Online Teknolojik Mezuniyet

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Yüksek Uzaktan Teknoloji Kursları, yeni yönetim araçlarından ve tekniklerinden yararlanmak isteyen ve iş piyasasında hızlı uygulama arayan profesyonellere yönelik lisans kurslarıdır. Ayrıca, sonuçlar, Karar Verme, Kalite İlkeleri ve Müşteri Hizmetlerine odaklanarak yönetim uygulamaları ile ilgili becerilerin gelişimini araştırırlar.

amaç

Kurslar, aşağıdakilere odaklanarak yönetim uygulamaları ile ilgili becerilerin gelişimini araştırır:

 • Sonuç;
 • Karar verme;
 • Kalite İlkeleri;
 • Müşteri servisi.

Hedef kitle

Kurslar, kamu veya özel kuruluşlarda yönetim işlevlerinde çalışan veya çalışmayı düşünen profesyonellerin yanı sıra kendi işini yönetmek isteyen girişimcileri hedeflemektedir. Aşağıdakiler için belirtilmiştir:

 • Yüksek öğretime girmekle ilgileniyor, ancak uygunluk bulamıyor;
 • Zaten iş piyasasına girmiş ve kariyerlerinde ilerlemek isteyen profesyoneller;
 • Yöneticilerini çeşitli pozisyon veya işlevlerde nitelemek isteyen kuruluşlar

Bilet

Online Teknolojik Mezuniyet FGV'ye girmek için adayın lise veya dengi bir okul bitirmiş olması gerekmektedir.

Aday, seçim sürecimize kaydolabilir ve adayın olduğu yerde sınava girmenize olanak sağlayan Vestibular Online (Yazma) sınavına girebilir.

Seçim sürecine katılmanın bir diğer yolu da adayın yaptığı Ulusal Lise Sınavı (ENEM) sonucunu kullanmaktır.

Üçüncü bir giriş olasılığı, önceki seçim süreçlerinde onayın kullanılmasıdır.

Dersler

Online Teknolojik Mezuniyet FGV, yeni yönetim araçlarını ve tekniklerini bilmek isteyen ve iş piyasasında öğrenmenin hızlı bir şekilde uygulanmasını isteyen profesyoneller için kurslar sunmaktadır.

- Ticari yönetim

Ticari Yönetimde Online Teknolojik Mezuniyet, ekiplerin liderliğini ve motivasyonunu sağlamak için yönetim araçları ve teknikleri ve müşteri hizmetlerinde kalite ilkelerine dikkat yoluyla işletme yönetimi ile ilgili becerilerin geliştirilmesine odaklanır, kuruluşlar için iş stratejileri ve politikalarının formülasyonunun yanı sıra.

- Finansal Yönetim

Finansal Yönetimde Teknolojik Çevrimiçi Mezuniyet, faaliyetlerinden kaynaklanan ekonomik ve finansal sonuçları en üst düzeye çıkarmak için kuruluşların finansman ve yatırım faaliyetlerini yürütmeyi amaçlayan araçlar ve teknikler aracılığıyla finansal yönetimle ilgili becerilerin geliştirilmesine odaklanır. Operasyonel faaliyetler.

- Kamu Yönetimi

Kamu Yönetiminde Çevrimiçi Teknolojik Mezuniyet, kamu yönetiminde yeni koordinasyon ve danışmanlık uygulamaları oluşturmak için kamu politikalarının, programlarının ve projelerinin yönetim sürecine yönelik araç ve teknikler aracılığıyla yönetimle ilgili becerilerin geliştirilmesine odaklanır. yanı sıra kamu hizmetleri ve üçüncü sektör kuruluşları.

- Pazarlama:

Pazarlamada Çevrimiçi Teknolojik Mezuniyet, iş, ürün ve marka planlaması, dağıtım stratejileri ve eylemlerine yönelik araç ve teknikler aracılığıyla müşteri taleplerini verimli ve sorumlu bir şekilde karşılamaya ilişkin becerilerin geliştirilmesine odaklanır. kuruluşların rekabet gücünü artırmak için iletişim ve promosyonlar.

