Filter
Yüksek Lisans
Kuzey Amerika Hız: Yarı zamanlı

Online Yüksek Lisans Programları içinde Biobilişim 2020 Kuzey Amerika

Yüksek lisans derecesi almak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu derece genelde lisans derecesi sonrasında alınmaktadır ve birçok farklı alanda sunulmaktadır. Her program okuldan okula değişiklik gösterebilmektedir.

Biyoinformatik biyolojik sistemlerin mantıklı bilgisayar yaklaşımların uygulanması ile ilgilidir. Özellikle post-genomik çağda, sanayi için önemli bir odağı haline gelmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Amerika kıtasında yer almaktadır. Dünyadaki boyutuna göre en büyük üçüncü ülkedir. Bu, diğer dünya ülkeleri ile karşılaştırıldığında oldukça kısa bir geçmişe sahip, dünyanın birine sahip en büyük ekonomileri, ve dünyanın birine sahip 'en çeşitli topluluklar.

Yüksek Lisans Programı Online içinde Biobilişim Kuzey Amerika

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Biobilişim, Kuzey Amerika

UMaineOnline (University of Maine)

Biyomedikal Bilim ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü (GSBSE) biyoinformatik yeni bir online Profesyonel Bilim Master programı geliştirdi. Biyoinformatik, biyolojik süreç ... [+]

Biyoinformatik Genel Bakış PSM

Biyomedikal Bilim ve Mühendislik Bilimleri Enstitüsü (GSBSE) biyoinformatik yeni bir online Profesyonel Bilim Master programı geliştirdi. Biyoinformatik, biyolojik süreçleri anlamak için, matematik, istatistik, ve hesaplamalı yaklaşımlar uygulamasıdır. biyoinformatik PSM bir online program ve matematik, bilgisayar bilimi, mekansal bilgi bilim ve mühendislik ve moleküler ve hücre biyolojisi alanları arasında disiplinlerarası sınıfları içerir. Maine Üniversitesi'nde, Jackson Laboratory, Mt. GSBSE fakülte Desert Island Biyolojik Laboratuvarı, New England, Southern Maine ve Maine Tıp Merkezi Araştırma Enstitüsü Üniversitesi Üniversitesi bu online lisans programının dersleri olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Orono
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
edX

Bir sonraki büyük biyoteknoloji keşfini açmak için biyolojik büyük verilerin nasıl analiz edileceğini öğrenin. ... [+]

Bir sonraki büyük biyoteknoloji keşfini açmak için biyolojik büyük verilerin nasıl analiz edileceğini öğrenin.

Modern biyoloji, büyük miktarlarda büyük veri üretir. Bu verilerde saklı olan bir sonraki gişe canavarı kanser tedavisi, belirli bir genin bir hastalıktan sorumlu olduğunun kesin kanıtı veya önemli bir biyolojik süreci kopyalamak için gerekli bilgiler olabilir - ve bunu keşfeden ekipte olabilirsiniz.

Biyoinformatik, biyoloji, bilgisayar bilimi ve matematiği harmanlamaktadır ve bu Biyoinformatik MicroMasters programında, bu büyüleyici alanda size önemli bir kariyer avantajı sağlayacak üstün bilgi ve deneyim kazanacaksınız.

Bu programda, DNA dizilerinin mutasyonları ve anomalileri bulmak için nasıl analiz edileceğini, protein yapısının protein fonksiyonunda oynadığı rolün önemini anlayacak ve biyolojik olarak büyük verileri benimsemek için R programlama dahil istatistiksel analiz araçlarını kullanacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku