YAZILIM GELİŞTİRME BELGESİ

Genel

Program açıklaması

Uzman danışmanlarla online kurslar.

Kurslarımız tamamen çevrimiçidir, ancak gördüğünüz çevrimiçi kurslara benzemez. Sıkıcı videolar izlemeyecek ve test yapmayacaksınız; İşinizle ilgili anlamlı tavsiye ve geri bildirimde bulunmak için her zaman hazır olan uzman danışmanların yardımıyla bunu yaparak öğreneceksiniz.

Nasıl öğretiriz?

“İnsanlar mantığı anlamak için ideal olarak yapılandırılmamışlar, hikayeleri anlamak için idealler”

- Roger Schank

Yazılım geliştirme programımız benzersizdir çünkü işi ilk günden itibaren yapmak için gerekli becerileri öğretiyoruz. Kurslarımıza “derin daldırma” dediğimiz mentörlerle ders veriyoruz, çünkü ilk günden itibaren öğrencilerimiz kendilerini gerçek bir ortamda, endüstrinin tüm karmaşık zorluklarıyla otantik bir rol üstleniyorlar. Programlarımız, öğrencilerin bir organizasyonda gerçekçi bir rol aldıkları, gerçek hedeflere ulaşma, gerçek zorlukların üstesinden gelme ve gerçek hatalar yapma ve onlardan güvenli bir ortamda öğrenme fırsatlarını keşfetme yönünden zengin ve ilgi çekici bir hikayeye odaklanır. Bu arada, mentorunuz ihtiyaç duyduğunuzda işinizle ilgili kaynaklar, araçlar ve yapıcı ve kritik bilgiler sağlar.

Katılımcı, yazılım geliştirme alanında, ön uç geliştirmenin yanı sıra öğrenmeye de başlayacak. Ön Uç Geliştirici rolünde, web sitelerinin, web uygulamalarının ve mobil uygulamaların "müşteri tarafında" çalışacak ve kullanıcıların etkileşime gireceği kodu geliştirecek. Ön Uç Gelişimi öğrendikten sonra, yeteneklerinizi bir üst seviyeye taşımayı seçebilirsiniz.

kurslar

  • Ön uç geliştirici. (12 AKTS)
  • Tam Yığın geliştirici. (14 AKTS)

Not: 1 ECT, 25 saate eşittir.

Ders 1: Ön Uç:

Kursta ne yapacaksın

Web sitesi geliştirmeye giriş

Bu kursta, küçük kuruluşlar için özel web siteleri geliştiren bağımsız bir yüklenici gibi görünüyorsunuz. Northside Gençlik Futbol Ligi (NYSL), futbol takımlarınız için bir web sitesi geliştirmenizi sağlar. Bu web sitesinde kendi başınıza çalışacak ve müşterinin gereksinimlerine göre çekici bir çok sayfalı web sitesi oluşturmak için modern HTML ve CSS kullanmayı öğreneceksiniz.

JavaScript geliştirmeye giriş

Bu kursta, JavaScript'e göre özel web uygulamaları oluşturan bir yazılım şirketi olan Web of Code'da bir geliştiricisiniz. Kamuda kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan ve hükümete halkın katılımını arttırmaya çalışan Şeffaf Hükümet , kurum tarafından onlar için bir kongre izleme web sitesi geliştirmek üzere işe alınmıştır. JQuery, AJAX, JSON ve RESTful API'ler dahil olmak üzere JavaScript gibi teknolojileri kullanarak bu web uygulaması üzerinde çalışacaksınız.

Mobil web uygulamalarının geliştirilmesi

Bu kursta, Northside Youth Soccer League'in bir başvuru oluşturmak için sizi işe alması için bağımsız bir geliştirici olacaksınız, böylece oyuncularınız ve ebeveynleriniz ligdeki oyun programlarına kolayca erişebilir. Yerel uygulamaların zorluklarını önlemek için, bunun mobil bir web uygulaması olmasını isterler. Mobil web uygulamasını tasarlayacak ve geliştirecek ve konumsal özellikler gibi mobil cihazlara özgü olan uygulamaya, ebeveynlerin futbol sahasıyla ilişkili olarak nerede olduklarını görebilmeleri için özellikler ekleyeceksiniz.

Ders 2: Tam bir bataryanın geliştirilmesi

Kursta ne yapacaksın

Java geliştirme

Bu kursta, marka bilinirliğinizi çevrimiçi oyunlar pazarlamak için kullanmayı amaçlayan bir masa oyunları şirketi tarafından işe alındınız. Özellikle, ekibinin bir oyun motorunun çevrimiçi çok oyunculu versiyonunu oluşturmasını istiyorlar. Temel fikir, diğer oyuncuların nerede gizli nesneleri olduğunu tahmin etmektir. Bu, farklı kullanıcı arayüzlerine sahip birçok farklı oyun türü oluşturmak için değişebilir. İşiniz mobil cihazlar için, oyuncu tipi kullanıcıların etkileşimde bulunabileceği bir web uygulaması ve yönetilmesi gereken bir alana sahip bir oyun sunucusu oluşturmak olacaktır: oyunlar, skorlar ve oyuncuların profilleri.

Ön şartlar

Yok

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

La Universidad Cenfotec es una institución de educación superior privada con autonomía académica, administrativa y financiera, que tiene como fin primordial el diseño curricular y ejecución de program ... Devamını oku

La Universidad Cenfotec es una institución de educación superior privada con autonomía académica, administrativa y financiera, que tiene como fin primordial el diseño curricular y ejecución de programas para la formación y actualización de profesionales, así como la realización de programas de investigación en el campo de las tecnologías digitales. Daha Az