Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

En iyi Online Lisansüstü Eğitimler içinde İşletme Yönetimi 2019

Bir yüksek lisans öğrencileri bir alanda uzmanlaşmak için fırsat verir. Öğrenciler seçtikleri meslekte başarılı olmak için gereken becerileri ve eğitimi alırlar. yüksek lisans derecesi genellikle bir lisans programına alınan bilgiye ilerletir.

İşletme Yönetimi çevrimiçi Usta nedir? Öğrenciler genellikle iş stratejileri tasarlama ve geliştirme planları oluşturarak bir iş çalıştırmak için öğrenirler. Büyüme stratejileri, satış yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi teknik beceri, kurs tipik örnekleridir. Ayrıca, birçok program, bir iş için bir fikir oluşturmak geliştirmek ve yatırımcılara sunmak için nasıl öğretir. Öğrenciler yüksek lisans tezi veya nihai projeyi tamamlamak için gerekli olabilir.

bir online master eğitimini tamamladıktan sonra, öğrencilerin iyi karar verme ve analiz becerileri kazanmak ve teknik programlar ile çalışmak öğrenmek eğilimindedir.Liderlik, organizasyon, planlama ve girişimcilik becerilerinin öğrencilere alabilir diğer varlıklardır. Finansal bilgi ve yüksek ücretli işler de derece potansiyel faydaları vardır.

Onlar full-time katılmak durumunda öğrenciler bir yıl içinde bir lisans programını tamamlamak olabilir. Kesin fiyat seçilen okul bağlıdır. Bir okula taahhütte bulunmadan önce, öğrenciler bir programın mali yükümlülük ve kapsamını anlamak emin olmak için üniversitelerin araştırma gerekir.

İşletme Yönetimi çevrimiçi Usta tamamladıktan sonra, mezunlar kendi ve kendi işini çalışabilir. Onlar da bir şirketin uluslararası dallarını yönetmek, ya da şirketlerin büyümesi ve iş stratejileri geliştirmek yardımcı olabilir. Ayrıca girişimcileri olmak ve start-up şirketleri yardımcı olabilir Öğrenciler yerden almak. Diğer fırsatlar dijital pazarlama, ekonomik danışmanlık ve iş idaresi bulunmaktadır. Bazı uluslararası pazarlama ve iş araştırma çalışmayı tercih edebilir.

Çevrimiçi programlar, öğrencilerin uluslararası üniversitelere katılma fırsatı verir. Bir derecesini tamamladıktan ise bir bütçe kişiler de işe yarayabilir. Eğer master derecesini elde başlamaya hazır iseniz, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

21 Sonuçlar İşletme Yönetimi

edX

MicroMasters programı: Mesleki beceriler: Tecnológico de Monterrey'in müzakere ve liderliği, İşletme Yönetimi Tam Zamanlı Master'da çalışmanın% 25'ine eşdeğer profesyonel ... [+]

Kariyerinize müzakere, liderlik, iletişim ve eleştirel düşünme olarak başlayacak becerileri edinin.

Akademik geçmişiniz ne olursa olsun, bir dizi yumuşak beceri (Yumuşak Beceriler) geliştirmek kariyerinizde anahtar bir faktördür. Kendi işinize sahip olmak ve kurumsal bir kariyer geliştirmek, dünyanın bakışına ve kararların alınma hızına bağlı olacaktır.

MicroMasters programı: Mesleki beceriler: Tecnológico de Monterrey'in müzakere ve liderliği, İşletme Yönetimi Tam Zamanlı Master'da çalışmanın% 25'ine eşdeğer profesyonel lisansüstü derslerden oluşur.

MicroMasters program sertifikası, kariyerinizi müzakere, liderlik, iletişim ve eleştirel düşünme gibi başlatacak profesyonel becerileri pekiştirmenize olanak sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
24 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
edX

Muhasebe, finans, pazarlama, operasyonlar, insan yönetimi ve strateji dahil olmak üzere başarılı bir işletmeyi yönetmenin temellerini öğrenin. ... [+]

Muhasebe, finans, pazarlama, operasyonlar, insan yönetimi ve strateji dahil olmak üzere başarılı bir işletmeyi yönetmenin temellerini öğrenin.

Tüm temel yönetim disiplinlerini kapsayan bu kapsamlı çevrimiçi MicroMasters programı ile temel iş gereksinimlerini öğrenerek bir avantaj elde edin.

Yönetsel karar verme bağlamını anlamak, başarılı bir yönetici olmak için kritik öneme sahiptir. Hindistan Yönetim Enstitüsü'nün yönetiminde yer alan MicroMasters programı Bangalore, öğrenciye altı yönetim disiplininde temel yetkinlikleri geliştirmek için mükemmel bir öğrenme Pathway sunmayı amaçlamaktadır:

MuhasebemaliyeOperasyon Yönetimiİnsan yönetimiPazarlamaİş stratejisi... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 - 54 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
edX

Dünyaca ünlü Thunderbird School of Global Management'tan uluslararası işletme başarısı için gereken yönetim becerilerini ve zihniyetini kazanın. ... [+]

Dünyaca ünlü Thunderbird School of Global Management'tan uluslararası işletme başarısı için gereken yönetim becerilerini ve zihniyetini kazanın.

Thunderbird Uluslararası İşletme Yönetimi MicroMasters program sertifikasını alarak kariyerinizi geliştirin. Sertifika kredileri, akredite yüksek lisans derecesine (Online Uygulamalı Liderlik Efendisi) doğru uygulanabilir.

Arizona Eyalet Üniversitesi Küresel Yönetim prestijli Thunderbird School Uluslararası İşletme Yönetimi MICROMASTER'lar programı açılacak son derece uzmanlaşmış küresel yönetim eğitim vermektedir Pathways uluslu şirketlerin liderlik rollerine yanı sıra sivil toplum örgütlerinde.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
24 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universal Business Academy

Web tasarım ve geliştirme becerileri ile işletmelerin çevrimiçi olmasını sağlar. Katılımcılar, tanınmış ve deneyimli eğitmenlerin web tasarım ve geliştirme endüstrisindek ... [+]

Müfredat Yapısı:

Katılımcıların aşağıdaki 5 temel dersi geçmeleri gerekmektedir. Bu becerileri temel alarak, katılımcıların web tasarım ve geliştirme becerilerine meydan okuyan ve web tasarımı ve geliştirme projelerini profesyonel bir bağlamda nasıl yönetileceği konusunda bir anlayış oluşturan 1 portföy projesini tamamlaması gerekecek.

Multimedya ve World Wide Web için Grafik Deamweaver HTML ve CSS Temelleri Tasarımcılar İçin Javascript Web Tasarım [-]
Malezya Johor Bahru
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 - 8 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Liderlik ve Değişim Yönetimi çalışma programı Master (MBA) yönetim sektöründe üst düzey kariyer tutmak isteyen öğrenciler için idealdir, bu çalışma programları öğrenciler ... [+]

3 TOP ÜNİVERSİTELER 1 AVRUPA DERECE = Tüm öğrenciler ETMB Diploma Dąbrowa Górnicza (WSB) ve Taras Şevçenko Milli Üniversitesi Üniversitesi ile Ortak Diploma ek olarak sahip olacak. 3 Üst Avrupa Üniversiteler = İyi Sanal / Mesafe Programı = 1 Üst Avrupa Diploması İSVİÇRE + AB + TOP 500 RANKED

ETMB de Uzman Advance

Online yüksek lisans programlarında tıpkı sizin gibi öğrenciler ve liderleri ile bağlayın. Sen aklını ETMB bir master öğrencisi olarak götürecek kadar ileri gidecek.

Profesyoneller için

Master Liderlik ve Değişim Yönetimi (MBA), herhangi bir akademik disiplin içinde başarı sonraki seviyeye işaret eder.

Liderlik ve Değişim Yönetimi çalışma programı Master (MBA), bu eğitim programları öğrencileri lider olmak için saygın bir yeterlilik yanı sıra becerilerinin kazandırılması ve almaya yardımcı olabilir yönetim sektöründe üst düzey kariyer tutmak isteyen öğrenciler için idealdir Birçok zor durumda doğru karar, örnek değişim yönetimi için, buraya doğru karar için doğru adımlar yapmak mümkün olacak.... [-]

İsviçre Zürich
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 20 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
CEREM

Bu programın amacı, sadece teknik bilgi değil, aynı zamanda beceri ve tutumları öğrenciler yetiştirmek iletmek ... [+]

Bu programın amacı değil sadece teknik bilgi değil, aynı zamanda en üst düzeyde yönetsel işlevleri gerçekleştirmek için gerekli beceri ve tutumları, teori ve pratiği birleştirerek ve deneyimler yoluyla öğrenme kolaylaştırılması, ile öğrenciler yetiştirmek iletmek iş dünyasının bir bakış elde etmek için.

