Online Yüksek Lisans Programları içinde İnşaat 2020

Bir yüksek lisans derecesi ya bir lisans derecesi ile entegre ya da ayrı olabilir. Bir profesyonel alanda belirli bir konuda otoritesini gösteren bir akademik derecedir. Mezunların ileri düzeydeki bilgileri, kendi alanlarındaki kavramları daha teorik ve eleştirel bir bakış açısı ile analiz etmelerine izin vermelidir. İnşaatta Üstat Nedir? İnşaatı daha kapsamlı bir şekilde od… Devamını oku

Bir yüksek lisans derecesi ya bir lisans derecesi ile entegre ya da ayrı olabilir. Bir profesyonel alanda belirli bir konuda otoritesini gösteren bir akademik derecedir. Mezunların ileri düzeydeki bilgileri, kendi alanlarındaki kavramları daha teorik ve eleştirel bir bakış açısı ile analiz etmelerine izin vermelidir.

İnşaatta Üstat Nedir? İnşaatı daha kapsamlı bir şekilde odaklayan ileri bir lisans derecesidir. Binalar, yollar, su yolları ve güç kaynağı sahaları gibi fiziksel inşaat ve tadilatları içermektedir. İnşaatta yüksek lisans derecesi, kaynak dağıtımı, proje yönetimi ve iletişim gibi lojistik hususları da içerebilir.

İnşaatta yüksek lisans derecesine sahip olanlar, sadece mevcut bilgiyi pekiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda da üzerine inşa edilen bir programı sabırsızlıkla bekleyebilirler. Öğrenciler sadece en son kavramları öğrenmekle kalmayıp, bazı durumlarda, öğrenciler kendi çalışma alanlarındaki bilgi birikimine katkıda bulunan kendi araştırmalarını yapmaya teşvik edilirler.

Yüksek lisans dereceleri, çeşitli faktörlere bağlı olarak maliyetlerde değişiklik gösterecektir. Kitap ve gereç, ders ve diğer idari ücretlere ek olarak seçtiğiniz öğrenim kurumu toplam maliyeti etkileyecektir. Değişen faktörler nedeniyle, öğrenciler en doğru fiyat teklifi için en güncel bilgileri doğrudan kendi öğrenim kurumlarından almaları için teşvik edilir.

Bu programın mezunları yönetim, mühendislik ve araştırma mesleklerindeki yüksek beklentileri bekleyebilir. İnşaat yöneticileri, hem projelerin hem de arkasındaki insan gücünü denetler, koordine eder ve denetler. Miktar ve bina kontrolünün bir sörveyörü olmak da bir başka potansiyel seçenek. İnşaat mühendisliği ile ilgili bir çalışma alanı olarak, alan mühendisleri veya inşaat mühendisleri gibi meslekler için de mezun sayılabilir.

Kendinizi bir sınıfa getirebilir veya bir bilgisayara erişebilirseniz, derecelerinizi almak için bir yer bulabileceksiniz. Yükseköğretime giden yolda ilk adımı atın. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
North Dakota State University – Department of Construction Management and Engineering
Fargo , USA

Konut, ticari, endüstriyel, otoyol ve ağır inşaat dahil olmak üzere her türlü inşaatta çalışan kişiler çevrimiçi bir İnşaat Yönetimi Derecesi'nden faydalanabilirler. Bu profes ... +

Konut, ticari, endüstriyel, otoyol ve ağır inşaat dahil olmak üzere her türlü inşaatta çalışan kişiler çevrimiçi bir İnşaat Yönetimi Derecesi'nden faydalanabilirler. Bu profesyonel program, 30 kredilik ders çalışmasından ve Ortak Yapıcı (AC) Sınavından oluşur. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 aylar
Ingilizce
24 Aug 2020
01 May 2020
Online
 
Structuralia
Alcobendas , Spain + 5 Daha fazla

İspanyolca konuşulan dünyanın önde gelen eğitim okulu Structuralia ile İnşaat, Altyapı, Enerji ve Mühendislik sektörlerinde kendinizi şekillendirin.

İspanyolca konuşulan dünyanın önde gelen eğitim okulu Structuralia ile İnşaat, Altyapı, Enerji ve Mühendislik sektörlerinde kendinizi şekillendirin. -
Yüksek Lisans
Tam zamanlı
Ispanyolca
Eylül 2020
Online