Filter
Sertifika
Hız: Yarı zamanlı

En iyi Online Sertifikalar içinde Yaşam Becerileri 2019/2020

Sertifika programı, belirli bir eğitim alanına odaklanmış bir akademik kurstur. Bu programlar çalışmakta olan ama kariyer olanaklarını ve maaşlarını iyileştirmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Hem profesyoneller hem de öğrenciler, benlik saygısı ve güvenin tesis edilmesine yardımcı olacak alanlara odaklanmayı yararlı bulacaktır. Yaşam becerileri, bireylerin iletişim ve zaman yönetimi de dahil olmak üzere günlük yaşamlarına fayda sağlayabilecek ustalık becerilerine yardımcı olmak için geniş bir yetenek kümesini inceleyebilir.

Online Sertifika içinde Yaşam Becerileri

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Yaşam Becerileri

edX

Beslenme ve yaşam tarzının hastalık oluşumu ve prognozundaki rolü ve bu alandaki bilimsel kanıtların nasıl analiz edilip değerlendirileceği hakkında bilgi edinin. Kanser, ... [+]

Beslenme ve yaşam tarzının hastalık oluşumu ve prognozundaki rolü ve bu alandaki bilimsel kanıtların nasıl analiz edilip değerlendirileceği hakkında bilgi edinin.

Dünya çapında insanlar giderek daha uzun yaşıyor. Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, dünya genelinde ortalama yaşam beklentisi 2015 verilerine göre 71,4 yıl. Yüksek gelirli ülkeler için bu 80-87 yıllarında daha da yüksek.

Kanser, kalp hastalığı ve diyabet hastası olan kişilerin sayısı artıyor. Bu Mesleki Sertifika Programında beslenmenin bu hastalıklar üzerindeki etkisini öğreneceksiniz. Diyetimizin sağlığımızı nasıl belirlediğini ve sağlıklı beslenmeye duyulan ihtiyacın hiç olmadığı kadar fazla olduğunu tartışacağız. Sağlıklı bir diyetin neler içerdiğini ve genel sağlığı ve hastalıkları nasıl etkilediğini öğreneceksiniz. Multidisipliner bir yaklaşımla, beslenme ve hastalık konusunda bilimsel araştırmanın değerini ve bilinçli seçimler yapmanın değerini belirlemenizi sağlayan öngörüler elde edeceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku