Yönetim için Veri Analizi 0nline Sertifika Kursu

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Daha iyi kararlar vermek ve kuruluşunuza rekabet avantajı sağlamak için verileri anlamak, yorumlamak ve iletmek için teorik bilgi ve pratik becerilerle donatın. LSE uzmanları tarafından yönlendirilen bu sekiz haftalık kurs, veri odaklı modellerin kanıta dayalı karar verme ve stratejiyi nasıl bilgilendirebileceğini anlamanıza yardımcı olur. Verilerden iş bilgileri elde etmenin ve gelecekteki eğilimleri tahmin etmenin yollarını keşfedin.

Bu çevrimiçi sertifika kursunu tamamladığınızda aşağıdakilerle uzaklaşacaksınız:

 • Verileri etkili bir şekilde analiz etme, yorumlama ve iletme araçları
 • İş görüşlerini elde etmek için verilerin güvenilirliğini ve geçerliliğini değerlendirme yeteneği
 • Kuruluşunuzda verilere dayalı kararları güvenle motive etme teknikleri
 • Verileri etkili bir şekilde analiz etmek ve sunmak için Tableau'yu kullanma yeteneği

Ders yapısı

Londra Ekonomi ve Siyaset Bilimi Okulu (LSE), 2U, Inc.'in bir markası olan GetSmarter ile, ilgi çekici, işbirliğine dayalı ve erişilebilir olan yeni bir öğrenme deneyimi sınıfı oluşturmak için işbirliği yapıyor. LSE yeterlilik sertifikası kazandıkça yarı zamanlı öğrenme modelinden (haftada 7-10 saat) ve bir Başarı Yöneticisi'nin desteğinden yararlanın.

Farklı öğrenme kaynakları koleksiyonu sayesinde, veri odaklı modellerin yönetim stratejisini ve karar verme süreçlerini nasıl bilgilendirebileceğini anlayacaksınız. Tableau veri görselleştirme ve raporlama becerilerini geliştirecek ve veri analizlerini analiz etme ve iletişim kurma yeteneğinizi gösteren bir capstone projesi tamamlayacaksınız. Modüller haftalık olarak serbest bırakılarak öğrenmeye esnek fakat yapılandırılmış bir yaklaşım sağlar.

Kursta işlenen konular:

 • Belirsizlik altında karar verme
 • Veri görselleştirme ve tanımlayıcı istatistikler
 • Olasılık yoluyla riskin nicelendirilmesi
 • Veri bütünlüğü ve istatistiksel çıkarım
 • Kanıta dayalı kararlar
 • Şeylerin nedenlerini anlama
 • Zaman serisi tahmini
 • Hikaye anlatımı ile içgörüler sunma

Daha fazla bilgi için kurs broşürünüzü indirin.

İzahnameyi indir

Kimler yararlanacak?

Bu ders, kalitatif becerilerini ve kurumsal karar alma ve stratejiye daha bilinçli katkılar yapma becerilerini geliştirmek isteyen herhangi bir sektörden profesyonellere hitap edecektir.

Nasıl kayıt olunur

Bu çevrimiçi kurs için kayıt ücreti veya akademik önkoşul bulunmamaktadır. Konum, akademik çalışma veya iş deneyiminden bağımsız olarak çalışan profesyoneller tarafından kullanılabilir. Ancak, bir kursu tamamlamak için geçerli bir e-posta hesabına ve bir bilgisayara, internete ve PDF Okuyucusuna erişmeniz gerekir. Microsoft PowerPoint sunularını görüntülemeniz ve Microsoft Word veya Excel'de belge okuyup oluşturmanız gerekebilir. Sayısal ve bilgisayar okuryazarlığı avantajlı olacaktır.

Şimdi üye Ol!

SSS

Bu kurs tamamen çevrimiçi, GetSmarter çevrimiçi eğitim lideri ile işbirliği içinde sunulmaktadır. Yaklaşan kurs tarihleri, kurs fiyatı ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için Yönetim için Veri Analizi çevrimiçi sertifika kursunu görüntüleyin.

Bu çevrimiçi sertifika kursu hakkında daha fazla bilgi edinmek için prospektüsünüzü indirin.

Zamanım olacak mı?

GetSmarter'ın öğrenme modeli, çalışan bir profesyonel olarak iş ve aile sorumluluklarından ödün vermeden becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kurs, kurs süresi boyunca kendinizi hızlandırmanıza yardımcı olmak ve size en uygun zamanda çalışabilmeniz için esneklik sağlamanız için tasarlanmış, artımlı son tarihleri olan haftalık, yönetilebilir modüllere ayrılmıştır. Ayrıca, hedeflerinizi belirlemenize, önemli kilometre taşlarını takip etmenize, zamanınızı yönetmenize ve sahip olabileceğiniz idari istekleri planlamanıza yardımcı olacak Başarı Yöneticinize erişebilirsiniz.

[Çağrı isteyin]

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişime geçin:

+44 2038568 850
lseonline@getsmarter.com

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the ... Devamını oku

The London School of Economics and Political Science (LSE), one of the foremost social science universities in the world, seeks to improve society by addressing real-world issues and understanding the causes of things. Using a dynamic and diverse approach to learning, LSE provides cutting-edge research and works with renowned academic experts. Daha Az
Okulun web sitesini ziyaret edin