Online mba enerji ve sürdürülebilirlik - cumbria üniversitesi (uk)

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Bu MBA programının amacı, enerji sektöründeki değişime odaklanan bir sürdürülebilirlik gündemi geliştirmek ve yol yeteneğinizi artıracaktır bir deneyim yapmaya fırsat sağlamaktır. Bu sizin haberiniz bir katalizör olarak hareket ve profesyonel hedeflerine yeni perspektifler aşılamak olabilir.

özel modüller ile birlikte aynı zamanda yeni beceri ve bilgi edinme yol açacaktır genel yönetim modülleri içerir.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejde edinin ve 130 farklı ülkeden ve gelen öğrenciler ile mezun University of Cumbria.

SÜRE

En az 12 ay, en fazla 4 yıl.

Program Özeti

düzeni esnek bir şekilde online MBA amaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir ve her öğrencinin bireysel tercihlerine göre uyarlanabilir. MBA altı ders artı bir nihai tez tamamlamak gerektirir.

Teslimat Yöntemi

Çoğunlukla çevrimiçi yoğun tartışma ve işbirliği, artı bir haftalık zorunlu ikamet ile OnlineCampus (etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme ortamı) üzerinden. ikamet Birleşik Krallık'ta düzenlenen ve Cumbria Üniversitesi tarafından organize edilmektedir.

şartlar Dört terim yılda (Kış, Bahar, Yaz ve Sonbahar).

Akreditasyon ve Tanıma

Robert Kennedy Koleji ile özel ortaklık çevrimiçi sunulan Cumbria MBA programları Üniversitesi Worldwide tanınmaktadır edilir. Robert Kennedy Koleji'nde eğitiminizi tamamladıktan sonra, Cumbria Üniversitesi'nden mezun alacaksınız.

Online MBA Enerji ve Sürdürülebilirlik hakkında daha fazla bilgi edinin!

/&utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Son Güncelleme Eyl 2017

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az