- Yönetim süreçleri:

Yönetim Süreçlerinde Çevrimiçi Teknolojik Mezuniyet, üretim sürecinde bireylere ve topluma göre yeni uygulamalar oluşturmak için kuruluşların faaliyetlerini yürütmeyi amaçlayan araçlar ve teknikler aracılığıyla yönetimle ilgili becerilerin geliştirilmesine odaklanır. ait oldukları yere.

farklılıkları

Uluslararası kurslar

Akademik eğitimi tamamlamak için FGV, tüm derslerdeki zorunlu uluslararası disiplinlerin bilgiyi küresel bir bakış açısıyla ve öğrencinin kariyeri açısından zenginleştiren bir farklılık olduğunun farkındadır.

Öğretmenler

Usta öğretmenler veya doktorlar

Öğretmen-öğretmenler grubu, uzaktan eğitimde çalışmak üzere eğitilmiş ve birlikte çalıştıkları disiplinlerin alanlarında geniş deneyime sahip bir usta veya doktordan oluşur. Bu tür bir uzmanlık, öğrencilerimizi farklı segmentlerde çalışmaya hazırlamaya, onları farklı akademik ve iş alanlarında en karmaşık projeleri yönetmeye ve yürütmeye hazırlamaya katkıda bulunur.

Canlı Ders

Video konferans ile iletilen ve FGV'nin öğretmen-öğretmenleri tarafından verilen canlı sınıflarla aktif ders verme süreci. Sınıflar, katılım ve deneyim alışverişi ile öğretmenler ve öğrenciler arasındaki tartışmaya yoğun bir şekilde ayrıcalık tanır.

Disiplinlerarası Çalıştay:

Disiplinlerarası Çalıştaylar (WI), her üç aylık dönemin sonunda, güncel ve ilgili konuları eğitime getirmek ve öğrenciler arasındaki ağı teşvik etmek amacıyla düzenlenir.

% 100 Çevrimiçi

Çevrimiçi Teknolojik Mezuniyet% 100 çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Kurs, çevrimiçi modalitede Disiplinlerarası Çalıştay sunar. Bu aktiviteyi gerçekleştirmek için direkte bulunma isteğe bağlıdır.

Burs Koşulları

Bursun sürdürülmesi, her akademik çeyreğin sonunda yeniden değerlendirilecek olan aşağıdaki koşullarla bağlantılıdır:

 • Burslar birikimli değildir;
 • Kursta birikmiş performans oranının 6.0 (altı) veya daha yüksek tutulması;
 • Burslar üç ayda bir yenilenir;
 • Öğrencinin burs almaya hak kazanabilmesi için Akademik Kayıt Ofisi'nde bekleyen belgeleri olamaz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın .

Seçim Süreci Planı

- Giriş bedeli

 • 09/16 - 12/21/2020 arası kayıt
 • 09 // 11/2020 tarihine kadar ücretsiz kayıt
 • Online Yazma Sınavı: 10/01/2021
 • Derslerin başlaması: 02 Şubat 2021

- ENEM, Önceki Giriş Sınavında Onaylanmış ve Diploma Sahipleri

- 1. çağrı:

 • 19/09 - 09/11/2020 arası kayıt (Ücretsiz Kayıt)

- 2. çağrı:

* 10/11 - 12/21/20 arası kayıt

> Derslerin başlaması: 02 Şubat 2021

Aylık Yatırım

 • 24 taksit 834,00 Brezilya reali veya 30 taksit 686,50 Brezilya reali

* Ödeme her ayın 10'unda yapılır. İlk taksit, giriş tarihinde ertesi gün ödenmelidir.

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 t ... Devamını oku

The first public administration school in Latin America, the Brazilian School of Public Administration at the Getulio Vargas Foundation (FGV/EBAP) was established in Rio de Janeiro on April 15, 1952 through a partnership between the United Nations (UN) and the FGV, in order to respond to demands for qualified professionals in this field. Daha Az
Rio de Janeiro , Bailrigg , Montreal , Yokohama , Bengaluru + 4 Daha fazla Daha az