Sanat Yönetimi Lisans

Genel

Program açıklaması

Sanat Yönetimi Lisans

Benedictine Üniversitesi'nden İşletme alanında size tamamen çevrimiçi bir programın rahatlığını sunar. Programınız veya öğrenme gereksinimleriniz ne olursa olsun, yönetim programındaki lisans programımız size işletme liderlerinin karar vermek ve iş operasyonlarını yönlendirmek için güvendikleri temel kavramları öğretmek için burada. Ayrıca, derecenizi daha kısa sürede tamamlamak için önceki lisans çalışmasından 90 krediye kadar transfer edebilirsiniz.

Hemen Uygulanabilir Beceri Kazanın

Liderler giderek daha karmaşık iş ortamlarıyla karşı karşıya. Kurumsal ihtiyaçları muhasebe, istatistik, proje yönetimi, örgütsel davranış ve uluslararası yönetim unsurlarını içeren bütüncül bir bakış açısıyla anlamak sizi yalnızca daha bilinçli bir lider değil aynı zamanda ekibiniz ve bir bütün olarak kurumunuz için de etkili bir lider yapacaktır. Mezun olduktan sonra nasıl yapacağınızı bileceksiniz:

 • İç ve dış kritik başarı faktörlerini kullanarak büyüme girişimlerini belirlemek,
 • Finansal faktörleri gözden geçirin ve stratejik performansı izleyin,
 • Uzun vadeli hedeflerin yerine getirilmesinde kullanılan kilit stratejileri gözden geçirmek,
 • Stratejik girişimleri tanımlamak ve tasarlamak için niteliksel ve niceliksel yöntemler kullanmak,
 • Küresel pazarlara girmenin avantaj ve dezavantajlarını açıklayın.

Yönetimdeki Seçeneklerinizi Keşfedin

Benedictine'nin Yönetim Lisansı aynı zamanda bir ilgi alanı konusunda uzmanlaşmanıza izin verir. Aşağıdaki konsantrasyonlardan birinde becerilerinizi ve bilginizi artırarak tutkunuzu besleyebilir ve kalabalığın arasından sıyrılabilirsiniz:

 • Pazarlama
 • İnsan kaynakları yönetimi

Kariyer Başarısına Hazırlanın

Yönetim mesleklerinin, yaklaşık 807.300 yeni işle sonuçlanacak olan tüm meslekler için ortalama kadar hızlı bir şekilde, 2016'dan 2026'ya kadar yüzde 8 oranında büyümesi öngörülmektedir. 1 Bir MBA programına adım taşı olarak hizmet etmenin yanı sıra, yönetim dalında lisans derecesi de dahil olmak üzere bir dizi kazançlı ve tatmin edici kariyer için hak kazanabilir:

 • Mali yöneticisi, ortalama yıllık maaş $ 125.080 2
 • Pazarlama müdürü, ortanca yıllık maaş $ 129,380 3
 • Fon yaratma müdürü, ortanca yıllık maaş 111,2804
 • İdari hizmetler müdürü, medyan yıllık maaş, 94,020 ABD doları 5

Sonraki Adımı Al

Benedictine Üniversitesi'nden Yönetim Derecesi ile, günümüzün karmaşık organizasyonlarının taleplerini karşılayacaksınız. Bu derecenin geleceğinizi nasıl etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün daha fazla bilgi isteyin.


Kaynaklar:

 1. https://www.bls.gov/ooh/management/
 2. https://www.bls.gov/ooh/management/financial-managers.htm
 3. https://www.bls.gov/ooh/management/advertising-promotions-and-marketing-managers.htm
 4. https://www.bls.gov/ooh/management/public-relations-managers.htm
 5. https://www.bls.gov/ooh/management/administrative-services-managers.htm

Akreditasyon

Benedictine Üniversitesi, Kuzey Merkez Kolejler ve Okullar Birliği (NCA) Yüksek Öğrenme Komisyonu tarafından bölgesel olarak akredite edilmiştir.

Son Güncelleme Nisan 2019

Okul Hakkında

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Centra ... Devamını oku

Founded in 1887, Benedictine University is dedicated to the education of undergraduate and graduate students. Benedictine is regionally accredited by the Higher Learning Commission of the North Central Association of Colleges and Schools (NCA). Daha Az