close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Peyzaj Mimarlığı 2021

Sertifika, öğrencilerin belirli bir iş veya meslek için uzman becerileri öğrenmesine yardımcı olan akademik bir programdır. Kariyerinize bağlı olarak iş yerinde terfi almak ya da maaş artışı için sertifika programlarına katılmayı düşünebilirsiniz. Peyzaj mimarlığı yaratıcı ve fonksiyonel bir şekilde bitkiler ve açık alanı kullanarak anlamına gelir. Peyzaj mimarlar… Devamını oku

Sertifika, öğrencilerin belirli bir iş veya meslek için uzman becerileri öğrenmesine yardımcı olan akademik bir programdır. Kariyerinize bağlı olarak iş yerinde terfi almak ya da maaş artışı için sertifika programlarına katılmayı düşünebilirsiniz.

Peyzaj mimarlığı yaratıcı ve fonksiyonel bir şekilde bitkiler ve açık alanı kullanarak anlamına gelir. Peyzaj mimarları sakin ve gevşeme teşvik hastane gerekçesiyle tasarım olabilir, ya da şirketlerin ısıtma ve soğutma maliyetlerinde tasarruf yardımcı olan bir yeşil çatı sistemi tasarlamak için işe yarayabilir.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Online Sertifika içinde Peyzaj Mimarlığı

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredite Bahçe Tasarımı kursu - Love Garden Design? Sertifikalı bir bahçe tasarımcısı olun

Akredite Bahçe Tasarımı kursu - Love Garden Design? Sertifikalı bir bahçe tasarımcısı olun -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme
 
The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredite Bahçe Peyzaj Tasarımı kursu - 1 yılda lisanslı bir Bahçe Tasarımcısı olun

Akredite Bahçe Peyzaj Tasarımı kursu - 1 yılda lisanslı bir Bahçe Tasarımcısı olun -
Sertifika
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın