Filter
Yüksek Lisans
Amerika Birleşik Devletleri Hız: Yarı zamanlı

Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Biobilişim ABD'nde 2020

Yüksek lisans programı, yaklaşık iki yıllık sınıf çalışması, araştırma ve muhtemelen bir tez hazırlanmasını gerektiren odaklanmış bir derecedir. Bu ileri eğitim programı, öğrencilerin ilgi alanlarını genişletmelerine olanak tanır.

Biyoinformatik biyolojik sistemlerin mantıklı bilgisayar yaklaşımların uygulanması ile ilgilidir. Özellikle post-genomik çağda, sanayi için önemli bir odağı haline gelmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Online Yüksek Lisans Programı içinde Biobilişim ABD'nde

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Biobilişim, Amerika Birleşik Devletleri

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
UMaineOnline (University of Maine)

Biyomedikal Bilim ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü (GSBSE) biyoinformatik yeni bir online Profesyonel Bilim Master programı geliştirdi. Biyoinformatik, biyolojik süreç ... [+]

Biyoinformatik Genel Bakış PSM

Biyomedikal Bilim ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü (GSBSE) biyoinformatik yeni bir online Profesyonel Bilim Master programı geliştirdi. Biyoinformatik, biyolojik süreçleri anlamak için, matematik, istatistik, ve hesaplamalı yaklaşımlar uygulamasıdır. biyoinformatik PSM bir online program ve matematik, bilgisayar bilimi, mekansal bilgi bilim ve mühendislik ve moleküler ve hücre biyolojisi alanları arasında disiplinlerarası sınıfları içerir. Maine Üniversitesi'nde, Jackson Laboratory, Mt. GSBSE fakülte Desert Island Biyolojik Laboratuvarı, New England, Southern Maine ve Maine Tıp Merkezi Araştırma Enstitüsü Üniversitesi Üniversitesi bu online lisans programının dersleri olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orono
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
edX

Bir sonraki büyük biyoteknoloji keşfini açmak için biyolojik büyük verilerin nasıl analiz edileceğini öğrenin. ... [+]

Bir sonraki büyük biyoteknoloji keşfini açmak için biyolojik büyük verilerin nasıl analiz edileceğini öğrenin.

Modern biyoloji, büyük miktarlarda büyük veri üretir. Bu verilerde saklı olan bir sonraki gişe canavarı kanser tedavisi, belirli bir genin bir hastalıktan sorumlu olduğunun kesin kanıtı veya önemli bir biyolojik süreci kopyalamak için gerekli bilgiler olabilir - ve bunu keşfeden ekipte olabilirsiniz.

Biyoinformatik, biyoloji, bilgisayar bilimi ve matematiği harmanlamaktadır ve bu Biyoinformatik MicroMasters programında, bu büyüleyici alanda size önemli bir kariyer avantajı sağlayacak üstün bilgi ve deneyim kazanacaksınız.

Bu programda, DNA dizilerinin mutasyonları ve anomalileri bulmak için nasıl analiz edileceğini, protein yapısının protein fonksiyonunda oynadığı rolün önemini anlayacak ve biyolojik olarak büyük verileri benimsemek için R programlama dahil istatistiksel analiz araçlarını kullanacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku