Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Yüksek Lisans Programları içinde Dil Öğretimi 2019/2020

Yüksek lisans derecesi, öğrencilerin lisans veya lisans derecesi aldıktan sonra takip edebilecekleri lisansüstü bir programdır. Bu programlar, konuya bağlı olarak bir yıl veya birkaç yıl sürebilir. Birçok programın, normal sınıflara ek olarak bir araştırma bileşeni vardır.

Dil Öğretiminde Üstat Nedir? Öğrencileri başkalarına bir dil öğretmeye hazırlayan gelişmiş bir akademik programdır. Dersler genellikle dilbilgisi ve dilbilim gibi dil özel sınıflarının bir karışımını ve test tasarımı ve müfredat geliştirme gibi pratik öğretim becerilerini içerir. Programlar tipik olarak bir öğrenci-öğretim birimine sahiptir, böylece mezunlar mezun olmadan önce sınıf deneyimi kazanırlar.

Dil Öğretiminde bir Master, öğrenciler için birçok fayda sağlayabilir. Öğrenilen beceriler geliştirilmiş konuşma, planlama ve organizasyon içerir.

Dil Öğretiminde Master kazanmaya karar verirken ücretler önemli bir faktördür. Potansiyel öğrenciler ilgi duydukları birkaç okulu tanımladıktan sonra, daha fazla bilgi edinmek için kabul bürolarına başvurmalıdırlar. Maliyetler programın süresine ve yerine göre değişebilir.

Dil Öğretiminde Master kazanan birçok mezun öğretmen olmak için devam ediyor. Yerel olarak çalışma, kendi ana dillerini kendi ülkelerine yeni gelmiş olan insanlara öğretme şansına sahipler. Aynı zamanda yurtdışında da çalışabilirler, anadillerini başka bir ülkedeki çeşitli gruplara öğretebilirler. Geleneksel okul ortamının ötesinde, küresel ve çok dilli sektörlerde misafirperverlik ve turizm gibi dil öğretmenlerine de talep vardır. Bu program ayrıca öğrencileri diğer öğretmenlerin öğretmenleri haline getirebilir.

Dil Öğretiminde Yüksek Lisans elde etmek için gereken şartlar dünya çapında birçok kurumda yerine getirilebilir. Çevrimiçi veya şahsen, yarı zamanlı veya tam zamanlı olsun, her bir aday öğrenci için bir program olduğundan emin olabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

5 Sonuçlar Dil Öğretimi Filter

Iki dilli eğitime Masters

Universidad Nebrija
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Madrid + 1 daha

iki dilli eğitimde eğitim: lisansüstü çalışmalar aralığında, Üniversite Nebrija bir toplumsal talebi karşılayan profesyonel adam oluşumunun bir yol sağlar. Bu uygulamalı dilbilim ve iki dillilik içinde Nebrija öğretmen eğitimi hem de L2 öğretim ve araştırma uzun tecrübesi, araştırmanın en önemli çizgilerin geleneksel bir dayanmaktadır İki Dilli Eğitim Yüksek Lisans olduğunu üniversite.

Bir yabancı dil olarak İspanyolca ustası öğretmen

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Bilgi iste İspanya Barcelona

anadili olarak buna sahip 500 milyondan fazla hoparlörler sayesinde, İspanyol öncesinde İngilizce ve ancak Mandarin tarafından aştı dünyanın ikinci en çok kullanılan anadil vardır. Profesör Manuel Angel Vázquez Medel tarafından yapılan bir araştırmaya göre, 2050 yılında, İspanyol gezegendeki en yaygın anadil olacaktır.

Üniversite / Üniversitelerarası Öğretim Dilleri Yüksek Lisans: Yabancı dil olarak İspanyolca

Universitat Rovira i Virgili
Kampüs Tam zamanlı 9 aylar Bilgi iste İspanya Tarragona

Yabancı Dil Olarak İspanyolca Yüksek Lisans Derecesi'nin temel amacı, diğer dilleri konuşanlara İspanyolca öğretmek için öğrencileri yetiştirmektir. Öğrencilere, evde veya yurt dışında yabancı dil olarak İspanyolca öğretmek için ihtiyaç duydukları teori ve pratik araçları sağlar.

Zorunlu Orta Öğretim ve Bakalorya, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi Öğretmenliği Yüksek Lisans Derecesi

UNIR
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Logroño

UNIR tarafından Orta Öğretim Öğretmenliği Eğitimi alanında 11.000'den fazla öğrenci Yüksek Lisans diplomasını aldı. Bu resmi çevrimiçi Yüksek Lisans derecesi, çalışmalarını oryantasyon ve öğretim alanlarında geliştirebilecek profesyonelleri eğitme misyonuna sahiptir.

Eğitim bilimleri mezun: dili ve edebiyatı öğretimi - Distance

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ilgili literatür, ve (c) etkileşim çalışması Diğer öğrenciler. Öte yandan, program çeşitli kurslar belirli nicel ve nitel araştırma kursları (a) izleme, (b) ile küçük çaplı soruşturma araştırma becerilerini teşvik ve / veya Yüksek Lisans Tezi hazırlanması ve amaçlar (c) seminer / konferans araştırma içeriğinde katılım.