Uzmanlık kazanın, tanıma kazanın ve sertifika programlarımızla kariyer gelişimi için kendinizi yükseltin.

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu tarafından sunulan Otizm ve Şiddetli veya Çoklu Engelli (İleri Düzey ASMD) ve Otizm Spektrum Bozukluklarında (Advanced ASD) çevrimiçi gelişmiş sertifika programlarıyla derin bir ödüllendirici kariyere hazırlanın. Bu programlar size son derece zengin bir öğrenme deneyimi, işyerine hemen başvurabileceğiniz bilgiler ve değerli bir eğitim bilgisine sahip olmanızı sağlar.

Ayrıca, uzmanlık alanı otizm spektrumu üzerinde yaşadıkları deneyimlerinden tam olarak haberdar olan, ulusal çapta tanınmış bir akademisyen ve Adelphi University öğretim üyesi olan Stephen Shore, Ed.D. ile birlikte çalışmak ve fikir edinmek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Hem Gelişmiş ASMD hem de Advanced ASD, geliştirmeye yönelik yaşam tarzı yaklaşımını vurgulamaktadır. Öğrenciler, sadece teşhis, değerlendirme ve müdahaleler için çok disiplinli stratejileri ve yöntemleri öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda, yaşamın her aşamasında, bireysel ihtiyaçlara en iyi uygulamaları eşleştirmede de uzmanlık kazanırlar.

Shore ve meslektaşı Pavan J. Anthony, Ed.D., derste okuyan ders kitaplarının bazılarının yazarları da dahil olmak üzere, uygulayıcılar ve ulusal olarak tanınan liderlerle istişare ederek müfredatı geliştirdi. Bu tamamen çevrimiçi, 12 kredi, eğitmen tarafından yönetilen programların her biri bir yıl içinde tamamlanabilir.

Otizmde ve Sert veya Çoklu Engelli İleri Sertifikalar:

Çevrimiçi Advanced ASMD, özel eğitmenlere, genel eğitmenlere, ilgili servis sağlayıcılara ve okul psikologlarına yöneliktir. Öğrenciler kabul için bir yüksek lisans derecesine sahip olmalı ve birçoğu bu kimlik bilgilerine sahip olmalıdır:

 • Özel eğitim, sağır ve işitme engelli, kör ve kısmen görme, konuşma ve işitme engelli öğretim sertifikası
 • Erken çocuklukta özel eğitim, çocukluk özel eğitimi, orta çocukluk özel eğitimi, ergenlik özel eğitimi, işitme engelli ve işitme zorluğu, görme engelli ve görme engelli ve konuşma ve dil engeli

Gelişmiş ASMD öğrencileri, Otizm Uzmanlığı veya Ağır veya Çoklu Engelli Uzmanlığını seçebilirler. Ya tamamlanma, New York Eyaleti Ek Bilgi Notuna yol açar ve diğer eyaletlerde sertifika uzatma gerekliliklerine uygulanabilir.

Programın Önemli Noktaları

Gelişmiş sertifika programlarımız, öğrencilere yalnızca en yeni bilgiler değil, aynı zamanda kişiselleştirilmiş eğitim ve ilgi çekici bir çevrimiçi öğrenme ortamı sağlar. Sınıflar ayrıca bireysel ilgi ve hedefleri destekleyen uygulamalı eğitim ve ödevler için fırsatlar sunar. Çoğu kurs, öğrencilerin nüfusu kapsamlı veya özel bir ortamda gözlemlediği zorunlu bir alan çalışması bileşenini içerir; uygun bir kapasitede yardımcı olmak; ve fakülte ve akranları ile grup tartışmaları yoluyla deneyimleri hakkında çoklu perspektifler kazanmak.

Mezuniyet seviyesindeki sertifikalarımızdan birini kazanarak, uzmanlığınıza bir ışık tutuyor ve mesleki gelişime olan bağlılığınızı gösteriyorsunuz.

Fakülte Anlık

Pavan J. Antony, Ed.D., Doçent, Program Direktörü

Antony, doktorasını kazanmadan ve Ruth S. Ammon Eğitim Fakültesinin fakültesine katılmadan önce özel bir eğitim öğretmeni ve yönetici idi. O ve meslektaşı Dr. Stephen Shore, Engelli Öğrenciler Koleji: We Do Belong adlı kitabın ortak yazarlarıdır.

Stephen Shore, Ed.D., Klinik Yardımcı Doçent, Program Danışmanı

Shore, otizm ve otizm eğitimi, danışman, konuşmacı ve yazar olarak uluslararası tanınmış bir uzmandır. 47 ülkede 120'den fazla sunum yaptı ve üç kitap yazdı:

 • Duvarın Ötesi: Otizm ve Asperger Sendromu ile Kişisel Deneyimler
 • İsteyin ve Söyleyin: Otizm Spektrumunda Kişiler İçin Kişisel Savunuculuk ve İfşa
 • Aptallar için Otizm Anlamak

Shore'nin arkadaşı ve meslektaşı, ünlü otizm hakları savunucusu Dr. Temple Grandin, Ph.D. kitabını her birine iletti.

Program Avantajları

 • Seçkin öğretim
 • Yüksek değerli, isteğe bağlı profesyonel kimlik bilgisi
 • Eğitime öğretici yaklaşımımızı kullanarak öğrenmek
 • Her hafta düzenlenen derslere% 100 online, eğitmen destekli format
 • Kişisel, destekleyici öğrenci merkezli ethos
 • Gelişmiş ASMD, Ağır veya Çoklu Engelli New York Eyalet Notlarına yol açar
 • Kabul için herhangi bir GRE gerekmiyor

Ruth S. Ammon Eğitim Okulu hakkında

Adelphi Eğitim Okulu, eğitim alanında mükemmelliğe ve profesyonel akademik gelişim için fırsat sağlayarak, hizmet verdiğimiz farklı nüfuslara saygılı, etik uygulamaları benimseyen ve öğrencilerimizi araştırma, işbirliği yoluyla yansıtıcı değişim aracıları olmaya hazırlayarak profesyonel gelişim fırsatları yaratmayı taahhüt eder. ve liderlik.

Eğitim felsefemiz, akademisyenler ve eğitimciler topluluğundaki anlamlı etkinlik ve yansıma yoluyla öğrenmenin değerini vurgular. Öğrenmeyi sosyo-kültürel bir dinamik olarak görürüz ve bu şekilde, sınıflarımız hizmet ettiğimiz farklı nüfusların kültürel, tarihsel ve maddi bağlamları içinde çerçevelenir. Felsefemiz, herkesin sesini onurlandıran ve bireysel ve kollektif etkinlik için en büyük vaatleri yerine getiren işbirlikçi topluluklara yol açar.

Yaşam boyu öğrenenlerin kendileri olarak, fakülte ve yönetimimiz, kişisel ve profesyonel gelişim için yaratıcı ifadeler ve sanatsal keşiflere değer verir ve liderlik, teknolojik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesi yoluyla öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tanımayı ve bunlara katılmayı taahhüt eder.

Program dili:
 • Ingilizce

Adelphi University için 4 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir e-Öğrenme, Kampüs Okul
Start Date
Contact school
Duration
Bilgi iste
Yarı zamanlı
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Son başvuru tarihi
Contact school

Contact school

Location
Son başvuru tarihi
Contact school
End Date
Contact school