Seviye 1 - Finans Temelleri

Genel

Program açıklaması

Seviye 1 Finans Temelleri kursu, kişisel finans gereksinimlerinin temel yönlerini kapsayan yenilikçi bir başlangıç ​​programıdır.

Bu kapsamlı başlatıcı kursu, öğrencilere, bankaların ezici bir seçim yapması ve bir hesabın nasıl açılacağı, ipotek ve emekli aylıkları gibi finansın daha derinlikli yönleriyle nasıl hareket edeceği konusunda gerekli beceri ve anlayışla donatır.

  • Bütçeleme, parayı kontrol etme
  • banka masrafları
  • Kredi derecelendirme
  • Tasarruf ve borçlanma

tüm bunlar derste yer almaktadır ve bir dizi kısa etkili videolar, destek belgeleri ve sınavlar tarafından desteklenmektedir.

Finans Temelleri hedefi, öğrencilerin daha iyi anlaşmalar yapmalarına ve paralarını daha da ileri götürmelerine olanak tanıyan finansal yönetimin gelişimine yardımcı olmaktır.

href = "https://www.financialelearning.co.uk/services/onlinecourses/financeessentials/

Son Güncelleme Ağu 2018

Okul Hakkında

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading.

Financial eLearning is the world’s first online UK Government Ofqual (Ofqual.gov.uk) accredited training provider offering an insight into the world of finance and trading. Daha Az