Siber Güvenlikte Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

Siber saldırılar yükselişte ve iyi eğitimli siber güvenlik uzmanları, işletmeler ve kuruluşlar bilgisayar ağlarını ve sistemlerini güvende tutmak için kendilerine yöneldikçe yoğun talep görüyor.

Rekabetin Üstünü Kazanın

Cybersecurity (MSC) derecesinde ANU Yüksek Lisans Programı ile siber güvenlik alanında lider olmak için ihtiyaç duyduğunuz rekabet avantajını elde edin. Programda, siber saldırıları önlemek ve saptamak için sağlam siber güvenlik çözümleri tasarlamak ve uygulamak için gereken becerileri edineceksiniz.

Kariyerinizi Geliştirin

İster cybersecurity uzmanı olun, isterse de cybersecurity uzmanlığı ekleyerek bilgi teknolojisi kariyerinizde ilerlemek isterseniz, cybersecurity alanındaki yüksek lisans derecesi size ihtiyacınız olan rekabet avantajını sağlayacak geniş kapsamlı, pratik ve pratik beceriler temelleri sunar istihbarat, bilgisayar adli tıp, BT yönetimi ve güvenlik mühendisliği dahil olmak üzere çeşitli alanlarda istihdam veya gelişme aramak.

STEM Programı

Bir STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) programı olarak, uluslararası öğrenciler olan mezunlar, 24 aylık OPT (İsteğe Bağlı Pratik Eğitim) uzatma hakkına sahip olabilirler.

Program İçeriği

Programda, gelişmiş önleme, tespit, önlem alma ve kurtarma da dahil olmak üzere enformasyon güvenliği ile ilgili en iyi uygulamalara odaklanacaksınız. Ayrıca, eğitim uygulamayı, güvenlik yönetimi sağlamayı ve kanıt toplamayı öğreneceksiniz. Buna ek olarak, Proje Yönetimi Enstitüsünün (PMI) Proje Yönetim Vücudunu (PMBOK) kullanan bir güvenlik değerlendirmesi için bir proje planı geliştirirsiniz.

Çekirdek sınıflar, Bilgi Güvenliği Sistemleri ve Örgütsel Bilinçlendirme, İzinsiz Giriş Algılama Saldırısı ve Önlemleri ve Bilgi Güvenliği Proje Yönetimi içerir. ANU MSC programı da sizi bir dizi sertifikasyon sınavına katılmaya hazırlayacak:

  • Sertifikalı Bilişim Sistemleri Güvenlik Uzmanı (CISSP)
  • Sertifikalı Güvenli Yazılım Ömrü Profesyonel (CSSLP)
  • Sertifikalı İş Sürekliliği Uzmanı (CBCP)
  • Sertifikalı Bilisim Muayenehanesi (CCFE).

Neden American National University ?

  • Kolaylık ve esneklik - Gündüz ve akşam sınıflarıyla derecenizi kazandığınızda çalışma esnekliği elde edersiniz.
  • Kişisel ilgi - Sadece kalabalıkta bir yüz değil, küçük sınıflarımız öğretmenlerin kişisel dikkatini çekmemizi sağlıyor.
  • Eğitmen olarak meslek sahipleri - Güncel ve ilgili müfredatlar ile, sizi yönlendirecek ve rehberlik edecek olan gerçek dünya saha deneyimlerine sahip öğretmenlerden öğreneceksiniz.
  • Kariyer hizmetleri - Kariyer hizmetler ekibi, özgeçmişinizi, kapak mektuplarınızı, röportaj tekniklerini ve büyük kariyer fırsatlarını nasıl arayacağınız ile mezun olmadan önce size yardım etmeye başlar.
  • Mezunların Yararları - Mezuniyet sonrası desteğimiz mezuniyet olarak sona ermez, kariyer boyunca hizmetinize sunulan kariyer hizmetlerimize ve tazeleme kurslarına erişebileceksiniz.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Devamını oku

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Daha Az
Salem , ABD Çevrimiçi , Pikeville , Lexington , Roanoke + 4 Daha fazla Daha az