Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

En iyi Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim Uygulaması 2019/2020

Birçok öğrenci kariyerlerini genişletmek için lisans derecelerini takip eden bir yüksek lisans programı izlemektedir. Bu tür programlar, seçilmiş alanın içinde ve dışında değerli uzmanlık ve beceriler geliştiren daha yüksek düzeydeki çalışmaları içerir.

Eğitim Uygulamasında Üstat Nedir? Bu program, örgün eğitim teorileri, uygulamaları ve teknikleri ve öğrencileri en etkili şekilde öğretme konusunda ileri düzey kurslar sunmaktadır. Müfredat, öğrenmenin sinirbilimi, öğrencilerin yeni bilgi ile nasıl etkileşimde bulunabileceği, eğitimin sosyal ve duygusal yönleri ve eğitim teknolojilerinin etkin kullanımı gibi öğretim unsurlarını kapsamaktadır. Programa ve öğrencinin hedeflerine bağlı olarak, kurslar eğitim sistemlerinin iyileştirilmesinde idari rollere odaklanabilir.

Eğitim Uygulamasında Master almak, yararlı kariyer ve yaşam becerileri oluşturmaya yardımcı olur. Etkili iletişim ve örgütsel beceriler yaygındır ve öğrenciler, başkalarının bir işte veya öğrenme ortamında en iyi nasıl çalıştıkları hakkında daha güçlü bir anlayış geliştirebilirler. Liderlik ve karar verme de ayrıca vurgulanmaktadır.

Bir yüksek lisans programı tipik olarak bir ila üç yıl sürer, ancak o yılların dersleri, lisans derslerinden daha yüksek olacaktır. Maliyetler ayrıca bir okul ve programdan diğerine değişir ve gerekli ders kitapları için ya da uzaktan eğitim için ücretler olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için ilgilendiğiniz okullardaki ilgili kabul bürosuna danışın.

Eğitim Uygulamasında Master Tamamlamak, eğitim ortamlarında daha yüksek iş fırsatları yaratır. Devlet okul sistemlerinde, müfredat geliştiricileri ve müdürleri, sınıf içinde uygulanan öğrenme programlarının şekillendirilmesinden sorumludur; Özel okullarda, benzer roller için eğitim danışmanları işe alınabilir. İş dünyasında bir derece ile birleştiğinde, mezunlar şirket içi eğitmenler, yeni çalışanları eğitmek için programlar geliştirmek ve rafine etmek gibi şirketler içinde de görev alabilirler.

Eğitim derecelerine yönelik programlar sunan birçok okul, Eğitim Uygulamasında bir Master da sunmaktadır. Uzaktan eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için çevrimiçi seçenekler de bulunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Eğitim Uygulaması

Universidad Del Valle De Mexico

Bu Online Yüksek Lisans derecesi, yeterlilik yaklaşımının kavram ve metodolojileri konusunda uzmanlaşmanıza, akademik programlar için öğretme ve öğrenme stratejilerini fo ... [+]

Bu Online Yüksek Lisans derecesi, yeterlilik yaklaşımının kavram ve metodolojileri konusunda uzmanlaşmanıza, akademik programlar için öğretme ve öğrenme stratejilerini formüle etmenize ve uygulamanıza izin verir.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Yetkinlik temelli eğitime dayalı eğitim programlarını tasarlama, tanılama, yönetme, kullanma, değerlendirme ve yenilikçilik.Öğretme-öğrenme stratejilerini uygulayın.Teknik veya idari faaliyetlerde gereken mesleki beceriler hakkındaki bilginizi güncelleyin.UVM tercih neden?

uzmanlaşma

Müfredat, yetkinlik temelli eğitimde ilerici uzmanlık için dört seviyede organize edilmiştir.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Nicosia

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ... [+]

Çalışmalar Süresi (yıl): 1.5 yıl Çalışma Başlığı: Eğitim Bilimleri: Teori, Uygulama ve Öğretim Değerlendirme (MEd, 3 dönem) Başlık Çalışmaları Seviyesi: Yüksek Lisans (2 Döngüsü Çalışmaları) Öğretim Dili: Yunan Süreç Çalışmaları: Mesafe Asgari Kredi: 30 Asgari Avrupa Kredi (AKTS): 90 Program açıklaması

amaç

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ilgili literatür, ve (c) etkileşim çalışması Diğer öğrenciler. Öte yandan, program çeşitli kurslar belirli nicel ve nitel araştırma kursları (a) izleme, (b) ile küçük çaplı soruşturma araştırma becerilerini teşvik ve / veya Yüksek Lisans Tezi hazırlanması ve amaçlar (c) seminer / konferans araştırma içeriğinde katılım. Genel olarak, programın genel amacı, bağımsız bir düşünür ve bilim adamı eğitimci olmak için öğrencinin yardımcı olmaktır.... [-]

Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia
Bilgi iste
Yunan
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
edX

Yeni R ile yenilikçi bir lider ol ... [+]

Yeni R ile yenilikçi bir lider ol

Dünyanın dört bir yanındaki eğitim sistemleri, öğrenci performansını iyileştirmek için yenilikçi çözümler ve teknikler bulmakta merkezi bir zorluktur. Bu zorluk, öğretmenlerin, öğretmen liderlerinin ve öğrenme fırsatlarını geliştirmekle sorumlu olan müdürlerin iki amacı ile paylaşır: ortalama öğrenci performansı seviyelerini yükseltmek ve öğrenciler arasındaki başarı boşluklarını azaltmak.

Okulların ötesinde, bölge ofislerindeki liderler, devlet kurumları, meslek kuruluşları ve diğer sivil toplum kuruluşları da tüm okullarda, ilçelerde ve sistemlerde ölçekte öğrenci performansını artırma zorluğunu paylaşır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
20 - 35 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku