Online MBA Turizm - Cumbria Üniversitesi (İngiltere)

Genel

4 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

MBA yöneticileri için temel yönetim niteliği. Başarınız için tasarlanan MBA, en yeni iş uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olarak farklı yöneticiler yaratır. Turizmde bu uzmanlaşmış MBA, turizm endüstrisindeki yönetim fonksiyonlarının kavramlarını, turizmin nasıl yapılandırıldığını ve bir iş olarak nasıl organize edildiğini ve küresel bağlamda bir hedef olarak nasıl sürdürülebilir bir şekilde işletilebileceğini değerlendirmektedir. Özellikle vaka çalışması tartışmalarına yönelik olarak İngiltere pratiğine yönelik bazı önyargılar olsa da, programın turizmin kapsamı açısından küresel olarak değerlendirilmesi gerekmektedir.

MBA programları, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri işe almanın ve kendi alanlarında iyi eğitilmiş öğretmenlerin çiziminden elde edilen uluslararasılıktan büyük ölçüde yararlanmaktadır.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejinde öğrenim görmek ve 130'dan fazla farklı ülkeden ve Cumbria Üniversitesinden öğrencilerle mezun olmak.

süre

En az 12 ay, en fazla 5 yıl.

Program Anahatı

Bu program, çevrimiçi MBA'nin amaçlarını esnek bir şekilde karşılamak için tasarlanmıştır ve her öğrencinin bireysel tercihlerine göre düzenlenebilir. MBA altı kursu artı bir final doktora tamamlamanızı gerektirir.

Teslimat Yöntemi

Çoğunlukla çevrimiçi, yoğun sınıf tartışması ve işbirliğiyle ve bir haftalık zorunlu ikametle OnlineCampus (etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla. Oturma Birleşik Krallık'ta ve Cumbria Üniversitesi tarafından organize edilmektedir.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Akreditasyon ve Tanınma

Robert Kennedy College ile münhasır ortaklık içinde online olarak sunulan Cumbria MBA programları Robert Kennedy College , Dünya Çapında Tanınır. Eğitiminizi Robert Kennedy College tamamladıktan sonra, Cumbria Üniversitesi'nden bir derece alacaksınız.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az