Online MBA

Genel

Program açıklaması

Asya'nın 1. canlı çevrimiçi MBA

Globis Online MBA, video konferans yazılımını kullanarak gerçek zamanlı olarak düzenlenen tüm sınıfları içeren iki yıllık bir programdır. Dünyanın dört bir yanından öğretim görevlileri ve sınıf arkadaşlarınızla canlı olarak bağlantı kurun ve uluslararası işletmeyle ilgili çeşitli bilgiler edinin.

Çevrimiçi Tecrübe

Sınıflar, Cisco WebEx teknolojisi kullanılarak sunulan oldukça etkileşimlidir. Küçük, özel sınıflarda tartışın, işbirliği yapın ve tartışın.

111305_OnlineMBA.png

Gerçek iş durumları

Derse hazırlanırken kendinizi üst yönetim pozisyonuna getirin. Harvard Business School tarafından yayınlanan vakalar ve orijinal Globis eserleri dahil, gerçek vaka çalışmaları hakkında ilk elden bilgi edinin.

Canlı, etkileşimli sınıflar

Yetenekli öğretim görevlilerimizden birinin öncülüğünde küçük, birbirine bağlı sınıflarla canlı bağlantı kurun. Tartışmalar, tartışmalar ve grup çalışması yoluyla iş becerilerinizi geliştirin - tümü çevrimiçi.

24 saat açık tartışma panoları

Tüm MBA programlarındaki öğrencilerle, mezunlarla ve fakültelerle sınıf arkadaşlarıyla ve Globis etkileşime Globis Sanal Kampüsü'ndeki tartışmaya devam edin.

Esnek zamanlama

Globis Online MBA, öğrencilerin çalışmayı çalışma ve diğer taahhütlerle dengelemelerini sağlayan maksimum esneklik için tasarlanmıştır.

 • Sınıflar, öğrencinin kararlaştırdığı her üç aylık dönem için programla hafta sonları ve hafta sonları (Japonya saati) üzerinde yapılır.
 • Öğrenciler Tokyo'daki kampüs içi kursları, özel kısa süreli kurslar ve en iyi Asya işletme okullarıyla değişim programları dahil olmak üzere çevrimiçi çalışmaları ile birleştirebilirler.
 • Çalışma süresi 5 yıla kadar uzatılabilir.
 • Video kayıtlarını izleyerek kaçırılan dersleri yakalayın.

Tek Bir Kursla Başlayın

Benzersiz MBA Öncesi Programımızla Online MBA'e kaydolmadan önce tek, kredili MBA dersleri alın. Tüm krediler MBA programlarımıza transfer edilir.

 • Tek bir MBA kursuna katılın
  Bir kurs kadar az ile başlayın. Çeşitli temel iş konularından alakart bir kurs seçin.


 • Hemen başla
  MBA öncesi dönemler Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında başlar. Bir sonraki alımı beklemeden MBA yolculuğunuza başlayın.


 • 12 haftada bir kursu tamamlayın
  İş bilginizi ve ağınızı güçlendirin ve özgeçmişinizi hemen oluşturun.

Müfredat

Globis Online MBA, en esnek programımız

Maksimum rahatlık için tasarlanan Globis Online MBA, iki yıllık kapsamlı bir yönetim derecesidir. Program tamamen çevrimiçi olarak veya kampüs içi ve çevrimiçi sınıfları serbestçe birleştirerek tamamlanabilir.

Hafta sonları ve hafta sonları düzenlenen derslerle her üç aylık dönem için programa karar verirsiniz. Önerilen yol, sağlam bir iş temeli sağlayan temel kurslarla başlamak, ardından uygulamalı ve özel kurslara geçmek. Bu şekilde, özellikle ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize uygun alanları keşfedebilirsiniz.

Çalışmalarınızın sonunda, bir araştırma projesine katılma, kendi girişimlerinizi kurma veya doğrudan Globis kurumsal ortaklarından biriyle çalışma Globis .

En yeni Technovate kurslarımızla, bugünün iş dünyasındaki birçok teknolojik bozulma hakkında bilgi sahibi olabilir ve sizi 21. Yüzyılda liderliğe hazırlayabilirsiniz.

İki yıl içinde mezun olabilmek için 36 kredi (yaklaşık 24 ders) kazanmanız gerekecektir. Bu, dönem başına ortalama üç kursa eşittir (her bir kurs iki haftada bir altı dersten oluşur). Daha fazla esneklik için, MBA öncesi Program ile başlayarak ve / veya programı genişleterek iş yükünüzü yaygınlaştırın.

Toplam esneklik

Bu program çalışan profesyonellerin yoğun programlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Derse katılamadığınız durumlarda, yerine bir ders alabilir, ders kaydına erişebilir ve ders notlarını indirebilirsiniz. Sınıflarınızın ötesinde, çevrimiçi bir işbirliği platformu üzerinden öğrencilerle ve fakültelerle bağlantı kurabilir ve öğrenmenizi optimize etmek için bağımsız çalışma oturumları düzenleyebilirsiniz.

İngilizce ya da Japonca öğrenin

Japon MBA programından (çevrimiçi veya kampüste) 12 kredi kazanabilirsiniz. Alınan tüm krediler Part-time MBA'e sayılır.

Kabul şartları

 • En az 22 yaş
 • En az 2 yıl profesyonel çalışma tecrübesi *
 • İngilizce Yeterlik
 • Lisans derecesi veya eşdeğeri derece *

* Giriş tarihine kadar bir lisans dereceniz veya yeterli iş deneyiminiz yoksa, geçmiş ve profesyonel deneyiminizin yeterli bir ikame olup olmadığını belirlemek için bir Ön Taramadan geçirmeniz gerekecektir.

Gerekli belgeler

Adaylar tüm belgeleri Online Kabul Sisteminden gönderebilirler.

Tüm belgeler aksi belirtilmedikçe veya bir çeviri ile birlikte verilmedikçe İngilizce olmalıdır.

 1. Kişisel veri
 2. Fotoğraf
 3. Tavsiye mektubu
 4. Transkript (ayrıca gerekirse mezuniyet belgesi)
 5. İngilizce yeteneğinin kanıtı (gerekirse)
 6. Denemeler
 7. GMAT / GRE puan raporu (isteğe bağlı, ancak önerilir)
 8. CV (isteğe bağlı)
 9. Finansal kaynaklar kanıtı ( Globis bursuna başvurmak isteyen ve / veya öğrenci vizesi almak isteyen tüm Japon olmayan adaylar)
 10. İkamet kartı kopyası (Japonya'da yaşayan Japonlar değilse)
 11. Globis Burs başvurusu (isteğe bağlı)
Son Güncelleme May 2019

Okul Hakkında

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies.

Our mission is to develop visionary leaders who create and innovate societies. Daha Az