Moda ve İmaj Kursu

Genel

Program açıklaması

Bu çevrimiçi kurs, moda endüstrisi hakkında bir fikir sunar ve modanın kültürden nasıl etkilendiğini ve imaj yoluyla nasıl iletildiğini araştırır - moda ve imajdan etkilenen ve ilham alanlar için mükemmel bir tanıtım.

Fashion & Image'daki bu kurs sayesinde moda, imaj ve kültürün on yıllar boyunca sektörü nasıl şekillendirdiğini keşfedeceksiniz.

Bu alanlarda kilit faktörlerin kim olduğunu ve modanın görüntü yoluyla nasıl iletildiğini ve pazarlandığını öğreneceksiniz.

Bu dersin içeriği:

  • Moda ve imge tarihi bilgisi.
  • Moda ve imajdaki değişimin sosyal, kültürel ve teknolojik itici güçleri ve bu sektörlerde pazarlamanın nasıl işlediği.
  • Moda ve imgenin etik boyutları.

Her hafta bireysel projeleri ve grup çalışmasını birleştirerek bir dizi etkinlik üzerinde çalışacaksınız; Bu da, kursu üstlenen diğer öğrencilerin yanında bağımsız olarak ve işbirliği içinde çalışma fırsatlarını mümkün kılar.

Kursu başarıyla tamamladıktan sonra, Condé Nast Başarı Sertifikası alacaksınız.

Bu ders aynı zamanda çalışmalarını ilerletmek isteyenler için daha üst düzeydeki diğer Condé Nast College kurslarına bir atlama taşı görevi görür.

135430_photo-1512436991641-6745cdb1723f.jpg

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Condé Nast College, Vogue, LOVE, Glamour, GQ'daki takımlar ve bir dizi Condé Nast unvanı da dahil olmak üzere sektördeki en iyi ve en parlak zihinlere rakipsiz erişime sahiptir. Kolej, akademik mükemmelliği moda ve medya endüstrisine rakipsiz bağlantılarla birleştirebilmek için yüksek konumdadır. Bu öğrencilerin gelişmesi için eşsiz bir eğitim ortamı yaratır.

Kurs çıktıları

Kursun sonunda, değerlendirmeyi tamamlayan ve geçenler Conde Nast Başarı Sertifikası alacaklardır.

Yapabileceksin:

  • Moda, imaj ve kültürün onlarca yıl boyunca sektörü nasıl şekillendirdiğine dair temel bir anlayış sergileyin.
  • Moda ve imaj iletişim ve pazarlama yöntem, kanal ve tekniklerini tanımlamak.
  • Moda ve yaratıcı endüstrilerle ilgili yaratıcı ve pratik düşünme becerilerini edinir.
  • Geçmişten günümüze moda ve imajın kilit etkenlerini tanır.

Kurs teslimatı

Kurs tamamen çevrimiçidir ve her hafta 4-5 saat çevrimiçi etkinliklerin yanı sıra ne okuyacağına, izleyeceğine ve dinleyeceğine dair rehberlik ve tavsiyelerle altı hafta sürer.

Bu kursta kim ders verecek?

Tüm haftalık içerik Conde Nast College uzman fakültesi tarafından verilecektir:

  • Lisa Mann - Ödüllü eğitimci ve girişimci
  • Harriet Posner - Moda için pazarlama ve markalama uzmanı ve bir yazar
  • Sara Hassan - Moda editörü, stilist ve yazar

Ve İngiliz Vogue Sanat Koordinatörü Ben Evans da dahil olmak üzere en iyi endüstri uzmanlarından uzmanlık kazanın .

Kurs etkileşimli, multimedya odaklı ve akademik açıdan titizdir.

Kabul ve giriş kriterleri

Bu ders, modanın nasıl iletildiği konusundaki bilgilerini genişletmek ve moda endüstrisindeki akademisyenlerden ve uzmanlardan heyecan verici yenilikçi bir öğrenme yöntemi keşfetmek isteyenler için idealdir.

Giriş koşulları

Bu dersin akademik önkoşulu bulunmamaktadır. Modanın nasıl iletildiği ve moda endüstrisindeki akademisyenlerden ve uzmanlardan öğrenmenin heyecan verici ve yenilikçi bir yolunu keşfetmek isteyenler için bilgilerini genişletmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Kurs başlangıcında 18 yaşında veya daha büyük olmanız ve iyi düzeyde İngilizce bilmeniz gerekir.

İngilizce dil gereksinimleri

Bu kurs için resmi İngilizce dil koşulu bulunmamaktadır. Ancak, İngiltere vatandaşı değilseniz ve ilk diliniz İngilizce değilse, Akademik IELTS puanınızın 5.5 olmasını veya eğitiminize başlamadan önce bu düzeyde İngilizce kullanabilmenizi öneririz. İngilizce olarak sunulan ve değerlendirilen bir yeterliliğe tam olarak katılabilmeniz sizin sorumluluğunuzdadır.

Son Güncelleme May 2020

Okul Hakkında

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Devamını oku

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Daha Az