Uluslararası Politik Ekonomi Doktoru (DIPE)

Genel

Program açıklaması

Uluslararası Politik Ekonomi Çevrimiçi Doktoru

Uluslararası politik ekonomi programı, bireylerin dinamik küresel işgücünde başarılı olmalarına yardımcı olmaya odaklanmış bir eğitim sunmaktadır. Bu beceriler arasında eleştirel düşünme, çok sayıda kültür bilgisi ve kültürel bağlamlar, titiz araştırma becerileri ve bir dizi ortamda etkili iletişim kurma yeteneği sayılabilir. Öğrenciler, uluslararası ilişkiler ile ilgili kamu, kar amacı gütmeyen ve özel sektörlerde analitik ve idari pozisyonlara hazırlanacaktır. Tamamlanması gereken toplam 9 ders 36 modül bulunmaktadır. Bu program bağımsız bir araştırma tezi ile sonuçlanacaktır. Öğrenciler ayrıca deneyimli fakültelerimizin rehberliğinde dergi makaleleri yayınlama olanağına da sahip olacaklar.

Kesin yeterlilik, Rusya Federasyonu hükümeti altındaki Finans Üniversitesi tarafından verilecek. Bu, kariyer yolunuzu geliştirecek profesyonel bir niteliktir.

  • Öğrenim: 11000 $
  • Uzunluk: 15-20 ay

123524_123516_Image002.jpg

Akreditasyon

WEEI'nin çalışma yöntemi, E-öğrenimde Avrupa Bağımsız Sertifika Merkezi ve ISO-9001-2015 uluslararası standart kriterinden onaylanmıştır. Rusya Mali Üniversitesi, Federal Rusya Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır.

Ortak Üniversiteler

Rusya Federasyonu Hükümeti altındaki Finans Üniversitesi

Rusya Federasyonu Hükümeti altındaki Finans Üniversitesi, yüksek öğretimdeki en eski finansal ve ekonomik uzman eğitim kurumlarından biridir. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doktora Sonrası, kısa süreli kurslar ve mesleki eğitim: 1919'da kurulan, şimdi de şubesinin sistemi ile Rusya'nın tüm bölgelerini kucaklar ve her eğitim kademesinde çeşitli programlar sunar. Forbes Russia tarafından Rusya'nın en saygın 3. üniversitesi olarak kabul edilir ve aynı zamanda dünyanın en büyük 500 üniversitesinden biri olarak kabul edilir.

123525_123517_Image003.jpg

Dersler

Daha fazla bilgi için, lütfen www.world-executive-edu.com adresine tıklayın.

Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

World Executive Education InstituteUlaşabileceğiniz En İyi Çevrimiçi NiteliklerWEEI, prestijli uluslararası üniversitelerden lisansüstü nitelik kazanmaları için uzmanlara nadir fırsatlar sağlamak amac... Devamını oku