Cevrimiciprogramlar.com

Kuzey Amerika Online 222 Sertifika Bul

Bir yıl içinde tamamlanabilen sertifika programları farklı beceri ve yetenek seviyelerinde verilen akademik dersleri içermektedir. Lisans ve hatta yüksek lisans öğrencileri eğitim aldıkları alana göre sertifika programlarına katılmayı düşünebilirler.

Amerika Birleşik Devletleri genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak bilinen Kuzey Amerika'da büyük bir ülke olduğunu, ya da sadece "Devletleri ". Aynı zamanda dünyanın 'nin üçüncü büyük nüfusu milyon 310 fazla insan toplar. Bu aynı zamanda büyüyen banliyölerinde, ve geniş, ıssız ve doğal güzel alanları ile kalabalık şehirleri içerir.

Kuzey Amerika Online Sertifikalar Bugün Başlayın 2019

Arama Sonucu Filter

Dijital İçerik Yönetiminde Sertifika

Emerson College
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Kariyerinizi çevrimiçi Dijital İçerik Yönetimi lisans sertifikamız ile ilerletin. Küçük işletmelerden kurulu şirketlere kadar her ölçekte şirketler için içeriği başarıyla oluşturmak, analiz etmek ve yönetmek için ne gerektiğini öğreneceksiniz. 16 kredili sertifika programımız, günümüz pazarında içerik oluşturmada ve stratejide rekabette kalmak için yeni beceriler öğrenmek isteyen profesyonellere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Acil Durum Yönetiminde Çevrimiçi Lisans Sertifikası

Adelphi University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Garden City

Adelphi University Acil Durum Yönetimi çevrimiçi Lisansüstü Sertifika, verimli ve etkin bir şekilde her disiplinde ve sektörde geçerli olan bilgi ve becerilerle donatır - sadece bir yıl içinde. Son olayların gösterdiği gibi, her büyüklükte ve her bölgedeki kuruluşların yöneticileri acil bir durum olduğunda hazırlanmalıdır.

Stratejik İletişim Yönetimi Yüksek Lisans Belgesi

Purdue University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 hafta Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette

Purdue Üniversitesi'nden Stratejik İletişim Yönetimi programında çevrimiçi Graduate Certificate ile iletişiminizin etkinliğini arttırmayı öğrenin. Sertifika programı, profesyonel beceri setinizi, etkili iletişimin daha iyi anlaşılmasını sağlayan eğitim ile genişletmek için hızlı bir yoldur. Bu online yüksek lisans sertifika programı, 24 hafta kadar kısa bir sürede tamamlanabilir.

Etkinliklerin organizasyonu

Universidad Tecmilenio
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 aylar Temmuz 2019 Meksika Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 daha

Farklı tipteki olayların finansal ve lojistik gereksinimlerini değerlendirir, katılımcı kurumları koordine eder ve doğru yürütme için uygun araçları kullanır.

Bilim Yazma Sonrası Lisans Belgesi

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Johns Hopkins Üniversitesi Fen Bilgisi Yazma, Johns Hopkins Üniversitesi'nin prestij, kalite ve değeriyle dolu, çevrimiçi sınıfların ve yüz yüze yerleşimlerin esnek, yarı zamanlı bir programıdır.

İnternet Pazarlama Sertifikası

Benedictine University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lisle

Çevrimiçi İnternet Pazarlama sertifikası, endüstri liderleri tarafından web’in değiştiği kadar hızlı bir şekilde uyum sağlamak için ustalıkla tasarlanmıştır.

İşletme Sertifikası

Brentwood University
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 aylar Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Irvine

Program zorlu ve gerçek dünya senaryolarına odaklanmış bir kurs sunuyor. Küresel çalışma ortamlarında nasıl daha etkili bir katılımcı, lider ve değişim aracısı olunacağını öğreneceklerdir.

