Stratejik Yönetim ve Liderlikte Doktora Seviye 8 Diploması (Seviye 7 ile)

Genel

Program açıklaması

Stratejik Yönetim ve Liderlikte Seviye 7 (Qualifi tarafından akredite edilmiştir) ile bu hızlı Doktora Seviye 8 Diploması, hırslı büyüyen kuruluşlar arasında etkili stratejiler geliştirmek ve uygulamak için tasarlanmıştır. Stratejik yönetim, İcra Direktörleri ve Üst Düzey Yöneticiler ile organizasyon stratejisini etkin kurumsal performansa dönüştürmek için yetki ve kişisel ilham sahibi olanlar içindir.

Diploma, lisansüstü Seviye 8'de akredite edilmiştir. Bu yeterlilik, Öğrencilerin çok çeşitli mevcut yönetim araçlarını, tekniklerini ve modellerini eleştirel olarak değerlendirmesini, bunlara meydan okumasını ve sentezlemesini gerektirecektir. Mevcut yönetim kavramları ve modellerine vurgu, 21. yüzyıl iş ortamı ve bağlamıyla ilgili olanlar üzerindedir ve Anglo Amerikan yönetim modellerinin normal incelemesinin ötesine geçer.

Hızlı izleme modunda Stratejik Yönetim ve Liderlik Diploması - Seviye 8'i tamamlayan öğrenciler şu aşamalara geçebilir:

DBA / MPhil / PhD için bir araştırma önerisini veya doğrudan ilgili bir meslekte işe girmek için bir Üniversite ortağıyla Doktora Derecesi.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations.

London School of Business and Research (LSBR) strives to offer a supportive yet rigorous learning environment to help students reach their potential and successfully achieve their career aspirations. Daha Az