Cerem kendi teknik alanlarında aktif profesyoneller ve uzman olan öğretmenler ve öğretmenler mükemmel bir ekip ile yüksek bir kalite seviyesini koruyarak, ileri eğitim verir.

Fazla 175.000 öğrenci son e-öğrenme teknolojileri kullanarak online modunda sunulan içerik ve eğitim sisteminin okul akredite mükemmel kalite ve pratiklik, geçti.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
ISEAD Business School

etkin bir şekilde şirketlerin gerektiren iş ve pazarlama çabalarını geliştirmek için Bu program pratik ve teorik bilgileri gerekli sağlar. ... [+]

İşletme Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans beceri ve sağlar etkili bir iş gerektiren iş ve pazarlama çabalarını geliştirmek için teorik kesin: Tüketici bilinci, rekabet avantajı, konumlandırma, kanal, vb

Hitaben

amacı ile Pazarlama alanında bilgilerini genişletmek isteyen profesyoneller: - Tüketiciye bir pazarlama departmanı şirketleri ürünlerin veya hizmetlerin bir kariyer geliştirin. - Gelecek için bu alanların birinde nihai uzmanlık için yeni yaklaşımlar ve teknikler Pazarlama içine alınıyor.

vaka Yöntemi

Metodoloji: Çevrimiçi

Süre: eğitim 730 saat (12 ay)

Girişleri: Şubat, Haziran ve Ekim

İstihdam Olanakları: isteyen profesyoneller için bir bölüm Pazarlama şirketleri ürünlerin veya hizmetlerin bir pozisyon oynamak tüketici. Geleceğin bu alanların birinde önemli bir yeni yaklaşımlar ve Pazarlama teknikleri girmek isteyen yöneticileri ve Yöneticiler... [-]

Kolombiya Bogotá İspanya Madrid Amerika Birleşik Devletleri Miami  + 2 Daha fazla
Bilgi iste
Ispanyolca
Yarı zamanlı
13 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Denetim ve İşletme Yönetimi eğitimi Uluslararası Master Denetim ve Danışmanlık Şirketi deneyimi tarafından desteklenen bir ilk basamak verir ... ... [+]

İşletme Yönetimi ve Denetim Uluslararası Yüksek Lisans

&nbsp

Denetim ve İşletme Yönetimi eğitimi Uluslararası Yüksek Lisans mükemmel çok teorik ve pratik ile muhasebe ve danışmanlık şirketlerin deneyim tarafından desteklenen bir ilk basamak verir.

&nbsp

&nbsp

Amacı

&nbsp

Ana amacı, Denetim ve İş Yönetimi cephe uzmanları hazırlamaktır.

&nbsp

Deneyimi ile, iş pratik olarak eğitim alanında hem de biz tamamen pratik ve çekici öğretim organize edebiliyoruz.

&nbsp

Yukarıdaki promosyonlar ve denetim ve yönetimi alanında uzman öğretmenlerin görüntü kalitesi, finansal bilgilerin şirketin ihtiyaçlarına göre bir içerik sağlayabilirsiniz. ... [-]

İspanya Barcelona
Açık Kayıt
Yarı zamanlı
6 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

İşletme Yönetimi ve Pazarlama çevrimiçi Usta son endüstri eğilimleri ile artış iş karlılık elde yönetmenleri ve yöneticileri yetiştirmektir. Öğrencilerin özel stratejile ... [+]

iş yönetimi ve pazarlama alanında yüksek düzeyde ve becerileri olsun. İşletme Yönetimi ve Pazarlama Master size sağlar:

Plan, lansman ve ölçü pazarlama stratejileri, iletişim ve reklam geliştirin. iş ortamı nasıl çalıştığını derinlemesine biliyorum. bilgi, beceri ve araçları ile pazarlama alanında Derinleşme. Doğru zamanda çeşitli ticari teknikleri uygulamak için nasıl bilmek. pazar araştırması ve rekabet çalışmalar yapmak. Kapsamlı ürün tasarım stratejileri. dijital pazarlama kampanyaları yürütmek. şirket için pazarlama stratejileri ve iş stratejilerini gerçekleştirmek.

