Uygulamalı Bilişim Teknolojisi Lisans

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

% 100 çevrimiçi öğretti

Avustralya'da kampüs yok.

Yurtdışı eğitim için seyahat edememek sizi hayal kırıklığına uğrattı mı? Buraya tıklayın .

Ders Tanımı

La Trobe University Uygulamalı Bilişim Teknolojileri Lisansı, bilgi teknolojisi (BT) alanında mükemmel, genel bir eğitim ve bilgi sistemleri, yazılım geliştirme, bilgisayar ağları ve web geliştirme alanlarında odak alanları keşfetme fırsatı sunar.

Öğrenme yapısı, kursunuzu tam zamanlı bir çevrimiçi öğrenci olarak tamamlamanıza veya çevrimiçi yarı zamanlı çalışmaları iş taahhütleriyle birleştirmenize olanak tanır.

Bu dersin uygulamalı bir odak noktası vardır ve potansiyel işverenler için uygun ve istenen BT endüstrisi Satıcı Sertifikalarını içerir. Uygulamalı yeterliliğe sahip mezunları, bir üniversite eğitiminden sadece beceri ve bilgiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bunları endüstride uygulamak için pratik düşünceye sahip olurlar.

Bir derece üç nitelik

La Trobe University çevrimiçi uygulamalı derece, size çalışmalarınızın süresi boyunca üç yeterlilik elde etmek için eşsiz bir fırsat sunar. Kursunuzun her bir bölümünü tatmin edici bir şekilde tamamlamış olmak koşuluyla, üç yıllık bir yılı tamamladığınızda uygulamalı bir diploma (yıl sonu 1), uygulamalı önlisans (son yıl 2) ve uygulamalı bir lisans derecesi verilecektir. Potansiyel kazanç kapasiteniz, kursunuz boyunca ilerledikçe artar.

Yıl 1

Derecenizden 1. sını tamamladıktan sonra, bu noktadan derecenizden çıkmaya karar vermeniz durumunda, Uygulamalı Diploma almaya hak kazanırsınız. Bu niteliği özgeçmişinize ekleyebilir ve kariyer planlarınızla ilerleyebilir veya çalışırken çalışmalarınıza devam etme seçeneğini benimseyebilirsiniz.

İle çık

Uygulamalı Bilişim Diploması

Beklenen gelir

$ 50K-60K

Yıl 2

2. yılın başarılı bir şekilde tamamlanması, işverenlerin aradığı uygulamalı bir yeterlilikle daha yüksek ödeme pozisyonu şansınızı artıracaktır. Ancak, şu an uygulayacağınız lisans derecenizin yarısından biraz fazlasındasınız, bu yüzden neden işe devam ederken çalışmaya devam etmeyiniz?

İle çık

Uygulamalı Bilişim Teknolojileri Ön Lisans

Beklenen gelir

$ 60K- $ 80K

Yıl 3

Tebrikler! Kalifikasyonunu tamamladın. Uyguladığınız lisans diploması, sizin için mevcut fırsatları büyük ölçüde geliştiriyor. Bu seviyenin bir niteliği özgeçmişinizi büyük ölçüde geliştirir ve sizinle ilgili çok şey söyler. İşverenlerin çaresiz oldukları bilgi ve becerilere karşı sadece siz değil, aynı zamanda bir hedefe ulaşmaya odaklanabileceğinizi de gösterirsiniz.

İle çık

Uygulamalı Bilişim Teknolojisi Lisans

Beklenen gelir

$ 80K-120K

Kurs öğrenme çıktıları

Dersin Amacı Öğrenim Çıktıları (CILOs), öğrencilerin bir dersin sonunda bileceklerini ve yapabileceklerini göstermeleri gerekenleri tanımlayan kısa ifadelerdir.

 • Teknik ve ticari gereksinimleri meslektaşlarına, şirket paydaşlarına ve iş dünyasına profesyonel standartlarla tutarlı bir şekilde ileten raporlar yazın.
 • Teknik ve iş gereksinimlerini hem BT hem de genel topluluklardaki meslektaşlar ve paydaşlar da dahil olmak üzere çeşitli kitlelere açık bir şekilde ileten sözlü sunumlar gerçekleştirin.
 • Meslek standartlarına uygun bilimsel ve bilimsel olmayan kitlelere tavsiyelerde bulunmak için iş ve bilimsel raporlardan ve dergilerden sayısal verileri ve kanıtları analiz edin ve değerlendirin.
 • İş bilgi sistemleri projeleri için spesifikasyonları geliştirmek için ilgili işle ilgili literatürü bulmak, sorgulamak ve değerlendirmek için araştırma ve bilgi okuryazarlığı becerileri gösterin.
 • Gerçek yaşamdaki iş sistemi problemlerini ve / veya diğer çalışma alanlarındaki zorlukları çözmek için stratejiler önerir ve analiz eder.
 • Mesleki standartlarla tutarlı, bilinmeyen, inşa edilmiş ve gerçek dünyadaki iş ve teknik problemlere çözümler uygulayın ve değerlendirin.
 • Profesyonel projeleri tamamlamak için takım oluşturma, öz değerlendirme, müzakere ve iletişim becerilerini kullanarak bir takımda yapıcı bir şekilde katkıda bulunun.
 • Bir BİT profesyonelinin işini şekillendiren uygun sosyal, yasal ve etik değerler hakkında farkındalık gösterin.
 • Seçilen çalışma ve uygulama alanında iş ve / veya ilgili problemleri çözmek için temel bilgi sistemi tasarım kavramlarını ve bilgisayar tabanlı teknikleri uygular.

Kariyer fırsatları

Bu ders, IT'nin heyecan verici dünyasında yüksek bir istihdam edilebilirlik odağıyla tasarlanmıştır. Mezunlar teknik ve yönetim personeli arasındaki boşluğu dolduran rollere uyacaktır. Kariyer fırsatları şunlardır:

 • Sistem analizcisi
 • analiz programcısı
 • Veritabanı Yöneticisi
 • Yazılım Mühendisi
 • Yazılım Stratejisti
 • Sistem Pazarlamacı

Diploma düzeyinde (1'inci yılın sonunda) çıkmayı seçerseniz, Yardım masası ve Web Desteği gibi BT sektörü rollerinde çalışmaya başlamak için giriş seviyesindeki becerilere sahip olacaksınız. Önlisans derecesinden (2. yılın sonunda) çıkarsanız, ek sanayi sertifikalı becerilere sahip olacaksınız.

Satıcı Sertifikasyonunun entegrasyonu, teknik bilgi desteğini desteklemek için gerekli endüstri becerilerini sağlar.

Kurs Ücretleri

İlgili HECS-HELP ikamet şartlarını karşılıyorsanız ve Commonwealth Destekli bir yerde çalışıyorsanız, lisans ücretleriniz yılda sadece 9,185 $ 'dır.

Uluslararası Ders Maliyetleri

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

La Trobe University and Didasko have partnered to bring you online qualifications that are highly valued by employers and internationally recognised. These award winning online degrees in Business and ... Devamını oku

La Trobe University and Didasko have partnered to bring you online qualifications that are highly valued by employers and internationally recognised. These award winning online degrees in Business and Information Technology are now regarded as the best in the world. La Trobe is one of Australia’s most respected universities with more than 36,000 students and a history dating back to 1967. Daha Az