Online Sistem Teknolojisinde Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Çevrimiçi Sistem Teknolojisinde Bilim Ustası, enerji, üretim, kimyasal üretim, inşaat ve bakım hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde çalışan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Endüstriyel teknoloji uzmanı için mükemmel olan bu çevrimiçi yüksek lisans programı, öğrencileri bu endüstrilerdeki karmaşık sistem sorunlarına çözümler geliştirmek için gelişmiş problem çözme becerileri ve en son araçlarla donatacaktır.

Endüstriyel teknoloji çevrimiçi lisans programı mezunları, üst ve orta düzey teknik ve yönetim rollerini sürdürmeye hazırlanacaktır.

Program olayları şunları içerir:

• Güney bölgesinde sunulan Sistem Teknolojisinde yalnızca MS

• Öğrenciler tam zamanlı çalışmaya devam edebilir - kurslar tamamen çevrimiçi olarak tamamlanabilir

• Müfredat 30 saatlik bir tez veya 33 saatlik bir proje seçeneği sunar

Bu sistem teknolojisi lisans programı, UL Lafayette Mühendislik Koleji'nde yer alan Endüstriyel Teknoloji Bölümü aracılığıyla yürütülmektedir.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life acro ... Devamını oku

The College of Engineering at the University of Louisiana at Lafayette is dedicated to educating world-class engineers who have the knowledge, skills, and abilities to improve the quality of life across the globe. Our college, our faculty, and our administration are known throughout the nation for outstanding engineering education, research, and public service. Our undergraduate student population has soared from approximately 1,100 to over 2,000 over the past few years, making Ragin’ Cajun Engineering the second largest engineering college in Louisiana. We've initiated numerous student development programs, including a leadership development program, engineering ambassadors, and several specialty minors. We are particularly proud that both our African-American and graduate student populations have increased by over 25 percent over the past five years — both go against the national trend. Daha Az