close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Kamu Yönetimi 2021

Sertifika programları genellikle yoğun bir çalışma düzeyinde çoklu akademik kurslardan oluşur. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri genellikle daha fazla bilgi edinmek ve seçilmiş bir alanda uzmanlaşmış kariyerlere hazırlanmak için sertifikalar peşindedir. Kamu yönetiminde sertifika nedir? Bu konu, gerekli kamu programlarının yönetimini ve etkinliğini ilerletmek için hük… Devamını oku

Sertifika programları genellikle yoğun bir çalışma düzeyinde çoklu akademik kurslardan oluşur. Lisans ve yüksek lisans öğrencileri genellikle daha fazla bilgi edinmek ve seçilmiş bir alanda uzmanlaşmış kariyerlere hazırlanmak için sertifikalar peşindedir.

Kamu yönetiminde sertifika nedir? Bu konu, gerekli kamu programlarının yönetimini ve etkinliğini ilerletmek için hükümet politikaları ve süreçlerinin kapsamlı bir incelemesini kapsamaktadır. Bu çalışma genellikle hükümet programlarına uygulanır, ancak iş ve idari alanlara da faydalı olabilir. Bu gibi bir sertifika programındaki kurslar; yönetim, politika analizi, devlet yapısı, kamu politikası, piyasa yönetimi ve insan kaynakları yönetimini içerebilir.

Örgütsel ve iletişim becerileri, kamu yönetimi öğrencisinin bir sertifika alarak elde edebileceği birçok ortak özelliktir. Birçok işveren, bu kişilerin cesur karar verme becerilerini sergilediklerini de fark etmişlerdir.

Kamu yönetiminde bir sertifika almak, genellikle dört yıllık bir lisans veya iki yıllık bir lisans derecesine sahip olmaktan daha ucuz olabilir. Bununla birlikte, bir sertifika programını tamamlama maliyeti bir dizi ayrıntıya bağlı olabilir, bu nedenle farklı programların maliyetlerini araştırmak ve karşılaştırmak önemlidir.

Kamu yönetiminde potansiyel kariyerler genellikle sayıca çoktur ve birçok endüstriye yayılır ve bu kariyer kamu ve özel sektörde bulunabilir. Bu kariyerlerin birçoğu, pozitif topluluk programları ve iyileştirmeler geliştirmeye odaklanmıştır ve bazı olası iş başlıkları arasında kamu yönetimi danışmanı, insan kaynakları görevlisi, uluslararası yardım çalışanı, veri bilimcisi, kamu hizmeti çalışanı, gençlik çalışanı, eğitim yöneticisi, sağlık hizmeti yöneticisi ve kamu işleri danışmanı.

Sertifika almanın sayısız yolu vardır ve dünyanın dört bir yanındaki birçok kurum, tam zamanlı ve tam zamanlı çalışma seçenekleri sunar. Çevrimiçi program aracılığıyla bir sertifika kazanmak, birçok öğrenci için popüler bir seçimdir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Kamu politikaları ve verimli projeler hakkında bilgi edinin; Latin Amerika ve Karayipler'de ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunur.

Kamu politikaları ve verimli projeler hakkında bilgi edinin; Latin Amerika ve Karayipler'de ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunur. -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 - 21 hafta
Ispanyolca
e-Öğrenme
 
University of Missouri Truman School of Public Affairs
Columbia, Amerika Birleşik Devletleri

MU'dan kamu yönetiminde çevrimiçi bir lisans sertifikası, idari ve yönetsel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Politika değişikliğine öncülük etmek ve kamu hizm ... +

MU'dan kamu yönetiminde çevrimiçi bir lisans sertifikası, idari ve yönetsel becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Politika değişikliğine öncülük etmek ve kamu hizmetinde şeffaflığı ve adaleti arttırmak istiyorsanız, bu sizin için bir sertifika olabilir. -
Graduate Certificate
Tam zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 
edX
Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

Wall Street profesyonellerinin işine hazır becerileri ile proje finansmanı alanındaki kariyerinizde rekabet avantajı elde edin.

Wall Street profesyonellerinin işine hazır becerileri ile proje finansmanı alanındaki kariyerinizde rekabet avantajı elde edin. -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
7 - 21 hafta
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın