Cevrimiciprogramlar.com

364 Online Sertifika Araştır

Sertifika, rekabetçi iş pazarında öne çıkmak isteyenler için uygun bir eğitim seçeneğidir. Sertifikalar, öğrencilere işletme, finans, misafirperverlik, liderlik ve yönetim gibi çeşitli disiplinlerde yüksek beceri ve tecrübe kazandırmaya yardımcı olabilir.

Online Sertifika Programları ve Okullarla Direkt İletişime Geçin 2019

Arama Sonucu Filter

İnsan Kaynaklarında Ulusal Sertifika

Academy of York
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Şubat 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Randburg

İnsan Kaynakları Yönetimi'nde kariyer yapmayı düşünüyor musunuz? Kendinizi İnsan Kaynakları alanında hayati pratik ve teorik bilgilerle donatmanız gerekiyor mu? Küresel eğilimler, İnsan Kaynakları'nın, etkin İK uygulaması, herhangi bir kuruluşun başarılı olması için hayati önem taşıdığı için, çok karlı fırsatlara sahip büyüyen bir alan olduğunu göstermektedir.

Dijital İçerik Yönetiminde Sertifika

Emerson College
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Kariyerinizi çevrimiçi Dijital İçerik Yönetimi lisans sertifikamız ile ilerletin. Küçük işletmelerden kurulu şirketlere kadar her ölçekte şirketler için içeriği başarıyla oluşturmak, analiz etmek ve yönetmek için ne gerektiğini öğreneceksiniz. 16 kredili sertifika programımız, günümüz pazarında içerik oluşturmada ve stratejide rekabette kalmak için yeni beceriler öğrenmek isteyen profesyonellere yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Acil Durum Yönetiminde Çevrimiçi Lisans Sertifikası

Adelphi University
Kampüs e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Garden City

Adelphi University Acil Durum Yönetimi çevrimiçi Lisansüstü Sertifika, verimli ve etkin bir şekilde her disiplinde ve sektörde geçerli olan bilgi ve becerilerle donatır - sadece bir yıl içinde. Son olayların gösterdiği gibi, her büyüklükte ve her bölgedeki kuruluşların yöneticileri acil bir durum olduğunda hazırlanmalıdır.

Tabii - mikrofinans sertifikalı uzman

Frankfurt School of Finance & Management
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 aylar Bilgi iste Almanya Frankfurt

4 Mart'ta sonraki ders başlangıç ​​için şimdi kaydolun, 2013 bir MFI operasyonları geliştirmek için araçlar ve teknikler aşina mısınız?Eğer geliştirmek şansını arıyorsunuz sizin

Orta Seviye İngilizce Kursu - Tamamlama Sertifikası ile Komple Kurs

Velawoods English
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 100 - 120 saat Açık Kayıt Birleşik Krallık London + 1 daha

Anahtar özellikler: İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız mükemmel; 39 tam ve ilgi çekici dersler; yüzlerce interaktif uygulama etkinliği; vb.

CertHE İş ve Yönetim

University of Essex Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 16 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık UK Online Colchester + 1 daha

Üniversite eğitimini denemeye istekliyseniz, CertHE Business and Management kursumuz online olarak tek başına bir yeterlilik olarak elde edilebilir veya bir Vakıf veya Lisans derecesine doğru bir adım atma olarak kullanılabilir. Ders, öğrencilerin mevcut ve gelecekteki istihdam rollerinde kullanabilecekleri pratik ve kullanışlı beceriler sunmak için tasarlanmıştır. Çalışma, çapraz işlevsellik modülleri bağlamında iş ile ilgili belirli konulara dayanmaktadır ...

Stratejik İletişim Yönetimi Yüksek Lisans Belgesi

Purdue University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 hafta Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette

Purdue Üniversitesi'nden Stratejik İletişim Yönetimi programında çevrimiçi Graduate Certificate ile iletişiminizin etkinliğini arttırmayı öğrenin. Sertifika programı, profesyonel beceri setinizi, etkili iletişimin daha iyi anlaşılmasını sağlayan eğitim ile genişletmek için hızlı bir yoldur. Bu online yüksek lisans sertifika programı, 24 hafta kadar kısa bir sürede tamamlanabilir.

Rüzgar Enerjisi Sistemleri Sertifikaları

Fraunhofer Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Ekim 2019 Almanya Baden-Baden

Programın Ana Amacı Rüzgar Enerjisi Sistemleri, benzersiz bir eğitim ittifakı tarafından yürütülen rüzgar enerjisi araştırma deneyimi ile araştırma ve endüstri için rüzgar enerjisi alanında kapasite geliştirme: Almanya'nın önde gelen sürdürülebilirlik üniversitesi olan Kassel Üniversitesi Fraunhofer Institute Rüzgar Enerjisi ve Enerji Sistemi Teknolojisi Enstitüsü, Avrupa'nın önde gelen araştırma enstitüsü FRAUNHOFER .

İnsan Kaynakları Yönetiminde CIPD Sertifikası

DPG PLC
e-Öğrenme Yarı zamanlı 4 - 24 aylar Ağustos 2019 Birleşik Krallık Manchester London + 1 daha

Program size modern bir İK yöneticisi olmak için ihtiyacınız olan her şeyi verir. Programınızın sonunda, güncel endüstri bilgisine sahip olacaksınız, endüstri tarafından onaylanmış bir kalifikasyona sahip olacaksınız.

CERTIFICADO EN CIBERSEGURIDAD

Universidad Cenfotec
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 - 10 aylar Ağustos 2019 Kosta Rika San José

Ciberseguridad Universidad Cenfotec Ciberseguridad de Universidad Cenfotec Arts, Socrates Arts and Socia Arts Universidad Cenfotec de Cáción de la Cáción de Cáción de Cáción de Cócida con Universidad Cenfotec de Cáción de la Cáción de Cáción de Cáción de Cácida de Cácida de Cácida de Cácida de Cárida de Cácida de Cárida de Cárida de Cárida de Cárida de Cácida de Córique de Cácción de Cácción de Cácción de Cócacón de Cácónión de Cácón de Cácónia de Cácónia de Cacersia Cicersta de Cacersia de Cacerseguria ve Cenova'da bulunan bir programdır. El felaket finansmanı programı, kısmen de olsa, Departamento de Los Estados Unidos'ta, bir endüstride denemeler yapabilir.

Etkinliklerin organizasyonu

Universidad Tecmilenio
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 aylar Temmuz 2019 Meksika Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 daha

Farklı tipteki olayların finansal ve lojistik gereksinimlerini değerlendirir, katılımcı kurumları koordine eder ve doğru yürütme için uygun araçları kullanır.

Mali Danışmanlıkta Çevrimiçi Program (MiFID II)

CESTE Business School
e-Öğrenme Yarı zamanlı 6 aylar Açık Kayıt İspanya Zaragoza

Çevrimiçi Mali Danışmanlık programı, sizi mevcut mali ürünler hakkında mevcut yönetmeliklere uygun olarak doğru şekilde tavsiyede bulunmak için nitelikli bir profesyonel haline getirecek gerekli anlayışı edinmenize olanak sağlar.

Uygulamalı İktisatta Kantitatif Yöntemlerde Yüksek Lisans Belgesi

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Gelişmiş ekonomik modelleme, tahmin, hızlı bir şekilde gelen verilerin analizi ve ekonometri, hükümetler, uluslararası kuruluşlar ve işletmelerde alınan kararların bel kemiği haline gelmiştir.

Enstrümantasyon, Otomasyon ve Proses Kontrolünde Profesyonel Yetkinlik Sertifikası

Engineering Institute Of Technology
e-Öğrenme Yarı zamanlı 3 aylar Bilgi iste Avustralya Perth Melbourne + 1 daha

Bu ders, endüstriyel enstrümantasyon ve kontrol vanalarının seçimi, kurulumu ve devreye alınması konusunda pratik bilgiye sahip olması gereken mühendisler ve teknisyenler içindir. Birçok açıdan, bu ilkelerin açık bir şekilde anlaşılması ve uygulanması, verimli bir süreç kontrol sistemindeki en önemli faktördür.

İnternet Pazarlama Sertifikası

Benedictine University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Lisle

Çevrimiçi İnternet Pazarlama sertifikası, endüstri liderleri tarafından web’in değiştiği kadar hızlı bir şekilde uyum sağlamak için ustalıkla tasarlanmıştır.