Online Öğretimde Sanat Ustası (MAT)

Genel

Program açıklaması

Geleceği şekillendir. Dünyayı değiştir.

Eğitim önemlidir ve bunu biliyorsunuz. Ve şimdi, alanınızda bir uzman olmaya, kariyerinizi ilerletmeye ve öğretmen sertifikasyonunu bir yüksek lisans derecesi ile bütünleştiren sıkı bir MAT programının avantajlarından yararlanmaya hazırsınız. Şimdi yaptığınız şey geleceği şekillendirecek. Dünyayı değiştirme yolunuza başlayın.

veya çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisans dereceniz?

Okul bölgeleri, hem yeterlilikleri hem de karakterleri açısından uzun süredir SPU tarafından eğitilmiş öğretmenleri aramaktadır. Birçok mezun, eğitim alanında yeni yollar açmaya devam etti ve hatta Washington eyaletinin her yıl yalnızca bir seçkin Washington öğretmenine verilen bir onur olan Yılın Öğretmeni ödülünü kazandı. Öğretimde Sanat Ustası (MAT) programı, çalışan profesyoneller için iki yıllık bir programda öğretmen sertifikasını yüksek lisans derecesi ile bütünleştirmek için oluşturuldu. Diğer avantajların yanı sıra, programın mezunları Washington İkametgah Öğretmen Sertifikalarını kazanırlar, maaş programında daha yüksek bir yerleştirme elde ederler ve mükemmelliğe ulaşmaları için tüm geçmişlere ve yeteneklere sahip öğrencilere rehberlik edecek donanıma sahiptir. Ek olarak, SPU Eğitim Okulu, AMAT ve AMTMS dahil olmak üzere bir yıllık alternatif rota öğretim programları sunmaktadır.

Başarılı fakülte

Uzman, şefkatli öğretim kadrosu, öğrencilerin başarılı olmasına yardım etme arzusuna sahiptir. Fakülte, eğitim programları sırasında ve sonrasında öğrencilerine rehberlik etmesiyle bilinir. Bu profesörler, kendi başlarına bilimsel faaliyetler yoluyla, sık sık yayın yaparak ve profesyonel konferanslarda sunarak yaşam boyu öğrenmeyi modellemektedir.

AACU üyeliği

Seattle Pacific, Amerikan Kolejleri ve Üniversiteleri Birliği ve Amerikan Öğretmen Eğitimi Kolejleri Birliği üyesidir. SPU sertifika programları, Washington eyaleti Profesyonel Eğitimci Standartları Kurulu tarafından onaylanmıştır. Eğitim Fakültesi aynı zamanda Öğretmen Eğitimi için Bağımsız Liberal Sanatlar Kolejleri Derneği'nin bir üyesidir ve danışmanlıkta akademik ve profesyonel mükemmelliğe değer veren uluslararası bir onur topluluğu olan Chi Sigma Iota'nın Sigma Phi Upsilon adlı bir bölümüne sahiptir.

Derin karakter vurgusu

Bir karakter eğitimi temeli üzerine inşa edilen SPU'daki yüksek lisans programları, Hristiyan inancı ve değerleri merceğiyle birinci sınıf eğitim sunar. Öğrenciler etik dersleri alırlar ve karakter sorunları müfredata entegre edilir.

Esnek format

Çalışan profesyoneller için tasarlanan bu program tamamen çevrimiçidir.

Bağlı mezunlar

Eğitim Okulu mezunları, okullarda amaca yönelik kariyerlere ve ülke genelinde farklı düzeydeki liderliğe geçerler. SPU Eğitim Fakültesi'nden yüksek lisans derecesi aldığınızda, bağlantıda kalan bir mezunlar topluluğuna katılırsınız.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, n ... Devamını oku

Do you want to become an educator with both the competence and the character to bring hope into the lives of students? Is it your goal to become a leader in making our schools work for all children, not just some children? Graduates of the School of Education at Seattle Pacific University are among today’s most sought-after educators, expertly prepared to meet the challenges of their field and serve their communities. Daha Az