Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Lisansüstü Eğitimler içinde İlköğretim 2019/2020

Lisans programını tamamlayan ancak eğitim ve kariyerlerini ilerletmek isteyen öğrenciler için yüksek lisans programları mükemmel bir seçim olabilir. Çoğu program belirli konularda derinlemesine dersler vermek ve tamamlamak için bir ila iki yıl arasında bir yer alır.

İlköğretimde Üstat Nedir? İlköğretim öğrencilerinin öğretmenleri olmak için bireyleri eğitmeye odaklanan ilköğretim, giderek önem kazanan bir liberal sanat eseridir. Bu programlardaki bireyler genellikle eğitim teknikleri, sınıf yönetimi ve eğitim modelleri gibi geniş bir eğitim ile ilgili konuları araştırırlar. Ayrıca, gelecekteki öğretmenler eğitimciler ve ebeveynler arasındaki uçurumu kapatmaya yardımcı olmak için iletişim yöntemlerini öğrenebilirler.

İlköğretim programlarının mezunları genel olarak coğrafi alanlarının eğitim sistemini ve çocuk psikolojisine dair kavrayışlarını derinlemesine anlarlar. Ayrıca, kişilerarası iletişim ve halkla konuşma becerileri de, hem sınıf içinde hem de dışında başarıyı geliştirmeye ve geliştirmeye eğilimlidir.

İlköğretimde Master edinme maliyetini hesaplayan tek bir formül yoktur. Fiyatlar, öğrencinin seçtiği üniversitenin yanı sıra çalışma ülkesine bağlı olarak değişecektir.

Öğretmen olmak, ilköğretim programlarının mezunlarının en yaygın kariyeridir. Çok talep gören, tüm toplumlarda eğitimcilere ihtiyaç duyulmaktadır, bu nedenle İlköğretimde bir Üstatın sahipleri genellikle nerede yaşayacakları ve çalışacakları çeşitli seçeneklere sahiptir. Birçok öğretmen mesleğe emekli oluncaya kadar kalmaya karar verse de, bazıları eğitim sisteminin diğer hayati sektörlerine gitmeyi, danışman, yönetici veya psikolog olarak çalışmayı seçebilir. Bu mesleklerden her biri, ilköğretim öğrencilerini akademik ve kişisel olarak eğitmekten ve rehberlik etmekten sorumludur.

İlköğretimde Yüksek Lisansınızı başarmanıza yardımcı olmak için tasarlanan programlar yerel, çevrimiçi ve yurtdışında mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar İlköğretim Filter

İlköğretim Sınıflarında Belgelendirme Yüksek Lisans Eğitimi

Faulkner University - Online Programs
e-Öğrenme Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri USA Online

İlköğretimde A Sınıfı Eğitim A Sınıfı Sertifika, mevcut öğretmenlerin becerilerini ve pazarlanabilirliklerini geliştirmeleri veya uzmanlık düzeylerini ilkokul çağındaki öğrencilere yönlendirmeleri için mükemmel bir yoldur. Sınıf çalışmasına ek olarak, eğitimde daha yüksek bir alan, yazılı müfredatlardan ve ders kitaplarından müdürlüğe kadar, alanda kapıları açar. Sertifika seviyelerini artırmak isteyenler için.

Eğitim master (med / alta) ilköğretim (çevrimiçi)

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Montgomery + 1 daha

Bu çevrimiçi program akılda sizin için tasarlanmıştır. Günlük işinizi devam ettirin ve yüksek lisansını aynı anda tamamlayın. ASU, M.Ed.'ye sertifika ve sertifikasız seçenekler sunmaktadır. İlköğretim programında.