close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Sertifikalar içinde Kalite Yönetimi 2021

Bir sertifika programı, belirli, dar bir şekilde tanımlanmış bir eğitim kursuna odaklanmak isteyen öğrencilere hitap etmektedir. Bu programlar, çeşitli geçmişlere ve hedeflere sahip öğrencileri barındıracak lisans ve lisans seviyelerinde bulunmaktadır. Kalite yönetiminde sertifika nedir? Bunlar, öğrencilerin şirketlerini güçlendirmek için müşteri hizmetlerini ve ürün… Devamını oku

Bir sertifika programı, belirli, dar bir şekilde tanımlanmış bir eğitim kursuna odaklanmak isteyen öğrencilere hitap etmektedir. Bu programlar, çeşitli geçmişlere ve hedeflere sahip öğrencileri barındıracak lisans ve lisans seviyelerinde bulunmaktadır.

Kalite yönetiminde sertifika nedir? Bunlar, öğrencilerin şirketlerini güçlendirmek için müşteri hizmetlerini ve ürününü ve süreç kalitesini artıran bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan programlardır. Dersler, üretim sistemleri, veri toplama ve analizi, müşteri geri bildirim stratejileri, atık yönetimi ve halkla ilişkiler gibi konuları kapsayabilir. Her ne kadar programlar yapı bakımından farklılık gösterse de, bunların hepsi hataların ve problemlerin azaltılmasına ve süreç yönetiminin iyileştirilmesine odaklanmaktadır.

Çoğu kalite yönetim programı süreçler ve müşteri hizmetleri ile ilgili verileri anlamak için zaman harcar. Uzun vadeli planlama, öğrencilerin kaliteli iyileştirme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için bu programların önemli bir bileşenidir. Öğrenciler ayrıca iletişim becerilerini sözlü ve yazılı çalışmalar ve örnek olay incelemeleriyle geliştirirler.

Birçoğu belirli alanlara ve sektörlere yönelik birçok farklı kalite yönetimi programı vardır. Kurs maliyeti, program adreslerinin kalite yönetim sisteminin türüne bağlıdır. Gerekli olan maliyet ve taahhüt hakkında öğrenmenin en iyi yolu, ilgilenmek istediğiniz programlarla iletişim kurmaktır.

Kalite yönetiminde bir sertifika programının tamamlanması, sağlık, üretim ve dağıtım gibi alanlarda istihdam yaratabilir. Birçok büyük şirket, işletmelerinin hem üretim hem de hizmet taraflarında kalite yönetimi için yönetici düzeyinde pozisyonları içerir. Bu sertifika, bu ve diğer sektörlerdeki yönetim pozisyonlarına geçmenize de yardımcı olabilir. Kalite yönetimi danışmanları da birçok alanda talep görmektedir.

En iyi kalite yönetim sertifikası programı, sektörünüze ve kariyer hedeflerine bağlıdır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Kuruluşunuzdaki üretkenliği ve kaliteyi arttırmak için Altı Sigma ve Yalın temelleri konusunda uzmanlaşın ve bir TUM Yalın ve Altı Sigma Sarı Kuşak sertifikası kazanın. ... +

Kuruluşunuzdaki üretkenliği ve kaliteyi arttırmak için Altı Sigma ve Yalın temelleri konusunda uzmanlaşın ve bir TUM Yalın ve Altı Sigma Sarı Kuşak sertifikası kazanın. -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 - 24 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın