Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Lisansüstü Eğitimler içinde Eğitim Liderliği 2019/2020

Yüksek lisans derecesi, belirli bir alanda üst düzey öğrenim sertifikasıdır. Genellikle belirli bir mesleğe yönlendirirler ve sınıf stili öğrenme, stajlar, pratikler, uzaktan eğitim veya çevrimiçi modüller içerebilirler.

Eğitimde Bir Yüksek Lisans daha iyi bilinirken, bazı kişiler, Eğitim Liderliğinde Üstünlük nedir diye merak edebilirler. Eğitim liderliğinde bir yüksek lisans, eğitim ve pedagoji ilkelerini kapsayabilir, ancak çoğu zaman yurtdışında eğitim programları, üniversite merkezleri, bakanlıklar veya eğitim bakanlıkları veya öğretmen yetiştirme enstitüleri gibi eğitim kurumlarını yönetmek için bireyler yetiştirmek için daha da ileri gider. Böyle bir dereceyi takip eden öğrenciler, eğitim organizasyonlarının nasıl kurulacağını, yeni programlar geliştirmek için pedagojik araştırmaların nasıl kullanılacağını veya grup dinamikleri ve psikolojisini anlamayı öğrenebilir.

Birkaç faydalı beceri edinmek, Eğitim Liderliği Yüksek Lisansını kazanmakla sonuçlanabilir. Bu tür beceriler, yalnızca güçlü liderlik, iletişim ve planlama gibi günlük yararlı becerileri değil, aynı zamanda, eğitim programları içindeki sistemik sorunları tanımlamak ve iyileştirmeleri desteklemek için değişimci olarak davranmak gibi konuya özgü becerileri de içerir.

Eğitim liderliğinde yüksek lisans derecesi genellikle üç yarıyıl veya bir buçuk yıllık tam zamanlı çalışma üzerinden kazanılır. Maliyet, programı sunan kuruluşa bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Bununla birlikte, bazı ülkelerde, yüksek lisans derecelerine lisansüstü asistanlık programlarına sübvanse edilebilir.

Böyle bir derece, çeşitli kariyer çeşitliliğine yol açabilir. Bunlar, bir okul veya üniversite müdürü veya yöneticisi, öğrenci dekanesi, bakan veya sekreter, bir müdür, bir kolej provost veya bir eğitim yüksekokulundaki öğretmen eğitmeni olabilir. Bir Yüksek Lisans Eğitim Liderliği, politika analistleri olarak kariyer yapmayı düşünen bireylere, ilgili kar amacı gütmeyen bir organizasyonda program yöneticilerine veya program geliştirme danışmanlarına da faydalı olabilir.

Eğitim lideri olan bazı ustaların programları, dünyadaki bilim adamları için daha esnek kayıt olanakları sunarak çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

10 Sonuçlar Eğitim Liderliği Filter

Eğitim kurumlarında Usta

School of Continuing Education – Universitat de Barcelona
e-Öğrenme Tam zamanlı Bilgi iste İspanya Barcelona

Bu Master pekiştirmek ve bir eğitim kurumunda sorumluluk pozisyonlarda kariyer geliştirmek isteyen okullarda, resmi ve gayri resmi hem profesyonel eğitime katılan mezunlar (mezunları, mezun veya mezun), hedefleniyor.

Kurumsal ve eğitim yönetiminde master

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 - 20 aylar Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

Kurumsal Yüksek Lisans (MBA) ve Eğitim yönetimi çalışma programının sonunda mezunları teori ile pratiği birleştirmek ve eğitim sektöründe sağlam bir bilgiye gösterecektir.

Liderlik ve Eğitim Merkezleri Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi

UNIR
e-Öğrenme Yarı zamanlı 1 yıl Bilgi iste İspanya Logroño

Liderlik ve Eğitim Merkezlerinin Yönetiminde Resmi Yüksek Lisans Derecesi% 100 çevrimiçi size okullar, okullar, enstitüler ve diğer eğitim merkezlerinden sorumlu olmak için gerekli becerileri öğretecektir. Okul topluluğunu geliştirecek başarılı önlemleri planlamayı, geliştirmeyi ve değerlendirmeyi öğreneceksiniz.

