PRINCE2® 6th Edition: Resmi Kılavuz ve Sınav Kursu ile Temel Sertifikasyon

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Kariyerinizi ilerletmek için İngiltere'nin önde gelen proje yönetimi eğitim sağlayıcısından bir PRINCE2® sertifikası kazanın.

PRINCE2® proje yönetimi sertifikası ile kariyer beklentilerinizi geliştirin

Sadece altı hafta içinde bir PRINCE2® Foundation Sertifikasyonu kazanın ve size karmaşık projeleri başarılı bir şekilde yönetmeniz için gereken beceri ve güvenin yanı sıra proje yönetimi becerilerinizin işverenlerinin dünya çapında tanınmasını sağlayın.

PRINCE2® sertifikası, size karmaşık projeleri başarılı bir şekilde yönetmeniz için bilgi ve çerçevelerin yanı sıra proje yönetimi becerilerinizin işverenleri tarafından küresel olarak tanınmasını sağlayacaktır.

PRINCE2® sertifikası ile proje yönetimi kariyerinizi geliştirin

Dünya çapında ve uluslararası bir yeterlilik olarak tanınan PRINCE2®, proje yönetimi için uluslararası standart bir yöntemdir. En iyi proje yönetimi uygulamasına dayalı olarak yöntem, boyutu, endüstri sektörü, coğrafi konumu veya kültürü ne olursa olsun herhangi bir projeye uygulanabilir.

Bu mikro kimlik bilgisi, PRINCE2® yönteminin derinlemesine bir incelemesini ve PRINCE2® sertifikasının ilk seviyesini kazanmak için PRINCE2® Foundation sınavına girip geçme fırsatı sunar.

Kursta, sertifikasyon kapsamındaki dört entegre bileşeni - ilkeler, temalar, süreçler ve proje ortamı - ele alacak ve bir PRINCE2® projesinde gereken farklı yönetim rollerini keşfedeceksiniz.

Her projenin başarılı olmasını sağlamak için tasarlanmış PRINCE2®'nin yedi temel ilkesini keşfedeceksiniz. Bu ilkeler şunlardır: Devamlı İş Gerekçesi, Deneyimlerden Öğrenin, Rolleri ve Sorumlulukları Tanımlayın, Aşamalara Göre Yönetin, İstisnalara Göre Yönetin, Ürünlere Odaklanın, Ortama Uyarlayın.

PRINCE2® çerçevesini, vaka çalışması uygulamaları ve pratik sınav soruları da dahil olmak üzere bir dizi alıştırma yoluyla öğreneceksiniz.

PRINCE2® yeterliliği ile kazanç potansiyelinizi ortaya çıkarın

QA tarafından tasarlanan ve AXELOS tarafından akredite edilen bu mikro kimlik bilgisi, PRINCE2® metodolojisi hakkında derinlemesine bilgi geliştirmenize ve başarılı projeleri yönetmek için onu nasıl uyarlamanıza izin verecektir.

2017'de Proje Yönetimi Derneği, profesyonel olarak sertifikalandırılmış proje yöneticilerinin, sertifikalı olmayan meslektaşlarına göre ortalama% 20 daha fazla kazanmayı bekleyebileceklerini keşfetti.

PRINCE2® temel sınavına hazırlanın

Bir PRINCE2® sertifikası alanların% 90'ından fazlası, bunun kariyerleri için değerli olduğunu gördü ve bu kimlik belgesi, PRINCE2® Hazırlık sınavınızı geçmeniz için size güven ve beceri verecektir.

Ayrıca mikrokredinin maliyetine dahil olan PRINCE2® ile Başarılı Projeleri Yönetme kılavuzu da alacaksınız.

PRINCE2® sınavı kursa dahil mi?

Mikro kimlik belgesinin maliyeti, resmi PRINCE2® Hazırlık sınavına girişi içerir. Bu sınavın tamamlanması sizi PRINCE2® sertifikasının bir sonraki seviyesi olan Uygulayıcı kursuna hazırlayacaktır.

PRINCE2® Foundation sertifikası almak kaç saat sürer?

Mikro kimlik bilgisi altı hafta boyunca çalışır ve önerilen çalışma süresi 24 saattir.

PRINCE2® sertifikasını nasıl alabilirim?

Bu mikro kimlik belgesini alarak, bir sonraki sertifika olan Uygulayıcıyı almaya hazır olan Temel düzeyinde sertifika alacaksınız.

AXELOS Global En İyi Uygulama Fikri Mülkiyet. ITIL® & PRINCE2®, AXELOS Limited'in izniyle kullanılan AXELOS Limited'in tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları Saklıdır. ITIL® & PRINCE2®, Akredite Eğitim Organizasyonu logoları, AXELOS Limited'in izni altında kullanılan AXELOS Limited'in ticari markalarıdır. Tüm hakları Saklıdır. Swirl logosu ™, AXELOS Limited'in izni altında kullanılan, AXELOS Limited'in ticari markasıdır. Tüm hakları Saklıdır.

Hangi becerileri öğreneceksiniz?

 • PRINCE2 yöntemi
 • Proje planlaması
 • Proje Yönetimi
 • Zaman yönetimi
 • Zamanlama
 • müzakere
 • Kritik düşünce

Ne zaman başlamak istersin?

Mikro kimlik bilgilerimizi birkaç ayda bir çalıştırmayı hedefliyoruz. Size uygun tarihte katılın veya gelecekteki çalışmalar ve güncellemeler hakkında bir kayıt danışmanından bilgi almak için kaydolun.

 • 10 Kasım 2020

Ne elde edersiniz?

Mikro kimlik bilgisinin sonunda şunları yapabileceksiniz:

 • PRINCE2 yönteminin çeşitli bileşenlerini anladığınızı ve hatırlayın.
 • PRINCE2 ilkelerini açıklayın.
 • Yedi PRINCE2 temasının amacını açıklayın.
 • PRINCE2 yolculuğunun her adımını, yaşam döngüsü boyunca bir projeye rehberlik etmek için gereken etkinlikleri listeleyerek açıklayın.
 • Temelleri, kayıtları ve raporları içeren önerilen PRINCE2 yönetim ürünlerini tanımlayın.

Ne alacaksınız

PeopleCert tarafından akredite edilmiş, QA'dan bir PRINCE2® Sertifikası

Mikro kimlik belgesini tamamladıktan sonra, PeopleCert çevrimiçi canlı programı aracılığıyla sınavınızı nasıl planlayacağınıza ilişkin talimatlar içeren resmi bir sınav kuponu verilecektir. Kayıt yaptırmak ve sınava katılmak için en fazla 12 ayınız olacak.

Bu mikro kimlik bilgisi için uygun musunuz?

Bir PRINCE2® sertifikası, proje yönetimi alanında bir kariyere geçmek isteyen herkesin proje yönetimi becerilerini ve mevcut proje yönetimi rollerinde ilerlemek isteyen profesyonelleri sergileyecektir.

Öğrenciler, projelerde çalışma deneyimlerinden faydalanabilirler, ancak bu mikro kimlik bilgisini almak için herhangi bir ön koşul yoktur.

Bu mikro kimlik bilgisi sizin için doğru mu?

Mikro kimlik bilgisi ve PRINCE2® sertifikası, projeleri destekleyen veya yöneten mevcut ve gelecek vadeden proje yönetimi profesyonellerini hedeflemektedir.

PRINCE2® aşağıdakilerin kariyerine ve istihdam edilebilirliğine fayda sağlayacaktır:

 • Becerileri için profesyonel olarak tanınmak isteyen proje yöneticileri.
 • Becerilerini geliştirmek isteyen proje analisti ve küçük proje yöneticileri.
 • Rollerinin bir parçası olarak proje yürüten yöneticiler.
 • Proje yönetiminde kariyere geçiş yapanlar.

Bilgilerini geliştirmek isteyen yöneticiler, geliştiriciler, tasarımcılar ve BT uzmanları için de faydalı olacaktır.

Kariyer odaklı öğrenme

QA

QA, Birleşik Krallık'ın önde gelen teknoloji ve proje yönetimi becerileri organizasyonudur. Hem öğrenme hem de yetenek hizmetlerinden oluşan kapsamlı bir paket sunan, bireylerin ve şirketlerin dijital devrimde kazanan olmalarına yardımcı olan gerçek teknoloji uzmanlarıyız.

AXELOS

Akredite PRINCE2 Foundation and Certification eğitimi, Axelos adına PeopleCert tarafından akredite edilmiş QA tarafından verilmektedir. QA, Axelos onaylı bir eğitim kuruluşudur (ATO)

Mikro kimlik bilgisi nedir?

Mikro kimlik bilgileri, tam bir derece kadar zaman ve maliyet taahhüdü olmaksızın, hızla büyüyen endüstrilerde çalışmak için sizi geliştirecek şekilde tasarlanmıştır. Mikro kimlik bilgileriniz bağımsız bir kimlik bilgisi olarak tek başına durabilir ve bazıları da bir dereceye doğru kullanmak için akademik kredi sunar.

Uzman Eğitmenlerle Çevrimiçi Öğrenin

Özel bir profesyonel grubuyla 12-16 hafta boyunca uzmanlar tarafından yönetilen çevrimiçi kursları tamamlayın.

+

Proje Bazlı Değerlendirmeleri Tamamlayın

Anlayışınızı çevrimiçi öğretmen işaretli değerlendirmeler ve alıştırmalarla test edin.

+

Profesyonel Bir Kimlik Bilgisi Kazanın

Akredite bir kimlik bilgisi kazanmak için öğrenmenizi bitirin ve değerlendirmelerinizi geçin.

=

Kariyerinizde Daha da İlerleyin

Mikro kimlik bilgilerinizi özel becerilerinizin kanıtı olarak kullanın ve sektörünüzde daha da ilerleyin.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. Daha Az
Londra , Aberdeen , Auckland , Baltimore , Barselona , Banyo , Bathurst , Bergen , Biel / Bienne , Birmingham , Bracknell , Brisbane Şehri , Cambridge , Cape Town , Clayton , Crawley , Charlottesville , Delhi , Dublin , Dundee , Durham , Edinburg , Enschede , Exeter , Fiesole , Cenevre , Greenwich Kraliyet İlçesi , Grenoble , Groningen , Alıç , Hsinchu , Kudüs , Canterbury , Hong Kong , Lancaster , Leeds , Leicester , Leuven , Madrid , Makati , Manchester , Melbourne , Ann Arbor , Milton Keynes , Montrö , Murdoch , Norman Gardens , Norwich , Oxford , Padua , Paris , Darling Heights , Okuma , Rehovot , Seul , Sheffield , deri değiştirmek , Southampton , Glasgow , Guildford , Sidney , Taipei , Tokyo , Trondheim , Uppsala , Warwick , Batı Lafayette , York , Chicago + 68 Daha fazla Daha az