Cevrimiciprogramlar.com

Kuzey Amerika Online 233 Sertifika Bul

Bir yıl içinde tamamlanabilen sertifika programları farklı beceri ve yetenek seviyelerinde verilen akademik dersleri içermektedir. Lisans ve hatta yüksek lisans öğrencileri eğitim aldıkları alana göre sertifika programlarına katılmayı düşünebilirler.

Amerika Birleşik Devletleri genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak bilinen Kuzey Amerika'da büyük bir ülke olduğunu, ya da sadece "Devletleri ". Aynı zamanda dünyanın 'nin üçüncü büyük nüfusu milyon 310 fazla insan toplar. Bu aynı zamanda büyüyen banliyölerinde, ve geniş, ıssız ve doğal güzel alanları ile kalabalık şehirleri içerir.

Kuzey Amerika Online Sertifikalar Bugün Başlayın 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Dijital İçerik Yönetiminde Sertifika

Emerson College
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Kariyerinizi çevrimiçi Dijital İçerik Yönetimi lisans sertifikamız ile ilerletin. Küçük işletmelerden kurulu şirketlere kadar her ölçekte şirketler için içeriği başarıyla oluşturmak, analiz etmek ve yönetmek için ne gerektiğini öğreneceksiniz. 16 kredili sertifika programımız, günümüz pazarında içerik oluşturmada ve stratejide rekabette kalmak için yeni beceriler öğrenmek isteyen profesyonellere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Acil Durum Yönetiminde Çevrimiçi Lisans Sertifikası

Adelphi University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Garden City

Adelphi University Acil Durum Yönetimi çevrimiçi Lisansüstü Sertifika, verimli ve etkin bir şekilde her disiplinde ve sektörde geçerli olan bilgi ve becerilerle donatır - sadece bir yıl içinde. Son olayların gösterdiği gibi, her büyüklükte ve her bölgedeki kuruluşların yöneticileri acil bir durum olduğunda hazırlanmalıdır.

Okul Temelli Uygulamalarda Mesleki Terapi İleri Profesyonel Sertifika

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Medford

Okul tabanlı uygulamada Tufts Mesleki Terapi İleri Düzey Profesyonel Sertifika Bölümü, çalışan okul meslek mensupları için tasarlanmış bir ikamet, online sertifikadır.

Stratejik İletişim Yönetimi Yüksek Lisans Belgesi

Purdue University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 hafta Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette

Purdue Üniversitesi'nden Stratejik İletişim Yönetimi programında çevrimiçi Graduate Certificate ile iletişiminizin etkinliğini arttırmayı öğrenin. Sertifika programı, profesyonel beceri setinizi, etkili iletişimin daha iyi anlaşılmasını sağlayan eğitim ile genişletmek için hızlı bir yoldur. Bu online yüksek lisans sertifika programı, 24 hafta kadar kısa bir sürede tamamlanabilir.

Devlet Analitiklerinde Lisans Sonrası Belgesi

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Government Analytics müfredatındaki Johns Hopkins Sertifikası, öğrencilere istatistiksel analizde temel beceriler ve gelişmiş istatistikler, coğrafi analiz, politik davranış ve kamu politikası analizi ve kamu yönetimi de dahil olmak üzere bir uzmanlık alanında uzmanlık geliştirme fırsatı sunar.

İnternet Pazarlama Sertifikası

Benedictine University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lisle

Çevrimiçi İnternet Pazarlama sertifikası, endüstri liderleri tarafından web’in değiştiği kadar hızlı bir şekilde uyum sağlamak için ustalıkla tasarlanmıştır.

Wilson Okuma Sistemi Sertifikasyonu

Saint Joseph's University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Saint Joseph's Üniversitesi, özel ihtiyaçları olan öğrenciler için popüler Wilson Reading System® için dünyadaki tek online eğitim programlarından birini sunuyor. Tamamlandığında, mezunlar Wilson Reading System® Sertifikasını alacak ve çeşitli ortamlarda öğrencilere çok yönlü okuma eğitimi vermeye hazır olacaklardır. Bu 10 kredi saatlik program için ders kredi saat başına 750 $, artı kurs başına ek 300 $ Wilson ücreti.

