Yönetim Danışmanlığı Online MBA - York St John Üniversitesi (İngiltere)

Genel

3 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Yönetim Danışmanlığı York Business School MBA, öğrencilere yönetim danışmanlığı endüstrisi hakkında kapsamlı bilgi ve eleştirel bir anlayış ve en yeni zorlukların ve fırsatların takdir edilmesini sağlar. Danışmanlık teknikleri ve metodolojileri hakkında bir anlayış kazanacak ve bir dizi aktarılabilir beceri geliştireceksiniz. Program size yönetim danışmanlığında kullanılan temel teoriler, tartışmalar ve uygulamalar hakkında bilgi verir ve gelecekteki bir kariyer için danışman olarak yararlı olacak beceri ve yetkinliklere odaklanmaya odaklanırsınız.

Program, ilgili çağdaş akademik teori ve araştırmaları, kurum içindeki faaliyetlerin pratik bir anlayışla bir araya getirmektedir. Başkalarıyla birlikte çalışarak ve hem kendi deneyimlerini hem de kendi deneyimlerinizi geliştirerek, kuruluşlar üzerinde önemli bir etkisi olan sorunları keşfedeceksiniz. Program, diğer liderler ve potansiyel liderlerle çalışmanız için fırsatlar sunar. Bu, bilgiyi paylaşmanızı, ilgili araştırmalardan elde edilen kuramlarla ilişkilendirmenizi ve pratik uygulamalarla öğrenmenizi sağlayarak geliştirilecektir.

Öğrenmenin çoğu, program katılımcılarının ve öğretmenlerinin işbirlikçi öğrenme topluluklarının kurulmasıyla geliştirilir - ve bu öğrenim topluluğunun bir parçası olacaksınız. Anlayışınız, yönetim danışmanlığının temel becerileri, süreçleri ve uygulamaları etrafında geliştirilmiştir. Eğitmenlerin ve diğer öğrenenlerin desteği ile gerçek sorunlara çözüm önerileri tartışılmış, tartışılmış ve analiz edilmiştir.

Program, tasarımında uluslararasıdır ve temaları uluslararası düzeyde yürütmektedir. Tartışmaların yapılmasına yardımcı olmak için birçok farklı kültürel bağlam kullanılır. Bu mesafe ve harmanlanmış öğrenme programı, küresel ağları hem sanal olarak hem de akran öğrenmeye akran kültürler arası bir ortam yaratan konut faaliyeti yoluyla büyümeye yönelik fırsatlar sunmaktadır.

Programın tamamlanması üzerine, organizasyonlar, yönetim danışmanlığı, yenilik ve değişim ile ilgili bir dizi teori ve modeli eleştirel bir şekilde değerlendirebilecek ve bunları karar vermenize yardımcı olmak için bunları gerçek yaşam durumlarına uygulayabileceksiniz. Program süresince geliştireceğiniz ağ, genellikle destekleyici ve güçlü bir mezuniyet sonrası uygulama topluluğu olmaya devam etmektedir.

Programın çoğu çevrimiçi olarak teslim edilir, ancak Dissertation modülünün bir parçası olarak York veya Zürih'te 5 günlük bir konuta katılmanız gerekir. Bu, uzman profesyoneller ile iletişim kurmak, öğrenmeyi ve anlayışı paylaşmak ve global ilişkiler kurmak için mükemmel bir fırsattır. Ayrıca, kapak projenizin tamamlanmasında size destek olacak akademik araştırmaların nasıl yürütüleceği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

süre

En az 12 ay, en fazla 3 yıl.

Teslimat Yöntemi

Çoğunlukla çevrimiçi, yoğun sınıf tartışması ve işbirliğiyle ve bir haftalık zorunlu ikametle OnlineCampus (etkileşimli bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla. İkamet, her ikisi de, York St John Üniversitesi öğretim üyesi tarafından Zürih'te Robert Kennedy College ve York St John Üniversitesi'nde gerçekleştirilmiştir.

Yerler

Terim başına yer sayısı kesinlikle 60 ile sınırlıdır.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Öğrenim Ücretleri

13.000 CHF (İsviçre Frangı). Bu ücrete kütüphane erişimi, OnlineCampus erişimi, mezuniyet ücretleri ve Üniversite eğitim ücretleri dahildir. Ücretler faizsiz taksitlerle ödenebilir. Ücretler tüm program için geçerlidir ve tüm dersleri ve son tez için denetlemeyi içerir. Uçak bileti ve konaklama gibi ikamet masrafları ile ikamet için 2,000 CHF (İsviçre Frangı) harç ücreti ve kurs için ihtiyaç duyacağınız ders kitaplarından bazıları bu ücretlere dahil değildir.

Akreditasyon ve Tanınma

Bu program York St John Üniversitesi ile özel ortaklıkta sunulmaktadır. Robert Kennedy College eğitiminizi başarıyla tamamladıktan sonra, British Government tarafından usulüne uygun olarak akredite olan York St John Üniversitesi'nden bir derece alacaksınız. York St John Üniversitesi dereceleri dünya çapında tanınır.

York St John Üniversitesi ile özel ortaklığımızı buradan doğrulayabilirsiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... Devamını oku

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. Daha Az
Zürih , İsviçre Çevrimiçi , York , Salford , İngiltere'de Çevrimiçi , Carlisle Şehri + 5 Daha fazla Daha az