Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisans Programları içinde Öğrenme Sistemleri 2019/2020

Bir yüksek lisans derecesi, öğrenimlerini ilerletmek isteyen öğrenciler için bir lisans derecesi sonra bir sonraki adımdır. Genel olarak, yüksek lisans programları, çalışma alanına bağlı olarak iki yıl veya daha kısa sürede tamamlanabilir.

Öğrenme Sistemlerinde Usta Nedir? Öğrenme sistemleri alanı, bilgiyi geliştirmek için eğitim programlarında kullanılan teknolojiye odaklanmaktadır. Örneğin, bilgisayar tarafından üretilen modeller, alimlerin çalıştıkları konuyla ilgili görsel bir bakış elde etmelerine yardımcı olmak için kullanılabilir. Öğrenme sistemleri programlarında yer alan dersler genellikle yenilik, öğretim tasarımı ve eğitim araştırmasını içerir. Genellikle, programlar bir çeşit ilgili deneyim gerektirir veya kabul edilmeden önce çalışma gerektirir.

Öğrenme Sistemlerinde bir Master edinerek, bir kişi kendi iletişim becerilerini ve iletişim teknolojisinin bilgisini geliştirebilir. Buna ek olarak, öğrenciler zaman yönetimi becerilerinde, sınıf dışında günlük yaşamlarında kullanabilecekleri gelişmeleri sıklıkla görebilirler.

Okul yeri ve üniversite türü bir yüksek lisansın maliyeti üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ek olarak, öğrencinin çalışma alışkanlıkları da etkili olabilir, çünkü yarı zamanlı öğrenmeyi tercih edenler genellikle derecelerini elde etmek için daha uzun zaman alırlar.

Bir öğretmen olmak, Öğrenim Sistemlerinde bir Yüksek Lisans sahibi için temel kariyerlerden biridir. Herhangi bir konu ve yaş grubu hakkında geleneksel öğretmenler, öğrenme sistemlerini sağlam bir anlayışa sahip olmaktan büyük ölçüde faydalanabilir. Ek olarak, araştırmacılar sıklıkla talep görmektedir. Araştırmacıların sorumlulukları arasında gelişen teknolojilerin yanı sıra mevcut bilgilerin erişilebilirliğini geliştirmeye yardımcı olma yer alıyor. Kurumsal işlerde çalışan bireyler, aynı zamanda öğrenme sistemlerinde bir altyapıdan faydalanabilir ve eğitmenler ve profesyonel gelişim yöneticileri olarak pozisyonlarını izleyebilirler.

Öğrenim Sistemlerinde bir Master kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlanan programlar, hem çevrimiçi hem de çevrimiçi olarak kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

9 Sonuçlar Öğrenme Sistemleri Filter

öğretme ve öğrenme eğitim süreçlerinde yüksek lisans

Universidad Nebrija
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 dönem Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

Nebrija Üniversite, Eğitim Yüksek Lisans hedefi öğretmen eğitimine yardımcı olmaktır, bugünün toplumunda yarattığı yeni sorunlarla başa çıkabilmek için somut kurallar sağlayan Eğitim ve Öğretimi, Süreçleri bütün eğitim topluluğu sunar öğrenmede öğretmenler gerçek uzmanların dönüşümü kolaylaştırmak nihai amacı ile.

Eğitim Teknolojisinde Üniversitelerarası Yüksek Lisans Derecesi: E-Öğrenme ve Bilgi Yönetimi

Universitat Rovira i Virgili
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 aylar Bilgi iste İspanya Tarragona + 1 daha

Bu yüksek lisansın amaçlarını karşılamak için, öğrenciler, bilişim teknolojilerinin öğrenme ve bilgi yönetimi için yeni platformlar olarak potansiyelini analiz edecek, bu alanda e-öğrenme ile elde edilen ilerlemelere odaklanacak; e-öğrenmede öğretme-öğrenme sürecinin kuramları ve stratejilerine dayanan medya tasarımının eğitimsel temelini belirlemek ...

Lisansüstü eğitim bilimleri: teori, pratik ve öğretim değerlendirilmesi - Mesafe

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ilgili literatür, ve (c) etkileşim çalışması Diğer öğrenciler. Öte yandan, program çeşitli kurslar belirli nicel ve nitel araştırma kursları (a) izleme, (b) ile küçük çaplı soruşturma araştırma becerilerini teşvik ve / veya Yüksek Lisans Tezi hazırlanması ve amaçlar (c) seminer / konferans araştırma içeriğinde katılım.

E-Öğrenimde MicroMasters Programı: sanal öğretim için etkinlikler ve içerikler yaratır (Galileo Üniversitesi)

edX
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 16 hafta Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Cambridge + 1 daha

Örgütlerde eğitim için etkili e-Öğrenim yapın; yüksek öğretim ve orta öğretim.

Öncü Eğitimsel Yenilik ve Gelişim Konusunda MicroMasters Programı (Michigan Üniversitesi)

edX
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 20 - 35 hafta Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Cambridge + 1 daha

Yeni R ile yenilikçi bir lider ol

Öğrenme Tasarımı ve Teknolojisi Yüksek Lisansı

Saint Mary's University of Minnesota Online
e-Öğrenme Tam zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Winona

Saint Mary Minnesota Üniversitesi Minnesota Öğrenim Tasarımı ve Teknolojisinde çevrimiçi Eğitim Master'ı, çığır açan araştırmayla teknolojik anlayışları eşleştirerek, farklı öğreniciler için eğitim çözümleri tasarlayabilir. Teknolojiyi zihin aracı olarak kullanan öğrenci merkezli öğrenme, öğrenmeyi kişiselleştirme ve öğrenciler ve öğretmenlerin katılımını optimize etmek için zihin setlerine girme gibi eğitim alanlarını değiştirin.

Online Eğitim Yüksek Lisans Derecesi

California Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Costa Mesa

California Southern University Eğitim Fakültesi, Eğitim Danışmanlığı, Eğitim Programları ve Öğretim Tasarımı ve Organizasyonel Liderlik alanlarında yoğunlaşan bir Yüksek Lisans Programına (M. Ed) yol açan bir lisans programı sunmaktadır.

Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenmede Eğitim Ustası

Georgia Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

M.Ed.'nin misyonu. Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenme, öğrencilere çeşitli alanlarda insan hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için veri bilinçli karar vermede yer almak için gereken profesyonel araştırma bilgi ve becerilerini kazandırmaktır.

Yüksek Lisans Eğitimi (M.Ed.)

University of Essex Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık UK Online

Geleneksel İngiliz yüksek öğreniminin ötesinde yeni yollarla öğrenmeyi ve en iyi uygulamaları paylaşmayı ve akranlar ve diğer eğitim profesyonelleri ile birlikte bilginizi geliştirmeyi öğrenin. Sürekli mesleki gelişiminiz göz önünde bulundurulduğunda, programın içeriği İngiltere Profesyonel Standartlar Çerçevesi (UKPSF) ile de bağlantılıdır.