PG Cert Proje Yönetimi

Genel

Program açıklaması

genel bakış

Proje Yönetimi'nde benzersiz çevrimiçi Lisansüstü Sertifikamız ile markanızı yapın ve başarı kazanın. Ders, proje yönetimi ile ilgili birçok temel konu ve teknik sunmaktadır.
İyi yönetimin prensiplerini ve uygulamalarını öğrenecek ve aynı zamanda yönetsel ekonomiye yöneleceksiniz. Özgeçmişinizi artıracak ve mevcut yönetim pozisyonunuzda doğrudan kullanılabilecek beceriler kazanacaksınız.

Önemli akademik ve profesyonel deneyime sahip eğitmenler tarafından oluşturulan program içeriğini kullanarak, modern iş yönetiminin karmaşıklığı hakkında derinlemesine bir bilgi geliştirecek ve güven, profesyonel ve pratik yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Programı tamamladıktan sonra, etkili proje yönetimi prensiplerini ve teorilerini daha iyi anlayabileceksiniz. Ayrıca, farklı profesyonel ortamlarda kullanılabilecek bir dizi kritik ve analitik beceri kazanırsınız.

Bu kısa,% 100 online kurs, tam zamanlı, kampüs temelli bir çalışmaya mükemmel bir alternatiftir ve proje yönetiminin nasıl çalıştığını keşfetmekle ilgileniyorsanız veya yönetim içinde ilerlemek istiyorsanız, bu program sizin bilgi ve kariyer beklentileri.

Lisansüstü Sertifikanızın tamamlanmasının ardından, Proje Yönetiminde (120 krediden sonra verilen) Yüksek Lisans Diploması ve Proje Yönetiminde tam bir Master (180 krediden sonra verilir) için eğitim görmeye devam etme fırsatı sunuyoruz.

Öğrenme ve değerlendirme

Giriş

Çevrimiçi eğitim, size evde, öğlen saatinizde veya internet erişiminiz olan başka herhangi bir yerde size uygun ve uygun yerde çalışma özgürlüğü sunar.

Tüm çevrimiçi kurslarımız, dersinizin ne kadar süreceğini gösteren bir kılavuz olan bir gösterge niteliğindeki çalışma süresine sahiptir. Gerçek çalışma süresi, çalışma hızınıza, seçilen çalışma seçeneklerine ve modül kullanılabilirliğine bağlı olarak daha uzun veya daha kısa olabilir. Belirli zamanlarda modülleri ikiye katlayarak gösterge niteliğindeki ders süresinden daha hızlı bir şekilde tamamlamak mümkündür; Ancak, minimum çalışma süreleri uygulanır.

Tüm kurslarımızın yıl boyunca düzenli başlangıç ​​tarihleri ​​vardır. Akademik yılımız, modüller arasında, modüller arasında bir veya iki hafta arayla ve Noel dönemi için yapılandırılmış üç haftalık molalarla modüller halinde düzenlenir. Öğrenciler başvuru süreci boyunca bir ders programı alacaktır.

Öğretim yöntemleri ve stili

% 100 çevrimiçi bir üniversiteyiz, geleneksel bir kampüs yerine sanal bir öğrenme ortamı kullanıyoruz. Sistem, öğrenme sürecini gerçek zamanlı olarak izler ve yönetir ve öğrenim materyallerinize anında erişim sağlar.

Bu öğrenme platformu hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin gerçek zamanlı konuşmalarda aktif olarak yer almasına izin verir ve internet üzerinden dersleri ve semineri canlı olarak dinleyebilir ve izleyebilir. Bütün kurslar sadece İngilizce olarak teslim edilmektedir.

Dersinize özel bir Öğrenci Danışmanı tarafından destekleniyorsunuz ve diğer öğrencilerinizle ve öğretmeninizle düzenli olarak etkileşime girme şansınız var. Öğretmeninizden ihtiyacınız olan desteği aldığınızdan emin olmak için, sınıf büyüklüğümüzü 20 öğrenciden kısıtlıyoruz.

değerlendirme

Sınavlar yerine değerlendirmeye atama temelli bir yaklaşım benimsiyoruz. Proje Yönetiminde Lisansüstü Sertifika için değerlendirme, yazılı derslerin bir kombinasyonuna dayanacaktır.

Geçerli geçici notunuzun programın başlangıcından itibaren her zaman farkında olacak, mevcut çalışma yöntemlerinin başarısını değerlendirebilmenizi ve iyileştirilecek alanları açıkça belirlemenizi sağlayabilirsiniz. Bu saydamlığın, lisansüstü programınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için gereken bilgileri sağladığına inanıyoruz. Bunu şu şekilde başardık:

  • not defterinizde notlarınızı açıkça göstererek öğrenme platformuna her giriş yaptığınızda görülebilir;
  • Not defterinizin her zaman güncel olmasını sağlamak için değerlendirilen işin hızlı dönüşü;
  • yıl sonu sınavlarını beklemek yerine çalışmanızı modül boyunca değerlendirmek;
  • Öğrenci Danışmanınızla düzenli olarak iletişim kurduğunuzdan emin olmak; ve
  • Değerlendirme kriterlerimizin tasarımında sadelik ve şeffaflık.

Öğrencilerin sunduğu çalışmaların orijinal olmasını sağlamak için bir politikamız da var. Tüm eserlerin sıklıkla değerlendirildiği gerçeğinin yanısıra, intihal durumunu kontrol etmek için köklü bir elektronik izleme sistemi kullanıyoruz.

Kariyer olasılıkları

Mezunlarımız arasında istihdam edilebilirliğin artırılması için çalışıyoruz. Online kurslarımız, iş yerinize doğrudan devredilebilecek temel becerilerin bir karışımı ile kariyer fırsatlarınızı iyileştirme ve potansiyel kazanma fırsatı verir.

Bu PG Cert Proje Yönetimi kursu, size yönetimsel kariyerinizi ilerletmek ve karmaşık projelere öncülük etmek için gerekli becerileri verecektir. Program, halihazırda yönetimde çalışan ve CV'lerine fazladan değer katmak ve kariyer beklentilerini geliştirmek isteyen kişiler için de mükemmeldir.

Geniş kapsamlı ve zorlayıcı içerik, bilgi, problem çözme ve akıl yürütme yoluyla entelektüel kapasitenizi, araştırmanızı, analitik ve bilişsel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Giriş koşulları

Hem akademik hem de iş tabanlı deneyimlerinizin yanı sıra kursu gerçekleştirme motivasyonunuza bakan esnek giriş gereksinimlerine sahibiz. PG Cert Proje Yönetimi programımıza iki giriş yolu vardır:

1. Akademik Giriş Güzergahı

PG Cert Proje Yönetimimiz için Akademik Giriş Rotası şartlarını yerine getirebilmek için asgari olarak aşağıdaki niteliklere sahip olmalısınız:

  • Onaylanmış bir kurumdan bir lisans derecesi, bir İngiltere Başarı derecesi veya ilgili mesleki yeterlilik ile eşdeğerdir.

İngilizce ilk diliniz değilse, İngilizce yeteneğiniz IELTS (Akademik) 6.5'e eşdeğer olmalıdır. Eğer bir IELTS veya eşdeğer bir yeterliliğe sahip değilseniz, öğrencilerin ücretsiz bir İngilizce sınavı geçmesini şart koşarız.

Bu ülkelerden herhangi birinin vatandaşıysanız veya İngiltere'de bir dereceye kadar bir diplomaya sahipseniz, İngilizce bilginizi kanıtlamanıza gerek yoktur.

2. İş Deneyim Giriş Rotası

Çok çeşitli şekillerde beceri kazanabileceğinizi ve önceki akademik performansın bir başvuru sahibinin yeteneğinin tek göstergesi olmadığını fark ederiz. Bu nedenle, yukarıdaki minimum akademik standartları karşılamıyorsanız, İş Deneyimi Giriş Rotası üzerinden kayıt yaptırmaya devam edebilirsiniz.

PG Cert Proje Yönetimi kursumuz için İş Tecrübesi Giriş Rotası gereksinimlerini karşılamak için asgari olarak aşağıdaki kriterleri karşılamanız gerekmektedir:

  • En az 5 yıllık üst düzey iş deneyimi.
  • İngilizce ilk diliniz değilse, İngilizce yeteneğiniz IELTS (Akademik) 6.5'e eşdeğer olmalıdır.

Başvurunuz, dersi yapma motivasyonunuzu, önceden iş tecrübenizi ve programı başarıyla tamamlama yeteneğinizi gösteren diğer ilgili nitelikleri hesaba katarak bireysel olarak dikkate alınacaktır.

21 günlük para iade garantisi

PG Cert Proje Yönetimimize kayıt olmanız, ancak çevrimiçi öğrenmenin sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız, teklif mektubunuzda belirtilen başlangıç ​​tarihinden itibaren 21 gün içinde geri çekilmenizi sağlayacağız. İlk para yatırmayı ödediyseniz, tam bir geri ödeme alacaksınız.

Son Güncelleme Ağu 2018

Okul Hakkında

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Devamını oku

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Daha Az
Colchester , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az