Sosyal Hizmet Ustası

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Utica College'ın çevrimiçi Sosyal Hizmet Yüksek Lisansı (MSW) , ulustaki iyileşme teorileri, değerleri ve becerilerinden yararlanan, öğrencileri çeşitli popülasyonlar arasında haysiyet, özerklik ve zihinsel sağlığı teşvik etmeye ve daha fazlasını inşa etmeye hazırlayan tek programdır. dünya genelindeki insani toplum. Bu tamamen çevrimiçi programda, karmaşık zihinsel sağlık ve sosyal sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmeyi öğreneceksiniz. Müfredat, akademik ve profesyonel hedeflerinizin peşinden giderken rahat bir iş, yaşam ve aile dengesi sürdürmenize olanak tanıyan titiz, ancak esnek bir klinik eğitim olacak şekilde oluşturulmuştur. Programın mezunları, eyaletlerinin lisans sınavlarına girmeye hazırlanacaklar.

Çevrimiçi MSW programının ikamet gereksinimi yoktur ve 24-32 ay gibi kısa bir sürede% 100 çevrimiçi olarak tamamlanabilir. 60 kredilik programımız travmaya dayalı uygulama, motivasyonel görüşme, psikodinamik teoriler ve bilişsel-davranışçı terapilerle ilgili dersleri içerir. Araştırma ve politika kursları bile bir akıl sağlığı pratisyeni olarak becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

Müfredat, profesyonel sosyal hizmet ve iyileştirme hizmetlerinde deneyimli eğitimciler ve uygulayıcılar tarafından geliştirildiğinden, uygulama kursları, iyileşme teorisini geleneksel klinik sosyal hizmet teorileriyle bütünleştirir ve klinik sosyal hizmet uzmanlarını bireylerde, ailelerde ve gruplarda ruh sağlığını geliştirmek için benzersiz bir şekilde hazırlar.

Amacımız, sosyal hizmet uzmanlarını mükemmel klinisyenler olmaları için eğitmektir, böylece kendinizde ve başkalarında büyümeye giden uzun yolculuğu daha derin bir şekilde takdir ederek mezun olursunuz. Utica College'ın çevrimiçi MSW programı hakkında bugün daha fazla bilgi edinin.

Son Güncelleme Oca 2021

Okul Hakkında

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and docto ... Devamını oku

Utica College, founded in 1946, is a comprehensive private institution located in upstate central New York. The College offers regionally accredited online certificates, bachelors, masters, and doctoral degrees in healthcare, cybersecurity, financial crime, nursing, physical therapy, business, criminal justice, and data science. All courses are taught by credentialed, highly experienced faculty with significant and ongoing accomplishments in their respective fields. Daha Az