Online Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, bir yıl kadar kısa bir sürede tamamlanabilen 18 kredilik bir saat programıdır. Öğrenciler, bilginin damıtılması için etkili çözümler geliştirmek amacıyla büyük miktarlarda kurumsal verileri toplayarak ve yorumlayarak büyük veri kümelerinin analizinde rol alan matematik ve bilgisayar bilimleri konularında fikir edineceklerdir.

  • Hızlandırılmış Program: Sadece 12 ayda, kariyerinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz teknik ve veri analiz becerileri ile Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alabilirsiniz.
  • % 100 Çevrimiçi: Tüm kurslar, yaşamın diğer sorumluluklarını dengeleyip lisansüstü sertifikanızı kazanmanıza olanak tanıyan kullanışlı ve esnek bir çevrimiçi biçimde sunulur.
  • Uygun Maliyetli Alternatif: Daha düşük bütçeyle ileri eğitim arayan kariyer odaklı profesyoneller, sertifika için ideal adaylardır.
  • Endüstri Çok Yönlülüğü: Öğrenciler veri bilimlerindeki mevcut geçmişlerini ve dinamik becerilerini işletme, eğitim, hükümet, bilim ve teknoloji dahil olmak üzere birçok alanda kullanabilirler.
  • Devredilebilir Krediler: Lisansüstü sertifikanızı tamamladıktan sonra ileri çalışmalarınıza devam etmeye karar verirseniz, kazandığınız tüm kredi saatleri Lewis Üniversitesi'nin Veri Bilimi alanındaki çevrimiçi Yüksek Lisans'sına uygulanabilir.
Program dili:
  • Ingilizce

Lewis University Online için 19 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Nisan 16, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Eyl 2019
Duration
12 ay
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date