Online İşletme Yüksek Lisansı: Uyum, Risk ve Kara Para Aklamayı Önleme Konsantrasyonu

Genel

Program açıklaması

USF'de Online İşletme Yüksek Lisansı

Kariyerinizi geliştirin ve ağınızı ulusal sıradaki bir MBA programı ile kurun - şimdi uygun bir çevrimiçi formatta. Entelektüel sermaye yaratırız ve bugünün endüstri zorluklarına hazır olan ve yarının işyerinde öncüler olmak üzere eğitilmiş mezunlar üretiriz.

Online MBA nasıl eşsizdir? Programımız, öğrencilerin analitik beceriler ve yaratıcı yetenekler geliştirmelerine yardımcı oluyor. Bu sayede sadece verileri değil, aynı zamanda ses tahminlerini yapmak ve bunun alt satırda ne ifade ettiğini açıklamak için kullanmayı da öğreneceksiniz.

SADECE DÖRDÜNCÜ YAKLAŞIMLAR

Online MBA, tam zamanlı öğrencilerin temel kurslarından feragat edildiyse, sadece dört yarıyılda tamamlayabileceği 48 saatlik (1.5 - 2.5 yıllık) bir programdır. Yarı zamanlı öğrenciler tüm işleri makul bir süre içinde tamamlayabilirler - yaklaşık üç yıl.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BİR ALAN SEÇİMİ SEÇİN

Bu "herkese uyar" bir program değildir. Seçmeli dersleri, kariyer hedeflerinize göre seçersiniz veya siber güvenlik, veri analizi veya uyumluluk, risk ve kara para aklama ile ilgili üç konsantrasyondan birini seçebilirsiniz.

ÇALIŞMA ÇALIŞMASI - HERHANGİ BİRDEN

En yeni MBA teklifimiz yüz yüze programımızın kalitesini çevrimiçi kursların rahatlığıyla birleştiriyor. Kampüste sürüş ile ilgili zorluk ve masraf olmadan, her zaman ve her yerde öğrenin.

Uyum, Risk ve Kara Para Aklamayı Önleme Konsantrasyonu

Uyum, Risk Yönetimi bir konsantrasyon ile MBA

KONSANTRASYON GEREKSİNİMLERİ - 15 KREDİ SAATİ

MBA dersi saat 17 gerekli ek olarak, öğrenciler tamamlayın:

  • Risk Yönetimi ve Yasal Uygunluk (3 Kredi Saati)
  • Adli Muhasebe ve Yasal Uygunluk (3 Kredi Saati)
  • Muhasebe Sistemleri Denetim, Kontrol ve Güvenlik (3 Kredi Saati)

Artı aşağıdaki listeden en az bir seçmeli:

  • Veritabanı Yönetimi (3 Kredi Saati)
  • İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma için Karar Süreci (3 Kredi Saati)

Son seçmeli MBA akademik danışmanının onayı ile alınabilir. Uyum, Risk Yönetimi

SERTİFİKA SEÇİMİ

Öğrenciler ayrıca Uygunluk, Risk ve Kara Para Aklamayı Önleme konusunda Lisansüstü Sertifika almaya hak kazanırlar. Bu sertifikayı alabilmek için öğrenciler sertifikaya www.gradcerts.usf.edu adresine giderek başvurmalıdırlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited insti ... Devamını oku

The University of South Florida is a large, public 4-year university offering undergraduate, graduate, specialist and doctoral level degrees. The USF System includes three, separately accredited institutions: USF; USF St. Petersburg; and USF Sarasota-Manatee. Serving more than 50,000 students, the USF System has an annual budget of $1.7 billion and is ranked 45th in the nation for research expenditures among all universities, public or private. Daha Az