ONLINESTUDIES

Online Yüksek Lisans Programları içinde Biyoteknoloji 2020 Kuzey Amerika'da

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra birçok öğrenci yüksek lisans programına devam etmeye karar vermektedir. Bu tip bir derece almak iş olanaklarınızı arttıracağı gibi başarılı bir kariyer edinmek için gerekli bilgileri öğrenmenize de yardımcı olacaktır.

Biyoteknoloji, biyomoleküler ve hücresel süreçleri temel alan ürünler ve teknolojiler olarak adlandırılabilir. Bu alandaki öğrenciler, moleküler ve hücre biyolojisi, genetik, immünoloji, anatomi ve fizyoloji, fizik, kimya ve mikrobiyoloji gibi dersler almaktadırlar.

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

Yüksek Lisans Program Online içinde Biyoteknoloji Kuzey Amerika'da

2 Sonuçlar Biyoteknoloji, Kuzey Amerika Filter

Biyoteknoloji Girişimi ve Girişimcilik Yüksek Lisans

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Amerika Birleşik Devletleri, Washington
Yüksek Lisans
01 Sep 2020
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Online

Johns Hopkins Master Biyoteknoloji Girişimcilik ve Girişimcilik programı, mevcut bir biyoteknoloji organizasyonu veya yeni bir biyoteknoloji girişiminin başlatılmasını hayal e ...

Devamını oku

Sürdürülebilirlik için Kimya ve Teknolojide MicroMasters Programı (Wageningen Üniversitesi

edX
Amerika Birleşik Devletleri, Cambridge
Yüksek Lisans
04 Sep 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
24 hafta
Ingilizce
Online

Dünya fosil kaynaklarını kullanmaktan sürdürülebilir biyo-tabanlı olanlara doğru ilerliyor. Gerçekten sürdürülebilir olması için, alternatif, biyolojik temelli kaynakların da ...

Devamını oku