmak, vb

Ara

Bizim Intermediate Sanat dersleri tasarımlarınızı işlemek el size öğretecektir. Eğer eğitmen ile birlikte takip böylece böylece Her ders ücretsiz indirilebilir Croquis şablonu ve renk örneği ile birlikte gelir. Biz de nasıl kendi çizim stilini bulmak için size öğretecektir. Sizin çizim tarzı "marka" Sen ve dışında diğer tasarımcıların kümeleri. Bizim Intermediate derslerin en az 6 mastering sonra, bizim Gelişmiş dersleri geçmek.

İleri

Bizim Gelişmiş Sanat dersleri guaj içinde ( "su boya" ya da İtalyanca "sıçrama") tasarımlarınızı göstermek için nasıl öğretecek. Bu dersler için Ücretsiz moda Croquis indirin ve biz burada tanıtmak teknikleri mükemmel öğretmeninize birlikte izleyin.

Moda Üniversitesi, Moda Sanatında pek çok ders vermektedir. UniversityofFashion.com adresindeki ana sayfamızdaki Dersler sekmesini tıklayarak bunları kontrol edin..

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingAbone olmak için tıklayın

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world.

The University of Fashion is the first and largest online fashion design video library in the world. Daha Az