Muhasebe Ve Finansal Yönetim Msc (Top-up)

Genel

Program açıklaması

Kesin ACCA sınavlarına uymak üzere düzenlenen Muhasebe ve Finansal Yönetim Yüksek Lisans programımız, işletme, muhasebe ve finansal yönetim rollerinde kariyer gelişiminizi desteklemek için tasarlanmıştır. Birçok özel ve kamu sektörü endüstrisinde başarının merkezinde bulunabilecek finans, muhasebe ve daha geniş yönetim bilgisi sunar.

Kendini işine adamış, yüksek vasıflı ve deneyimli ekibimiz, finansal yönetim ve muhasebe ilkeleri ve uygulamaları, faaliyet gösterdikleri bağlam ve bunların nasıl yönetildiğini araştırmanıza yardımcı olacaktır. Kurumsal ve sosyal sorumluluk, iş etiği, risk ve iş stratejisi, finansal performans ve vergilendirme / denetim gibi daha geniş yönetim konularının yanı sıra finansal raporlama ve finansal yönetimde uygulanan uygulamalı becerileri edinmenize yardımcı olacağız.

Araştırma yöntemlerini keşfetmeye teşvik edilir ve size çeşitli araştırma araçları ve analitik teknikleri anlama şansı verirsiniz. Bir muhasebe veya finansal yönetim konusunda önemli bir araştırma yaparken Yüksek Lisans tezinizi üstlendiğinizde bu bilgi önemli olacaktır ve eleştirel ve soruşturma becerilerinizi geliştirecek ve profesyonel uygulamanıza fayda sağlayacaktır.

Ders Özeti

Bu ders, finansal yönetim veya muhasebe alanında kariyer için mesleki niteliklerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  • Tanıtılacak çalışma ve araştırma becerileri, finansal hizmetler endüstrisinin çok ötesinde talep görmektedir.
  • Eleştirel düşünmede ve etkili finansal karar almak için gerekli ilke ve tekniklerin farkındalığında önemli yetenekler geliştirmeniz teşvik edilecektir.

Giriş koşulları

Kalifiye muhasebeciler (CIPFA / CIMA / ICAEW / ICAS / ACCA), MSc'den bu Top Up'a doğrudan giriş sağlayarak 90'a kadar kredi muafiyeti alabilir. Seviye 7'deki ilgili bir konudaki ofqual tarafından düzenlenen yeterlilikler de 90 krediye kadar muafiyetleri çekebilir.128889_photo-1460925895917-afdab827c52f.jpg Carlos Muza / Unsplash

süre

İki Dönem.

kip

Tam Zamanlı, Online Sınıflar.

Başlangıç Tarihleri

Eylül, Ocak, Haziran.

Program Modülleri

  • Stratejik İş Lideri
  • Muhasebeciler İçin Araştırma Yöntemleri
  • Tez

Kariyer ve Mesleki Gelişim

MSc Muhasebe ve Finansal Yönetim Doldurma kursu iş, muhasebe ve finans sektörlerinde çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Program, finansal yönetim ve muhasebe ilkeleri ve uygulamaları, faaliyet gösterdikleri bağlam ve bunların nasıl yönetildiği konusundaki anlayışınızı pekiştirmenizi sağlayacaktır. Size finans alanında öğrendiğiniz becerileri ve daha geniş yönetim konularını, son tez parçanızla sonuçlandırabilme - ve yüksek lisans derecenizi tamamlama fırsatı sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many ... Devamını oku

With a student body of around 11,000, you will get the best of all worlds at Bolton. You will be based on a modern, compact campus where no-one feels anonymous and, with small teaching groups on many courses, you can be sure you are a name, not just a number. Daha Az