close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Kurs Eğitimleri içinde Yönetim Bilimi 2021

Çevrimiçi bir sertifika, belirli bir alanda uzmanlaşmış bilgiye sahip olduğunuzu gösterir. Genellikle bir lisans derecesi gerektirir ve tamamlanması 10 haftadan üç yıla kadar sürebilir. Yönetim bilimlerinde çevrimiçi bir sertifika nedir? Çalışanlardan oluşan bir ekibin yönetilmesi dikkatli bir organizasyon gerektirir. Yönetim bilimi, başarıya ulaşmak için gereken araçla… Devamını oku

Çevrimiçi bir sertifika, belirli bir alanda uzmanlaşmış bilgiye sahip olduğunuzu gösterir. Genellikle bir lisans derecesi gerektirir ve tamamlanması 10 haftadan üç yıla kadar sürebilir.

Yönetim bilimlerinde çevrimiçi bir sertifika nedir? Çalışanlardan oluşan bir ekibin yönetilmesi dikkatli bir organizasyon gerektirir. Yönetim bilimi, başarıya ulaşmak için gereken araçlar ve tekniklerle ilgilidir. Bu kursta çoğu program, en iyi tarihi en iyi uygulamaları ve bunları mevcut ve gelecekteki çevrelerde nasıl uyarlayacağınızı içeren bir çalışma içerir. Bazı sertifikalar, başvuranların bir proje yöneticisi olarak tecrübe sahibi olmasını gerektirir, bu nedenle gereksinimlere bakın ve hak kazandığınızdan emin olun.

Birden fazla projeyi yönetmek, bu programlarda kazanılan en yaygın beceri olup, farklı beceri setleri ve hedefleri içeren büyük ekiplere sahip şirketlerde etkin bir yönetici olmanıza olanak tanır. Öğrendiği bir diğer önemli beceri, verilen bir sorunun hızlı çözümlerini tanıma becerisidir.Son olarak, iş ve yaşamda yararlı olan diğerlerini nasıl motive edeceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Çevrimiçi bir sertifikanın kazanılması, kişinin başına bir iş yapmaktan daha az maliyetlidir ancak yine de ilişkili maliyetler bulunmaktadır. Bunlara seçtiğiniz kuruma bağlı olarak değişen dijital kitaplar ve kurs ücretleri dahildir.

Yönetim bilimlerinde bir sertifika ile, ya bir yönetici olarak ya da daha fazla danışma görevi görebilirsiniz. Çalışmanız büyük olasılıkla yönetimin en iyi uygulamalarını içerecek, çünkü uygulayabilir veya uygulayabilirsiniz. Maliyet yönetimi ve kalite yönetimindeki pozisyonlar potansiyel kariyer seçenekleridir. Bu sertifikayı kazanmanız mevcut konumunuzda bir promosyon aramayı mümkün kılabilir.

Birçok farklı okul, evden tamamlayabileceğiniz çevrimiçi sertifikalar sunar. Çevrimiçi olduklarından, genellikle konum dışında faktörlere dayalı bir okul seçebilirsiniz.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
IMF Business School
Madrid, İspanya

IMF Business School , öğrencilere giderek daha rekabetçi bir pazarda başarılı bir şekilde başarılı olmak için gereken kişisel ve profesyonel bilgi ve becerileri kazandırmayı a ... +

IMF Business School , öğrencilere giderek daha rekabetçi bir pazarda başarılı bir şekilde başarılı olmak için gereken kişisel ve profesyonel bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlayan çevrimiçi modda Yönetim Geliştirme Programını (PDD) başlattı. -
Sertifika
Yarı zamanlı
Ispanyolca
Kampüs
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın