University of Northampton DBA - İşletme Doktora

Genel

37 konum mevcut

Program açıklaması

İşletme Doktora (DBA) özel, kamu ve üçüncü sektörlerde tecrübeli liderler için özel olarak tasarlanmış bir Doktora yeterlilik için yeni bir yol sunmaktadır. Geleneksel bir doktora programının aksine, DBA, adayların, "yeni teorinin geliştirilmesi" yerine, "teorinin yeni uygulaması" aracılığıyla bilgiye katkıda bulunmalarını sağlar. Sonuç, örgütsel değişim için düşünce liderliğinde gelişmiş bir kapasite ve üst düzey yönetim ve / veya danışmanlık rolleri için daha fazla hazırlıktır.

Northampton Business School, Times Higher Education (2013, 2014 ve 2015 yılları için Yılın En İyi İşletme Okulu için İngiltere'de ve Times grubunun birincil HE yayını) tarafından aday gösterildi: üst üste eşi benzeri görülmemiş 3 yıl. (Varolan 120'ye yılda sadece altı İngiliz işletme okulu atanır.)

Northampton Üniversitesi, 2014 Komple Üniversite Rehberi sıralamasında 39 yerden 62. sıraya yükselen 'en yüksek tırmanıcı'.

Northampton Üniversitesi, yıllık% 86 genel memnuniyete sahip olan yıllık Ulusal Öğrenci Araştırması (National Student Survey - NSS) 'nın ulusal ortalamasının ötesinde ve İngiltere'deki üçüncü en yüksek Üniversite tırmanıcısıdır.

Desteklenen Uzaktan Eğitim Yöntemi: DBA Uzaktan Eğitim Programı, Orta Doğu'nun herhangi bir yerinde yapılabilir, çünkü kolaylaştırıcı teknolojileri kullanarak ders ekibi, diğer öğrenciler ve ders materyalleri ile etkileşim kurabiliriz. University of Northampton öğretmenleri tarafından Birleşik Arap Emirlikleri'nde yapılan yüz yüze oturumlar tarafından desteklenmektedir.

Giriş koşulları

Başvuru sahiplerinin aşağıdaki ölçütlerin tümünü karşılaması gerekir:

  • son on yıl içinde tamamlanmış, işletme ile ilgili bir konuda master derecesi almış olmak
  • en azından beş yıl iş tecrübesine sahip olmalı, en azından bazıları üst düzey bir seviyede olmalıdır
  • program öğrenme çıktılarını destekleyebilecek bir liderlik / yönetim rolünde istihdam olunması

değerlendirme

Öğreniminizi ve doktora düzeyinde fikirlerinizi iletme ve savunma becerilerinin geliştirilmesini desteklemek için tasarlanmış çeşitli değerlendirme yöntemlerini deneyimlemeyi bekleyebilirsiniz. Kolaylaştırılmış modüller sırasında kullanılan değerlendirme türleri; deneme, seminer sunumu ve tartışma, portföy, araştırma raporu, yansıtıcı rapor, araştırma önerisi, viva voce.

Araştırma tezi, 40.000 kelimelik bir tez ve canlı voise muayene ile değerlendirilir.

Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

Stafford was formed in 1993, in the UAE, with the sole intention of providing distance education assistance to the business professionals in the Middle East to achieve good quality internationally rec ... Devamını oku

Stafford was formed in 1993, in the UAE, with the sole intention of providing distance education assistance to the business professionals in the Middle East to achieve good quality internationally recognised qualifications that would mark them as serious managers and advance their careers.Starting with 7 students in 1993 over a decade later we are involved with an average of 1000 students a year availing distance education. All are serious minded busy managers proving to the world that they mean to succeed.Stafford is entirely focussed on assisting full-time professionals in business with quality distance learning to accelerate their careers through independent study.Stafford works throughout the Middle East and Levant region offering distance learning Executive MBA’s, Doctorates, BA’s, diplomas and more.We pride ourselves on our commitment to the academic and business success of our students, our excellent relationships with our UK universities, our integrity and the high quality of our academic and administrative support staff. Daha Az
Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi , Bahreyn Çevrimiçi , Ürdün Çevrimiçi , Kuveyt Çevrimiçi , Lübnan Çevrimiçi , Umman Çevrimiçi , Katar Çevrimiçi , Suudi Arabistan Çevrimiçi , Filistin Toprakları Çevrimiçi , Dubai , Mısır Çevrimiçi , Bağdat , Pakistan Çevrimiçi , Sudan Çevrimiçi , Türkiye Çevrimiçi , Gana Çevrimiçi , Kenya Çevrimiçi , Uganda Çevrimiçi , Botsvana Çevrimiçi , Güney Afrika Çevrimiçi , Mauritius Çevrimiçi , Tanzanya Çevrimiçi , Ruanda Çevrimiçi , Bulgaristan Çevrimiçi , Romanya Çevrimiçi , Sırbistan Çevrimiçi , Yunanistan Çevrimiçi , Trablus , Sana'a , Juba , Washington , Şam , Lefkoşa , Tahran , Ottawa , Abuja , Yeni Delhi + 36 Daha fazla Daha az