Temiz teknolojilerin yönetiminde lisansüstü diploma / msc

Genel

Program açıklaması

Bu Yüksek Lisans Programı, yakın zamanda, ticaret okulları için dünyanın en eski ve en prestijli küresel akreditasyon kuruluşu olan Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) tarafından DCU Business School ile yapılan akreditasyon sürecine başarıyla katıldı. AACSB akreditasyonu, işletme eğitiminde mükemmellik niteliği olarak yaygın olarak kabul edilmektedir ve dünya işletme okullarının yüzde beşinden daha azı tarafından kazanılmıştır.

Giriş

Temiz Teknolojiler çevrimiçi programı yönetimi, öğrencilerin temiz teknoloji sektöründe üst düzey yönetici rolleri kazanmaları için mühendisliklerini veya teknik geçmişlerini uygulayabilmelerini sağlayacaktır.

Programın temel felsefesi, bir işletmenin uzun vadede başarılı ve rekabet edebilir olması için çevresel, ekonomik ve sosyal kaynaklar da dahil olmak üzere tüm iş kaynaklarının temiz teknolojilerin giderek artan önemini birleştiren bir perspektiften yönetilmesi gerektiğidir. ve ekonomik rekabet edebilirlik kazanmaları için yaptıkları katkı.

Program, mezunlara Verimliliği, etkinliği ve paranın değerini artırmak amacıyla Temiz Teknolojilerin kullanımını etkili bir şekilde ölçmek ve analiz etmek için teknik ve matematiksel becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır.

temiz teknoloji

Programı

Kurs nasıl verilir:

Bu lisansüstü program çevrimiçi uzaktan eğitim yoluyla sağlanır; bu, öğrencilerin uzmanlık alanlarında daha derin bir anlayışa sahip olmaları ve kariyerlerini veya diğer taahhütlerini aksatmadan uzun vadeli kariyerleri için sağlam bir temel sağlar. Öğrencilerin üstlendikleri her bir modül için, özel yazılı ders materyallerine erişim sağlanır. DCU öğrencileri olarak, DCU Kütüphanesi tarafından sağlanan ve programın kaynakları olarak giderek daha fazla kullanılan geniş akademik dergilere ve diğer kaynaklara erişebilirler.

Bu programla ilgili öğretici destek sanal bir öğrenme ortamında tartışma forumlarının kullanılması yoluyla çevrimiçi olarak sağlanmaktadır. Buna ek olarak, öğreticiler web tabanlı öğretici bir sistem kullanılarak sağlanacaktır. Öğrenciler evde, işyerinde veya makul bir internet bağlantısı olan herhangi bir yerde web tabanlı öğreticilerle meşgul olabilirsiniz. Ek olarak, öğretici oturumlar kaydedildiğinden, canlı öğretici oturuma katılamayanlar için daha sonra öğrencileriniz için daha uygun bir zamanda görülebilirler.

Program nasıl değerlendirilir:

Tüm modüller sürekli değerlendirme yoluyla değerlendirilir. Yıl sonu sınavlarının sonu yoktur. Öğretilen modüller için, sürekli değerlendirme, normalde, akademik yıl boyunca önceden tanımlanmış noktalarda sunulması gereken modül başına üç görev ataması biçimini alır. Tez unsuru için, büyük oranda kendi kendine yeten fakat bir araştırma yöneticisinin rehberliğinde 15.000 kelime bir belge sunmanız gerekmektedir.

Neden DCU

Dublin Şehir Üniversitesi, 1990 yılından bu yana uzaktan lisansüstü eğitim sunmaktadır. Programlarımız, uzmanlık alanlarında daha derin bir anlayışa ulaşmak ve kariyerleri veya diğer taahhütlerini aksatmadan uzun vadeli kariyerleri için sağlam bir temel oluşturmak isteyen çalışan profesyonelleri hedef almaktadır. Programlarımızdan mezun olduğunuzda, seçilen uzman bölgenizde uygun üst düzey yönetici pozisyonlarına ilişkin bilgi, beceri ve esneklikle donatılmış olacaksınız.

DCU tarafından verilen Masters of Science programı, Ulusal Nitelikler Çerçevesi seviyesinde 9 düzeyindedir. Tüm modüller, e-postayla, sohbet ederek, skype aracılığıyla, arkadaşlarınızla ve öğrencilerinizle etkileşim kurabileceğiniz sanal bir sınıfta, her zaman uygun şekilde öğretilir. Değerlendirme sınava girmeden sınava girer.

IT Ekipman ve Becerileri Gerekli:

Bir bilgisayara (Microsoft Office ile), geniş bant İnternet bağlantısına, yazıcıya ve temel bir kulaklığa ve web kameranıza düzenli erişmelisiniz. Özellikle, Microsoft Word, Excel ve Access'e erişmeniz gerekecek.

Kariyer

Bu programda geliştirilen becerilerin birleşimi, mezunların temiz teknolojilerin (Cleantech) yönetiminin önemli olduğu herhangi bir rol için elverişli olmasını sağlar. Mevzuat çerçevesi de dahil olmak üzere endüstriyel süreçleri çevreleyen çevre konularını kapsar. Yüksek Lisans programındaki bu yolla mezun olan öğrenciler, bir imalat organizasyonundaki kirliliği ve kaynak kullanımını en aza indirecek bilgi ve beceriye sahip olacaklardır. Temiz teknolojiler, ekonominin tüm sektörleri için gittikçe önem kazandığından, bu Yüksek Lisans, mevcut rolü dikkate alınmaksızın öğrencinin kariyerine uzun vadeli bir değer katacaktır.

temiz teknoloji

Başvuru Koşulları

Genel Giriş Koşulları

Programa beş giriş yolu vardır: tanınmış bir yüksek öğretim kurumundan ilgili bir disiplinde (Mühendislik, Bilim, Ticaret veya Bilgi Teknolojisi) 8. Seviye veya daha yüksek lisans.

İrlanda Mühendisleri Enstitüsü veya Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü gibi bir meslek kuruluşu gibi bir kurumun üyeliğini.

İlgili bir disiplinde veya niteliksiz bir meslek kuruluşu üyeliğinde bir konuda 7. Seviye yeterlilik derecesi ve en az üç yıllık ilgili idari iş deneyimi.

Ilgili olmayan bir disiplin düzeyinde 8 yeterlilik ve en az üç yıllık ilgili idari iş deneyimi.

Önemli derecede ilgili idari iş deneyiminin kanıtı. Bu tür başvuru sahiplerinin başvurularını desteklemek için bir CV ve Kişisel Bildirim sunmaları gerekmektedir ve görüşme için katılmaları gerekebilir.

Dublin City Üniversitesi'ne başvuranların tamamı için İngilizce dil yeterlik belgesi sağlanmalıdır. DCU'nun İngilizce Dil gereksinimleri bulunabilir burada.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to pr ... Devamını oku

DCU Connected fits DCU’s mission of transforming lives and societies. At DCU we realise that not everyone has the option of undertaking full time, on-campus study. For these students, our aim is to provide flexible access to fully accredited DCU programmes. Not only will you be able to take courses regardless of your location, but you’ll also have opportunity to connect first-hand to an increasingly international network of students. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited