Veri Görselleştirmesinde Gelişmiş Sertifika Programı

Genel

Program açıklaması

Teknoloji, Veri Bilimi ve işletme vakaları ile anlayışların mükemmel bir karışımı olan bu program dünyanın en iyileri arasındadır.

Kurs Vurguları

Gerçek Zamanlı Staj

Bir staj size gerçek hayatta sınıf bilgisi uygulamak için izin verir. Big Data Analytics ile ilgili organizasyonlarda ilgili iş deneyimi fırsatlarını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Yerleştirme Desteği

Yerleştirme Bölümümüz, öğrencilerimizin Büyük Veri Analizi yapan şirketlerle tanışma fırsatını buluyor. Yerleştirme Bölümümüz öğrencileri Siemens, American Megatrends, Dell ve HCL gibi önde gelen bazı şirketlere yerleştirmiştir.

Eğitim Metodolojisi

Bu ders birkaç saatlik Canlı Öğretim Oturumu'nu ve canlı oturum kaydetti. Ayrıca her ay birden fazla konuk konferansa da ev sahipliği yapıyor. Canlı sınıfların yanı sıra, bu ders endüstri katalizörleri, kamuoyu araştırmaları, gözlemciler ve kişisel değerlendirmelere sahiptir.

Taşyünü Projeleri

Ders süresince, öğrenciler seçtikleri bir soru ya da problem üzerinde özerk araştırmalar yürütürler, ilgili disiplinlerde akademik öğrenimle ilgilenirler ve - bir fakültenin ve endüstri danışmanının gözetiminde - önemli bir kağıt hazırlarlar.

Endüstri Bağlantısı

Sizleri Veri ve Analytics Alanında önemli bir rol oynayan endüstri liderleriyle bir araya getiriyoruz. Bu insanlarla bağlantı kurmak, iş avcılığı, kariyer ağı ve mesleki ilerleme konularında size yardımcı olabilir.

Vaka Çalışmaları İle Öğrenin

Vaka incelemeleri, sınırlı sayıdaki olay veya koşulların ve bunların ilişkilerinin detaylı içeriğe dayalı incelemesine vurgu yapmanıza yardımcı olur. Bir birey, grup veya olay hakkında derinlemesine bilgi edinmede yardımcı olur.

Programın Temel Özellikleri

etkili

Araştırma odaklı fütüristik pedagoji ile küresel çapta kıyaslanmış içerikten oluşan benzersiz bir kombinasyon sunuyoruz. Modüllerimiz, eğitim sistemimizi öğrencilerimize hem uygun hem de heyecanlandıran kapsamlı araştırma ile desteklenmektedir.

Büyük Veriler İçin Yüksek Deneyimli Fakülte

361 DM'de IIT Kanpur ve IIT Kharagpur'dan nitelikli bir grup öğretim üyemiz var. Fakültelerimiz PwC ve IBM ile birlikte çalışmış ve birçok Büyük Veri ve Analytics projesine öncülük etme konusundaki uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Praxis İş Okulu'ndan Sertifika

Praxis Business School, Kolkata, büyük Veri ve Analytics alanlarında Hindistan'ın en iyi ikisi arasında dersleri verilen ilk B-Okuludur. Hindistan'daki en güvenilir ve etkili yönetim eğitim kurumlarından biridir.

Eğitim Kredisi

İyi Eğitim iyi bir geleceği garanti eder. Müthiş bir kariyer inşa etmeyi öğrenirken ilerlemeye devam ederken finansal ihtiyaçlarınıza da dikkat edin. Seçilen kurslara katılmak için daima bir Eğitim Kredisi için başvurabilirsiniz.

Staj

Bir staj size gerçek hayatta sınıf bilgisi uygulamak için izin verir. Büyük Veri Analizi konusunda uzman olan profesyonelleri arayan şirketlerde size uygun iş deneyimi fırsatlarını bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Yerleştirme Desteği

Yerleştirme Destek Kuruluşumuz, öğrencilerimizin Büyük Veri ve Analytics ile çalışan şirketler ile tanışmalarına yardımcı olur. Öğrencilerimiz, anlamlı yerleştirme desteği sağlamak için Siemens, American Megatrends, Dell ve HCL gibi önde gelen şirketlerin bazılarına yerleştirildi.

Yeni Çağ Öğrenme Platformu

361 DM i-meta platformu, eşsiz güçlendirilmiş ve sanal gerçeklik liderliğindeki sınıflarla etkinleştirildi, böylece mobil öğrenme, yani her zaman ve her yerde öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda 361DM öğrenebilirsiniz. Platformumuz sınıflardaki grup tartışmalarını, öğrenen kaynakları, performans kayıtlarını, sınıf dışı değerlendirmeleri, e-kütüphaneyi ve anketleri kolaylaştırıyor.

Adanmış Destek Ekibi

Kurs boyunca - başvurudan sertifikaya kadar - sizi destekleyen özel bir ekibimiz var! Herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, yalnızca bir düğmeyi tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Modüller

  • Tableau ile Veri Görselleştirme
  • D3 ile Veri Görselleştirme

Programın Sonuçları

Gelişmiş İşletme Analizi, herhangi bir büyük organizasyonun en önemli gerekliliklerinden biridir. Bu alanda birinin kariyer alması için zaman en iyisi. Adayları kazanmak için büyük fırsatlar ve aşırı derecede yetersizlik, büyük organizasyonları helikopterle dolaşmaya zorlar. Mesleki arayışların bu fırsatı elinde tutması zorunludur.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote ... Devamını oku

361 Degree Minds is a research and technology-oriented learning and education company, Head quartered in Chennai , TN - India. Our competence is a deep and insightful understanding of adult and remote learning principles. We understand what makes adults learn, what can make them learn better. We have deep insights into the aspirations of the youth in our target ecosystem and we employ proven and tested scientific principles into adult and remote learning to help them learn better in order to meet each of these disparate aspirations. Daha Az
Chennai , Hindistan Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az