Cevrimiciprogramlar.com

En iyi Online Yüksek Lisans Dereceleri içinde Eğitim Uygulaması 2019/2020

Birçok öğrenci kariyerlerini genişletmek için lisans derecelerini takip eden bir yüksek lisans programı izlemektedir. Bu tür programlar, seçilmiş alanın içinde ve dışında değerli uzmanlık ve beceriler geliştiren daha yüksek düzeydeki çalışmaları içerir.

Eğitim Uygulamasında Üstat Nedir? Bu program, örgün eğitim teorileri, uygulamaları ve teknikleri ve öğrencileri en etkili şekilde öğretme konusunda ileri düzey kurslar sunmaktadır. Müfredat, öğrenmenin sinirbilimi, öğrencilerin yeni bilgi ile nasıl etkileşimde bulunabileceği, eğitimin sosyal ve duygusal yönleri ve eğitim teknolojilerinin etkin kullanımı gibi öğretim unsurlarını kapsamaktadır. Programa ve öğrencinin hedeflerine bağlı olarak, kurslar eğitim sistemlerinin iyileştirilmesinde idari rollere odaklanabilir.

Eğitim Uygulamasında Master almak, yararlı kariyer ve yaşam becerileri oluşturmaya yardımcı olur. Etkili iletişim ve örgütsel beceriler yaygındır ve öğrenciler, başkalarının bir işte veya öğrenme ortamında en iyi nasıl çalıştıkları hakkında daha güçlü bir anlayış geliştirebilirler. Liderlik ve karar verme de ayrıca vurgulanmaktadır.

Bir yüksek lisans programı tipik olarak bir ila üç yıl sürer, ancak o yılların dersleri, lisans derslerinden daha yüksek olacaktır. Maliyetler ayrıca bir okul ve programdan diğerine değişir ve gerekli ders kitapları için ya da uzaktan eğitim için ücretler olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için ilgilendiğiniz okullardaki ilgili kabul bürosuna danışın.

Eğitim Uygulamasında Master Tamamlamak, eğitim ortamlarında daha yüksek iş fırsatları yaratır. Devlet okul sistemlerinde, müfredat geliştiricileri ve müdürleri, sınıf içinde uygulanan öğrenme programlarının şekillendirilmesinden sorumludur; Özel okullarda, benzer roller için eğitim danışmanları işe alınabilir. İş dünyasında bir derece ile birleştiğinde, mezunlar şirket içi eğitmenler, yeni çalışanları eğitmek için programlar geliştirmek ve rafine etmek gibi şirketler içinde de görev alabilirler.

Eğitim derecelerine yönelik programlar sunan birçok okul, Eğitim Uygulamasında bir Master da sunmaktadır. Uzaktan eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için çevrimiçi seçenekler de bulunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Eğitim Uygulaması Filter

Yetkinlik Bazlı Eğitimde Yüksek Lisans Derecesi (Çevrimiçi Mezun)

Universidad Del Valle De Mexico
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Meksika Mexico City + 1 daha

Bu Online Yüksek Lisans derecesi, yeterlilik yaklaşımının kavram ve metodolojileri konusunda uzmanlaşmanıza, akademik programlar için öğretme ve öğrenme stratejilerini formüle etmenize ve uygulamanıza izin verir.

Lisansüstü eğitim bilimleri: teori, pratik ve öğretim değerlendirilmesi - Mesafe

University of Nicosia
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Programın amacı iki yönlüdür. Bir yandan, ileri düzeyde eğitim kursları (a) izleme yoluyla uzmanlık alanında derin bilgi edinmelerine öğrenciye yardımcı, (b) Fakülte ile ilgili literatür, ve (c) etkileşim çalışması Diğer öğrenciler. Öte yandan, program çeşitli kurslar belirli nicel ve nitel araştırma kursları (a) izleme, (b) ile küçük çaplı soruşturma araştırma becerilerini teşvik ve / veya Yüksek Lisans Tezi hazırlanması ve amaçlar (c) seminer / konferans araştırma içeriğinde katılım.

Öncü Eğitimsel Yenilik ve Gelişim Konusunda MicroMasters Programı (Michigan Üniversitesi)

edX
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 20 - 35 hafta Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Cambridge + 1 daha

Yeni R ile yenilikçi bir lider ol