Filter
Yüksek Lisans
Hız: Tümü

Online Yüksek Lisans Programları içinde Okul Öncesi Eğitim 2020

Bir lisans derecesi kazandıktan sonra, pek çok öğrenci yüksek lisans öğrenmeye karar verir. Yüksek lisans programları genellikle belirli mesleki alanlara göre daha fazla uyarlanır ve gerekli beceri ve bilgileri edinmek için pratik eğitimi vurgular.

Eğitim, toplumun en önemli yönlerinden biridir, özellikle çocuklar ve gençler için. Tutkulu bireyler, Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisesi nedir bilmek merak ediyor olabilirler? Erken çocukluk eğitimi, çocuklara bebeklik döneminden başlayarak en sosyoekonomik yaşlarına kadar uzanmaktadır. Bu, çocukların dil, bilişsel, sosyal ve fiziksel becerilerinin çoğunu geliştirdikleri bir zamandır. Bu dereceyi takip eden kişiler genellikle çocuk psikolojisi ve gelişimini, üretken ve olumlu büyümeyi destekleyen stratejileri ve uygun müfredat tasarımını öğrenirler.

Erken Çocukluk Eğitimi Yüksek Lisans mezunları, okuma yazma gibi alanlarda çocukların yeteneklerini ve ihtiyaçlarını değerlendiren ve geliştirmeyi destekleyen sağlıklı ve güvenli öğrenme ortamları yaratma ve yönetme becerisi gibi önemli becerileri kazanma fırsatı sunmazlar, güçlü liderlik ve iletişim gibi yaygın olarak uygulanabilir beceriler.

Erken çocukluk eğitiminde yüksek lisans derecesi, programı sunan ülke ve kuruma bağlıdır. Genel olarak, bu maliyetler, her biri birkaç bin ABD doları bulabilen gerekli kredilerin sayısı ile belirlenir. Bununla birlikte, birçok usta programı, maliyetin sübvanse edilmesine yardımcı olmak için mezun asistanlığı sunmaktadır.

Erken çocukluk eğitimindeki bir derece, pratik mesleki uygulamaları, anaokulu, gündüz bakımı veya erken ilkokul öğretmeni olarak vardır. Bu derece bu yaş seviyelerine odaklanır ve genellikle genel eğitim derecesine göre daha kariyer için daha uygun olur. Bununla birlikte, diğer olası kariyer müfredat uzmanı, aile destek uzmanı, eğitim danışmanı, çocuk gelişimi araştırmacı veya eğitici oyuncaklar veya çocuk büyümesini destekleyen diğer materyaller için satış temsilcisi içerebilir.

Dünyadaki muhtemel çocuk eğitimcilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, bazı kurumlar erken çocukluk eğitiminde master derecelerini çevrimiçi olarak sunmaktadır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

3 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Bu çevrimiçi program, günlük işinizi devam ettirebilmeniz ve yüksek lisansını aynı anda tamamlayabilmeniz için tasarlanmıştır. ASU, M.Ed.'ye sertifika ve sertifikasız seç ... [+]

Tutkulu. İşlenen. Fark Yaratmaya Hazır.

Bu kelimeler sizi tarif ediyor mu? Yüksek Lisans Eğitim programımız sizi Erken Çocukluk Eğitiminde yoğunlaşarak aydınlatmaya ve genç yaşta fark yaratmaya hazırlar.

Becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu çevrimiçi program sizin için tasarlanmıştır - hala çalışırken derecenizi almanıza olanak tanır. ASU, çevrimiçi Eğitim Yüksek Lisans programındaki her iki konsantrasyon için sertifikasyon ve sertifikasız seçenekler sunar.

Bu çevrimiçi program, günlük işinizi devam ettirebilmeniz ve yüksek lisansını aynı anda tamamlayabilmeniz için tasarlanmıştır. ASU, M.Ed.'ye sertifika ve sertifikasız seçenekler sunmaktadır. Erken Çocukluk Eğitimi programında.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Montgomery
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
21 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Campus Universitario Europeo

Latince Infantia kökeni ile çocukluk doğumdan ergenliğe kadar insan yaşamının dönemdir.Konsept sonra tüm bu yaş çocuklar (bebekler) ve bir şey ilk devlet tayin sağlar ... [+]

CUE Profesyonel Master - Erken Çocukluk Eğitimi Latince Infantia kökeni ile, çocukluğundan beri insan hayatının dönemi ergenliğe kadar doğarlar. Kavramı bu yaştaki tüm çocukların tayin sağlar (Bebekler) ve doğumdan sonra bir şeyin ilk devlet veya vakıf (örn. "Bir kurum Çocukları"). Bu dönemde plan ve yükümlülükleri necesidas bilmek önemli olacaktır küçük bir eğitim ve temel değerlerini bir dizi sunmak için uygun fiziksel ve duygusal gelişimi için. CUE sayesinde elde gerekli araçları büyüme bu dönemde en iyi rehber olmak.

&nbsp

Kimin için?

- Psikologlar, masestros, monitories, vs - Öğrenci öğretmen, eğitim, psikoloji, özel eğitim - Poricultoras - İnsanlar çocuk bakımı alanında ve eduación çalışmak isteyen ... [-]

İspanya Marbella Bir Coruña Madrid
Eylül 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
VIU - Universidad Internacional de Valencia

Eğitim alanında bir profesyonel olarak, erken dikkat ve özel eğitim ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olmalısınız, böylece performansınız sayesinde, öğrencilerin eğitim s ... [+]

Burslar ve Aids seçenekleri var

Eğitim alanında bir profesyonel olarak, erken dikkat ve özel eğitim ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olmalısınız, böylece performansınız sayesinde, öğrencilerin eğitim sisteminde giriş ve sürekliliğin olası eşitsizliklerini telafi edebilirsiniz.

Özel Eğitim İhtiyaçlarında Üniversite Yüksek Lisansının TanımıÖzel Eğitim İhtiyaçları ve Erken Bakımda bu Yüksek Lisans Derecesi'nin amacı, eğitim ve nörobilimsel nörobilişsel süreçleri tanımak ve böylece yürütmek için mümkün olan nöroedükasyon (eğitim ve nörobilim bilimleri arasında füzyon) profesyonelleri eğitmektir. Özel eğitim ihtiyaçları olan öğrencilerin materyallerinin dikkat, güçlendirme, destek ve uyarlama görevleri. Bu programı alarak, öğrenciyi entegre bir şekilde geliştirebilecek ve eylemlerini küçüklerin eğitimine dahil olan tüm ajanların eylemleriyle koordine edecek şekilde ortamı organize edebileceksiniz.Bu Yüksek Lisans Derecesini Özel Eğitim İhtiyaçları ve Benzersiz Erken Bakımda Neler Yapar?Önleme ve müdahale programlarının oluşturulması.Takviye görevlerinin tasarımı, materyallerin öğrencilere desteklenmesi ve uyarlanması.Öğrencinin öğretme-öğrenme sürecini desteklemek için BİT kullanımı.Bir nöroeducador olarak öğretmenlik mesleğinin tatbikatı için öğrencinin yeterliliğini kazanmasının tam gelişimini sağlayan küresel vizyonÖğrencilerin girmesine, dahil edilmesine ve kalıcılığına izin verecek bir sosyal aracı olarak hareket etmek.Eğitim ve uzmanlık merkezlerinde yüz yüze uygulamalar.Profesyonel kalkışlar... [-]
İspanya Valencia
Bilgi iste
Ispanyolca
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku