Yönetimde Online İşletme Müşavirliği ve Girişimcilik

Genel

Program açıklaması

Daha Fazla Test veya Sınav Yok

CIAM İcra Yönetimi

GMAT veya GRE Gerekli Olmadı.

CIAM pratik, işlevsel ve uygulanabilir bilgiye inanıyor - bir kağıda puanları test etmiyorsunuz, bu nedenle GMAT veya GRE'yi bir kabul şartı olarak gerektirmiyoruz.

% 100 Online, Dünyanın her yerinde kullanılabilir.

Dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi platformumuza tüm dünyadan erişilebilir. 36 kredi saatlik MBA programı, çok çeşitli iş alanlarında çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Çoklu parça seçenekleri, hafta sonu / gece dersleri için canlı akış seçeneği, düşük öğrenim ücretleri ve özel uzmanlık fakültesi, CIAM MBA için en iyi seçim haline getirir.

Sınıfındaki Gerçek ABD Şirketleriyle Etkileşim!

Bir CIAM MBA öğrencisi olarak, çalışmalarınız boyunca danışmanlık projelerinde 12'ye kadar gerçek ABD işletme müşterisi ile birlikte çalışarak rakipsiz iş deneyimini elde edersiniz. Öğrencilerimizin kendi iş, kariyer veya başka gelecekteki girişimlerine doğrudan uygulayabilecekleri bir müfredat sahibi olmalarından gurur duyuyoruz. Çeşitli endüstrilerdeki çok çeşitli danışmanlık projeleriyle size başka hiçbir yerde bulunmayan geniş bir yelpazede ve kapsamlı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />Müşteri, Don Kendrick Emlak ile CIAM Öğrenci Danışmanlığı Ekibi/>

Program Ayrıntıları:

Haddeleme kabulü ile CIAM , yıl boyunca her dönemin başında birden fazla başlangıç ​​tarihi sunabilmektedir. MBA programının başarıyla tamamlanması, öğrencilerin on iki ders müfredatını tamamlamasını ve toplam 36 kredi sağlamasını gerektirir. Liderlik ve takım çalışması becerileri, öğrencilerin çalışma boyunca işbirliği içinde çalıştıkça geliştirilir ve etkili yazılı ve sözlü iletişimin geliştirilmesi üzerinde sürekli odaklanır.

MBA programının 3 farklı iz seçeneği vardır:

  • 11 Aylık Tam Gün (7 Hafta Kurslar)
  • 22 Aylık Tam Gün (15 Hafta Kursları)
  • 22 Aylık Yarı Zamanlı (7 Hafta Kurslar)
    • ABD Yerli Öğrenciler Sadece

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM 2015 Mezuniyet Sınıfı./>

Gel CIAM bize katılın!

Eğitiminizi bir sonraki seviyeye taşımakla ilgilendiğiniz için kendinden geçmişiz. Muhteşem Kabul ekibimiz, MBA deneyimimizin size sunduğu şeyi keşfetmenize yardımcı olmak için burada. Merhaba de gel! Dost kabul ekibimiz, MBA kararınızla size yardımcı olmaya hazırdır ve size CIAM deneyiminin değerini gösterir.

Keşfedin CIAM MBA Kariyeri CIAM ve Yaşamınızı Değiştirin - İLETİŞİM BUGÜN.

Son Güncelleme Mar 2018

Okul Hakkında

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience.

The California Institute of Advanced Management (CiAM) is nonprofit University dedicated to providing a practical, hands-on, and applicable MBA program based on real-world experience. Daha Az