Kurumsal Kaynak Planlama Sertifikası

The University of Scranton Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Scranton

Scranton Üniversitesi, yükselen ERP alanındaki konumunuzu güvence altına almanıza ve muhtemelen ödemenizi artırmanıza yardımcı olan, Kurumsal Kaynak Planlaması konusunda çevrimiçi, lisansüstü bir Sertifika sunar.

Mali Suç ve Uyum Operasyon Belgesi

Utica College Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Utica

Mali Suç ve Uyum Operasyonlarındaki İleri Düzey Çalışmalar Sertifikası, ekonomik ve mali suçlarla ilgili kanıtların toplanması, analiz edilmesi ve korunması için beceri ve teknikleri öğretmektedir. Öğrenciler en modern ve güncel araçları ve teknolojileri kullanarak uygulamalı araştırma becerilerini öğrenecekler. Sadece bir yıl içinde tamamlanabilecek 18 kredi sertifikası, Utica Koleji'nde ileri derecede diplomaya geçebilir.

İş Analizi Sertifikası

George Mason University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

33 aylık çevrimiçi MBA müfredatına entegre edilebilen İş Analitiği Lisansüstü Sertifikası ile veri toplama ve analiz konusunda özel uzmanlık geliştirin.

Çevre Yönetiminde Çevrimiçi Sertifika

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 9 - 15 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri USA Online

Düzenleyici gerekliliklere uyum, sürdürülebilirlik için iyileştirme ve planlama, kurumsal operasyonel sorunları ve işletme kararlarını büyük ölçüde etkiler. Bu sertifika, her kademedeki uzmanları, genişleyen düzenleyici çerçevenin zorluklarını ve hızla değişen çevre mesleğinde sürdürülebilir ve yeşil girişimlere duyulan artan ihtiyacı karşılamak için hazırlar.

İş Profesyonelleri için BT Temelleri Profesyonel Program Sertifikası (Universitat Politècnica de Valencia)

edX
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 15 - 20 hafta Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge + 1 daha

Bilişim Sistemlerinin temel kavramlarını ve uygulamalarını ve kariyerinizi ilerletmek için BT'de kullanılan terminolojiyi öğrenir.

Insan kaynaklarının geliştirilmesi belgesi

Piedmont University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Greensboro

İnsan Kaynakları Geliştirme Sertifika Programı insan kaynakları yönetimi kavramlarının tam bir anlayış ve politika ve programların geliştirilmesinde kendi pratik uygulama sağlamak için tasarlanmıştır. İlgili kanun ve yasal sorunlar incelenir ve seçmeli aracılığıyla katılımcılar mesleki veya şirket ortamına özel ilgi çekebilecek insan kaynakları yönetiminin belirli yönlerine odaklanmak edebiliyoruz ...

Çevrimiçi Sertifika: Sertifikalı Blockchain Expert ™ V2

Blockchain Council
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 saat Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Walnut + 1 daha

Sertifikalı bir blockchain uzmanı, blockchain teknolojisini derinden anlayan ve işletmeler için blockchain tabanlı uygulamalar oluşturabilen bir profesyoneldir. Sertifikalı Blockchain Expert, kapsamlı bir eğitim, blockchain teknolojisinde derinlemesine pratik bilgi kazandırmayı amaçlayan sınav temelli bir programdır.

Bilgi teknolojisi a + sertifika

Abraham Lincoln University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 dönem Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

Bilgi teknolojisi sertifika programının amacı bilgi teknolojisi bir vakıf sağlamaktır. A + Sertifika programına kayıt yaptıran öğrenciler genellikle zaten lise diplomasına sahip olması ve kendi kariyer fırsatlarını genişletmek veya tamamen kariyer değiştirmek istediğiniz istiyorum ...