Tüketiciler markaları ile daha bilinçli ve exceptivos vardır, giderek talep ediyorlar. Şirketler pazar yönelimi kılavuzu ile değişen bir ortamda organizasyon uzmanları, iş yönetimi ve pazarlama gerekir. profesyoneller aramaktadır şirketler, ticari bir teklif (mal ve hizmet) kurmak etkili iletişim ve müşteri ikna olsun.... [-]

İspanya Madrid
Açık Kayıt
Ispanyolca
Yarı zamanlı
12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IMF Business School

Instituto Empresariales İşletme Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisansı IMF , İspanya Pazarlama Birliği'nin (Asociación MKT) doğrudan desteğine sahiptir. 1961'de kurulan bu ... [+]

İşletme Yönetimi ve İşletme Bilimleri Pazarlama Yüksek Lisans Derecesi IMF , İspanya Pazarlama Birliği'nin (Asociación MKT) doğrudan desteğine sahiptir. 1961'de kurulan bu işletme, İspanya'daki şirketler, yöneticiler ve pazarlama uzmanları arasında yaklaşık bin ortağı bir araya getiriyor. Hedefleri arasında Pazarlama kültürünün gelişimi, fikir alışverişi için bir platform olarak hizmet etmek, bir toplantı ve ağ kurma forumu olmak, öz-düzenleyici çerçeveler geliştirmek ...

MKT Derneği, öğrenme sonuçlarının denetimine ve Master'ın değerlendirme sistemlerinin güvenilirliğine katkıda bulunurken, aynı zamanda iş dünyasının gerçekliği ve gerçek sorunları ile bağlantısını da azaltmaya katkıda bulunur.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Life Learning

Başarılı bir Proje Yöneticisi Olun! Life Learning , en iyi öğretmenlerinin bir kısmı ile işbirliği içinde, “İş, Pazarlama ve Proje Yönetimi Diploması ile Yüksek Lisans” s ... [+]

Başarılı bir Proje Yöneticisi Olun!

Life Learning , en iyi öğretmenlerinin bir kısmı ile işbirliği içinde, “İş, Pazarlama ve Proje Yönetimi Diploması ile Yüksek Lisans” sunarak, yapılandırılmış iş bağlamında üst düzey çalışma için gerekli tüm yönetimsel becerileri öğretecektir.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Bu Master Diploma, Premium Master serisinin bir parçasıdır. Bu tür bir eğitim kursu, üst düzey şirketlerdeki ürün ve hizmetlerin genişletilmesi ve tanıtımı için karar verme ve organizasyonel süreçleri yönetmek için gerekli olan teknik ve pratik becerileri öğrenmek isteyen profesyoneller için yapılandırılmıştır. pazar.... [-]

İtalya Milan
Açık Kayıt
Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Life Learning

İşletme Proje Müdürü ol. Emilio Corteselli işbirliğiyle Life Learning , size Yönetim ve İşletme Örgütü bölümlerinin yönetimi için nasıl bir Proje Yönetim Görevlisi olunac ... [+]

İş Projesi Müdürü Olun

Emilio Corteselli işbirliğiyle Life Learning , size Yönetim ve İşletme Örgütü bölümlerinin yönetimi için nasıl bir Proje Yönetim Görevlisi olunacağını öğretecek olan ve devrim niteliğindeki "Proje Yönetimi Yönetici Ustası" nı sunar.

Neden bu Master'ı seçmelisin?

Master, şirketin Proje Yönetimi alanındaki profesyonelleri eğitmeyi amaçlamaktadır. Bu Master'ın sonunda, proje takımlarını yönetmek, iş planlarını hazırlamak, proje döngüleri düzenlemek, Kurumsal faaliyetleri yönetmek ve planlamak ve sürecin, sorumlulukların ve kontrol araçlarının analiz ve izlenmesinin faaliyetlerini gerçekleştirmek için gerekli hazırlığa sahip olacaksınız. şirketlerde yönetim. Bu dersin amacı, öğrencilere teknik bilgi ve bu yönetim sisteminin işleyiş mekanizmalarını anlama becerisi kazandırmak, yöneticileri temel yönetim hedeflerine yönlendirmek ve yönlendirmek için faydalıdır. Bu bilgi ve basit pratik örnek olaylara anlayış. “Proje Yönetiminde Üst Düzey Yönetici” , şirkete dahil olmak için gerekli olan becerileri kazanmanızı sağlayacak, tüm iş süreçleri ile ilgili çalışma ve anlayışla, yönetim ve destek faaliyetleri için referans değerlerden biri haline gelebilirsiniz. Operasyonel yöneticiler karar verme ve operasyon süreçlerinde. İleriye yönelik olarak, faaliyetlerin ekonomik ve mali açıdan planlanması ve izlenmesi faaliyetlerini hazırlamak için gerekli know-how'ı edinebilirsiniz. İşgücü piyasasının evrimi, şirketlere, hem dış danışmanların ücretlerinden tasarruf etmek hem de iş geliştirme, pazarlama gelişimi için eğitimli ve adanmış kaynaklara sahip olmak için organizasyona adanmış tüm takımı ele almaya yöneltmektedir. satış ve şirket yönetimi.... [-]

İtalya Milan
Açık Kayıt
Italyan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
OBS Business School

Yirmi yıl boyunca, girişimcilere, problemleri öngörmede yardımcı olacak ve başlangıçta yatırımcıların gerekli gördükleri işlere nasıl yardımcı olacakları konusunda yararl ... [+]

Yalın Başlangıç ​​Yönetimi ve Çevik Geliştirme Master

Kanıta dayalı girişimcilik, Yalın Başlangıç ​​yöntemi

Yirmi yıl boyunca, girişimcilere, problemleri öngörmede yardımcı olacak ve başlangıçta yatırımcıların gerekli gördükleri işlere nasıl yardımcı olacakları konusunda yararlı iş planları yazmayı öğretiyoruz. Şimdi biliyoruz ki, bir dizi bilinmeyen şeyi tahmin etmenin bu uzun vadeli planları, müşterilerle ilk temasta hayatta kalmıyor. İş planlarının ölümcül bir felaketten muzdarip olduğunu fark edinceye kadar bize biraz zaman harcadı: onlar, başlangıçların büyük şirketlerin sadece küçük versiyonları olduğunu varsaydılar . Başarıdan önceki başlangıçlar, başarısızlığa karşı başarısızlıktan çok hızlı geçerken, gerçeğe uyum sağlayarak, yeni iterasyonları test ederek ve müşterilerinden sürekli bir öğrenme süreci ile ilk fikirlerini geliştiriyor.... [-]

İspanya Barcelona Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
10 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
OBS Business School

Birkaç yıldır, biz (yeni teknolojiler, iş modelleri, ... düzenlemek ve iletişim yollarını) bu ima yıkıcı değişikliklerle yeni topluma bir analog dijital topluma geçişi ta ... [+]

Birkaç yıldır, biz (yeni teknolojiler, iş modelleri, ... düzenlemek ve iletişim yollarını) bu ima yıkıcı değişikliklerle yeni topluma bir analog dijital topluma geçişi tanıklık ediyoruz; yolu iş yaptığımız ve çalışma yapısı.

Tüm bu en ekonomik sektörleri, önceki ayarlarına yeni tamamen farklı yol açan birçok ekonomik sektörlerde hakim statükoyu devrim var yeni iş kültürleri ile yeni şirket yaşamış derin değişikliklerden bazıları sonuçlara yol açmıştır.

Biz karmaşıklık, belirsizlik, volatilite ve çevre hızı ile karakterize bir değişen aşamasında yaşıyor. Toplum biz iletişim ve karar verme yönetmek için bilgi üstel artış (dış yapılandırılmamış açık ve gerçek zamanlı) tanık şekilde daha fazla şeffaflık ve dürüstlük gerektirir.... [-]

İspanya Barcelona
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
OBS Business School

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans size uluslararasılaşma sürecinde şirket yönetmekte ya da zaten yurt dışında çalışabilen uluslararası odaklı bir profesyonel olmak kurdu ... [+]

Uluslararası İşletmecilik çevrimiçi Master Sunumu

Küreselleşme giderek parçalı ve rekabetçi piyasalar artış göz önüne alındığında, bu nedenle şirketlerin uluslararasılaşma ve iş genişletilmesi sırasında dış pazarlarda kendi kuruluş anahtarıdır olmuştur. , Bilgi teknolojisi kullanımını teşvik faaliyetlerinin genişletilmesi ele ve kurumsal kültür bir değişiklik esastır yazdırın.

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans size uluslararasılaşma sürecinde şirket yönetmekte ya da zaten yurt dışında çalışabilen uluslararası odaklı bir profesyonel olmak kurdu. mali, stratejik ve yönetim ortamlarını hakim profesyonel olan uluslararası iş yürütülmektedir.... [-]

İspanya Barcelona Madrid
Bilgi iste
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku