Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Online Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilen 18 kredilik bir saat programıdır. Öğrenciler, bilginin damıtılması için etkili çözümler geliştirmek amacıyla büyük miktarlarda kurumsal verileri toplayarak ve yorumlayarak büyük veri kümelerinin analizinde rol alan matematik ve bilgisayar bilimleri konularında fikir edineceklerdir.

  • Hızlandırılmış Program: Sadece 12 ayda, kariyerinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz teknik ve veri analiz becerileri ile Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alabilirsiniz.
  • % 100 Çevrimiçi: Tüm kurslar, yaşamın diğer sorumluluklarını dengeleyip lisansüstü sertifikanızı kazanmanıza olanak tanıyan kullanışlı ve esnek bir çevrimiçi biçimde sunulur.
  • Uygun Maliyetli Alternatif: Daha düşük bütçeyle ileri eğitim arayan kariyer odaklı profesyoneller, sertifika için ideal adaylardır.
  • Endüstri Çok Yönlülüğü: Öğrenciler veri bilimlerindeki mevcut geçmişlerini ve dinamik becerilerini işletme, eğitim, hükümet, bilim ve teknoloji dahil olmak üzere birçok alanda kullanabilirler.
  • Devredilebilir Krediler: Lisansüstü sertifikanızı tamamladıktan sonra ileri çalışmalarınıza devam etmeye karar verirseniz, kazandığınız tüm kredi saatleri Lewis Üniversitesi'nin Veri Bilimi alanındaki çevrimiçi Yüksek Lisans'sına uygulanabilir.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Com ... Devamını oku

Lewis University is a regionally accredited, not-for-profit university committed to student success. Lewis offers 5 in-demand, online Master's degrees (Organizational Leadership, Criminal Justice, Computer Science, Data Science, and Public Safety Admin.) as well as 5 online Graduate Certificates (Higher Edu. Leadership, Org. Leadership, Prof. Coaching, Data Science and Bioinformatics). Take your career to the next level with advanced education to fit your lifestyle and achieve your goals. Daha Az