Eğitimin ana (medf)

University of Southern Queensland (USQ)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 18 - 72 aylar Bilgi iste Avustralya Australia Online + 1 daha

Eğitimciler, öğrenmek, geliştirmek ve çağdaş dünyaya katılmak için bilgi kullanımı vatandaşların kapasitelerini geliştirmede hayati bir rol oynamaktadır. Eğitim Master Eğitimde lider olmak için yardımcı uzmanlık uzatmak amaçlamaktadır.

Eğitim Merkezleri Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisans

UNIR - Mexico
e-Öğrenme Tam zamanlı 18 aylar Ekim 2019 Meksika Mexico City

Profesyonel profilinizi, gerçek zamanlı olarak çevrimiçi sınıfları olan Eğitim Merkezlerinde Yönetim ve Yönetim alanındaki tek Yöneticiler ile tamamlayın.

Eğitim Bilimleri Yüksek Lisansı - Eğitim Liderliği ve Yönetimi

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı, lisansüstü düzeyde adayların eğitim liderliği ve yönetimine odaklanan çeşitli alanlarda lisansüstü düzeyde yüksek lisans yapmaktır. Odak noktası, çeşitli eğitim kurumsal bağlamlarına öncülük etmek için adaylar hazırlamaktır. Resmi, resmi olmayan ve gayri resmi.

Eğitim Yüksek Lisansı

Southern Cross University (Online)
e-Öğrenme Yarı zamanlı 16 aylar Kasım 2019 Avustralya Australia Online

SCU Online Eğitim Master ile öğrencileriniz ve öğretmenleriniz için daha iyi sonuçlar oluşturun. Eğitimdeki son trendleri deneyimli akademisyenlerden öğrenerek, çağdaş eğitimin savunucusu olacaksınız. SCU Online M.Ed iki uzmanlık sunar: Eğitimsel Liderlik ve Eğitim Refahı, ya da genel bir M.Ed. Her iki uzmanlıktan birimler içeren. İlgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize uyarlanmış bir müfredatla, en tutkulu olduğunuz yönde büyümeyi seçebilirsiniz.

Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans

University of Johannesburg
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Ocak 2020 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg + 1 daha

Eğitim Yönetiminde çevrimiçi MEd, örgün veya yaygın eğitim sektöründe yer alan herkes için geçerlidir. Modül yelpazesi, önceki öğrenmeye değer katacak ve uygulamaları anlama ve inceleme için kavramsal ve teorik çerçeveler sunacaktır. Program küresel olarak bilgilendirilirken, katılımcıların içe aktarılan bilgiyi yerel bağlamsal bilgi ve uygulamaları ışığında sorgulamaları ve kendi eğitim yönetimi seslerini bulmaları beklenmektedir.

Öğretmen Liderliğinde Eğitim Yüksek Lisansı

University of Delaware Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 24 aylar Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Newark

Öğretmen Liderliği'nde çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisansı, okullarında ve bölüm başkanlığı, müfredat koordinatörü, öğretmen akıl hocası, eğitim koçu ve topluluk irtibat noktaları gibi ek liderlik rollerini üstlenmek isteyen öğretmenler için tasarlanmıştır.

Online Eğitim Yüksek Lisans Derecesi

California Southern University
e-Öğrenme Tam zamanlı 2 yıl Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Costa Mesa

California Southern University Eğitim Fakültesi, Eğitim Danışmanlığı, Eğitim Programları ve Öğretim Tasarımı ve Organizasyonel Liderlik alanlarında yoğunlaşan bir Yüksek Lisans Programına (M. Ed) yol açan bir lisans programı sunmaktadır.