Yöneticiler için bankacılık ve finans ms (çevrimiçi) (tez / tezsiz)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bankacılık ve Finans Bölümü bir kariyer inşa ederken çevrimiçi lisansüstü derecesi elde etmek niyetinde profesyoneller için tam olarak tasarlanmış bir program sunuyor. Çevrimiçi Yönetici Yüksek Lisans Programı Küresel finans ve bankacılık değişikliklerle birlikte sallayarak modern bilgi ile öğrenciler donatıyor. Program dolayısıyla tüm ders materyalleri ve ders kitapları rahatlıkla internet üzerinden kendilerine teslim edilir dünyadaki meşgul profesyoneller için hazırlanmıştır. Program kampüs Bankacılık ve Finans MS programının geleneksel olarak zorlu ve ödüllendirici Bankacılık ve Finans On-line İcra Masters Programı aracılığıyla saygın bir derecesi sunar. Bireysel öğrenci üzerinde duruluyor olarak da programın etkili ve geleneksel kampüs programı olarak tatmin edici oluyor.

Başvuru Koşulları

Adaylar Enstitü genel kabul gereksinimlerini karşılamak için bekleniyor. Genel olarak, isteyen öğrencilerin İşletme ve Ekonomi Fakültesi belirli bir lisans programına devam etmek, ancak başarılı ilgili bölüm seçilen önkoşul derslerini tamamlayarak tabi başka bir alanda BA / BS programına kabul edilebilir tamamladık.

Fakülte Araştırma Alanları

Kamu Maliyesi, Ekonomik Kalkınma, Vergilendirme, Yatırım Değerleme, Proje Finansmanı ve Risk Analizi, Mikro ve Küçük İşletme Finansmanı, Finansal Serbestleşme, Finansal Krizler ve Yeniden Yapılanma, Bankacılık Yapısı ve Performansı, Sosyal Sermaye, Temettü Politikası, Özkaynak Teklifleri, Sermaye Yapısı, Gelişmekte Olan Piyasalar Finans, Kurumsal Yönetim, Uluslararası İktisat, Uluslararası Ticaret Teorisi Ve Politikası, Uluslararası Finans, Döviz Kuru, Ekonomi Politikası ve Rejimler, Ekonometri ve Büyüme Modelleri, Mikroekonomik Teori ve Politika, Yapı-Davranış ve Bankacılık Finans Sistemi ve Ekonomik Büyüme, Yönetim ve Performans Bankacılık, Denetim Ve Yönetmelik, Pazarlama Stratejileri Finansal Hizmetler Bankacılık AB'de Mali Pazarlama, Para Birliği Bankacılık, Sermaye Yeterliliği Bankacılıkta Mülkiyeti Sorunları, Bankacılık Krizleri ve Bankacılık Başarısızlıkları, Karlılık.

Son Güncelleme Eki 2015

Okul Hakkında

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Devamını oku

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Daha Az
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Mağusa + 1 Daha fazla Daha az