Cevrimiciprogramlar.com

Top Online Yüksek Lisanslar içinde Öğretmenlik Eğitimi 2019/2020

Yüksek lisans derecesi kazanmayı mı düşünüyorsun? Bu programlar genellikle bir lisans diplomasına ihtiyaç duyar, tamamlanması bir ila üç yıl sürer ve sonuç odaklı bir araştırma projesi, sunum veya tez içerir.

Öğretmen Eğitiminde Üstat Nedir? K-12 eğitiminde bir kariyere ilgi duyanlar için, bir yüksek lisans derecesi genellikle sertifikasyon şartıdır. Programlar genellikle çocuk gelişimi ve psikolojisi, eğitim vakıfları ve tarihi, konuya özgü yöntemler ve pedagoji dersleri ve derece veren kurumla bağlantılı bir okulda denetimli öğrenci öğretim süresini içerir. Bu programlardan bazıları, öğrencilerin derecelerini kazanmak için gerekli dersleri yaparken, deneme öğretmenleri olarak tam zamanlı çalışmasına izin verir.

Bir öğretmen eğitim programının amacı, sınıf ve konu alanı liderleri olarak hizmet vermeye hazır mezunlardır. Müfredat ve ders planlaması, materyal geliştirme, değerlendirme ve değerlendirme ve konuya özgü uzmanlık, öğrencilerin geliştirebileceği en kritik becerilerden bazılarıdır. Programlar ayrıca etkili bir sınıf yaratma açısından kritik olan organizasyon ve zaman yönetimine de dikkat çekiyor.

Bir yüksek lisans programının maliyeti, kısmen öğrencinin tercih edilen uzmanlık alanına ve sınıf ve öğretme süresinin dengelenme şekline bağlı olacaktır. İlginizi çeken ve detaylar isteyen programlarla iletişim kurmak her zaman en iyisidir.

Yüksek nitelikli öğretmenler sağlama çabasıyla, dünyadaki birçok okul sistemi öğretmen sertifikasyonu için yüksek lisans derecesi gerektirir. Bu yeterlilik, mezunların kamu veya özel okullarda ve okul sistemlerinde eğitmen olarak iş bulmalarına izin verir. Sertifikaların çoğu, bir yaş aralığı ve adayın lisanslandığı disiplini belirtir. Bu derece, aynı zamanda, okullarda öğrenme uzmanları veya öğrenim koçları olarak pozisyon açabilir. Mezunlar ayrıca okullar, ilçeler veya yayıncılar için müfredat geliştiricileri olarak nitelendirilebilir.

Öğretmen Eğitiminin doğru Üstadı sizi ödüllendirici bir kariyerin yolunu açabilir. Programlar dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, kampüs ve çevrimiçi olarak mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

6 Sonuçlar Öğretmenlik Eğitimi Filter

Müfredat ve Öğretim Eğitim Yüksek Lisans

Faulkner University - Online Programs
e-Öğrenme Yarı zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri USA Online

Eğitimde Yüksek Lisans programımız, kariyerinizi geliştirecek becerileri ve değerleri öğrenmenizi sağlar. Müfredatımız, profesyonel kursları çok yönlü bir müfredat için öğretim alanı kurslarıyla birleştirir. Sonuç olarak, sınıfları yönlendirmek ve okul müfredatı tasarlamak için gelişmiş yeteneklerle daha verimli ve etkili bir eğitimci olursunuz.

Öğrenme ve Yenilik Yüksek Lisans - Hıristiyan Eğitimi

Driestar Christian University for Teacher Education
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2019 Hollanda Gouda

2018'de, Hıristiyan inancından ilham alan ve bilgilendirilen eğitimin temellerine ve uygulamalarına tam olarak odaklanacak olan Hristiyan Eğitiminde uluslararası bir Yüksek Lisans kursu sunacağız.

Zorunlu Orta Öğretim ve Bakalorya, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi Öğretmenliği Yüksek Lisans Derecesi

UNIR
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Logroño

UNIR tarafından Orta Öğretim Öğretmenliği Eğitimi alanında 11.000'den fazla öğrenci Yüksek Lisans diplomasını aldı. Bu resmi çevrimiçi Yüksek Lisans derecesi, çalışmalarını oryantasyon ve öğretim alanlarında geliştirebilecek profesyonelleri eğitme misyonuna sahiptir.

Öğretmen Liderliğinde Eğitim Yüksek Lisansı

University of Delaware Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Newark

Öğretmen Liderliği'nde çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisansı, okullarında ve bölüm başkanlığı, müfredat koordinatörü, öğretmen akıl hocası, eğitim koçu ve topluluk irtibat noktaları gibi ek liderlik rollerini üstlenmek isteyen öğretmenler için tasarlanmıştır.

Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenmede Eğitim Ustası

Georgia Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

M.Ed.'nin misyonu. Değerlendirme, Değerlendirme, Araştırma ve Öğrenme, öğrencilere çeşitli alanlarda insan hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için veri bilinçli karar vermede yer almak için gereken profesyonel araştırma bilgi ve becerilerini kazandırmaktır.

Yüksek Lisans Eğitimi (M.Ed.)

University of Essex Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık UK Online

Geleneksel İngiliz yüksek öğreniminin ötesinde yeni yollarla öğrenmeyi ve en iyi uygulamaları paylaşmayı ve akranlar ve diğer eğitim profesyonelleri ile birlikte bilginizi geliştirmeyi öğrenin. Sürekli mesleki gelişiminiz göz önünde bulundurulduğunda, programın içeriği İngiltere Profesyonel Standartlar Çerçevesi (UKPSF) ile de bağlantılıdır.