Yönetici Liderliği için Duygusal Zeka

MCA Business and Postgraduate School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 hafta Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri West Palm Beach + 1 daha

Organizasyon alanında daha iyi iletişim kurmayı, zor durumlarla başa çıkmayı ve organizasyonel iklimi ve kültürü güçlendirmeyi öğreneceğiz. Bu yüzden MCA B

Otizm Spektrum Bozukluğu Onay Belgesi

Saint Joseph's University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia

Otizm Spektrum Bozukluğu onayı, eğitimciler için tasarlanmış yüksek lisans sonrası bir programdır. Müfredat, ASD eğitiminde her yaştan birey için ilke, etik ve en iyi uygulama yöntemlerinde kapsamlı bir temel sağlayan dört dersten oluşmaktadır. ASD'li öğrencilere özel hizmetler sağlayabilecek kalifiye profesyoneller için özel eğitim alanındaki artan talebi karşılayan öğretim becerilerini teşvik eder.

Okul Temelli Uygulamalarda Mesleki Terapi İleri Profesyonel Sertifika

Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 dönem Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Medford

Okul tabanlı uygulamada Tufts Mesleki Terapi İleri Düzey Profesyonel Sertifika Bölümü, çalışan okul meslek mensupları için tasarlanmış bir ikamet, online sertifikadır.

Kurumsal Kaynak Planlama Sertifikası

The University of Scranton Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Scranton

Scranton Üniversitesi, yükselen ERP alanındaki konumunuzu güvence altına almanıza ve muhtemelen ödemenizi artırmanıza yardımcı olan, Kurumsal Kaynak Planlaması konusunda çevrimiçi, lisansüstü bir Sertifika sunar.

Siber Politika Sertifikası

Utica College Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri Utica

Siber Politikada İleri Araştırmalar Çevrimiçi Sertifikası, siber güvenlik ve siber faaliyetlerin teknik, yasal, sosyal, etik, kültürel ve uluslararası yönleri arasındaki karmaşık ilişkileri ele almaktadır. Öğrenciler, siber politikanın karmaşık alanında düzenlemeleri inceleyerek ulusal ve uluslararası ölçekte güncel konuları inceler. Program Sadece bir yıl içinde tamamlanabilen 18 kredi sertifikası, Utica College'da kesintisiz olarak ileri dereceye aktarılabilir.

Uygulamalı Davranış Analizi Sertifikası

George Mason University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

Uygulamalı Davranış Analizi alanındaki çevrimiçi lisans sertifikası, öğretmenler, okul liderleri ve kendi eğitimlerini ilerletmek isteyen diğer kişiler için ileri düzeyde çalışma sağlayan George Mason Üniversitesi tarafından sunulmaktadır.

Kâr Amacı Gütmeyen Yönetiminde Çevrimiçi Sertifika

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
e-Öğrenme Yarı zamanlı 12 - 21 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri USA Online

21. yüzyılda kar amacı gütmeyen bir yönetim, organizasyon, yönetim ve ilişki kurma konusunda uzman kişiler gerektiren, gelecek vaat eden, zorlayıcı bir kariyerdir. Görev odaklı ve değer temelli organizasyonlarda çalışan kişiler, bağış toplamayı etkileyen iç ve dış etkenlerin yanı sıra, bu uzmanlaşmış mesleğe pazarlama, iletişim ve stratejik planlama ilkelerini uygulayabilme becerisine sahip olmalıdır.

Phr & sphr sertifika hazırlık kursu

Rowan University College of Business
e-Öğrenme Yarı zamanlı 13 hafta Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Glassboro

Bu 13 haftalık SHRM Öğrenme Sistemi Ders İnsan Kaynakları Sertifika Enstitüsü (HRCI) tarafından yönetilen PHR ve SPHR sertifikasyon sınavlarına katılımcılara hazırlamak için tasarlanmıştır. Sen insan kaynakları yönetimi konusunda derinlemesine bilgi sahibi veya HRCI sınava hazırlanmak için bu kursu kullanabilirsiniz.